Sitelerinize güncel, aynı zamanda özgün olan futbol makaleleri yazılır. Kategori olarak dünyadaki birçok ligden faydalanılır. (Eğer isterseniz İngiltere Premier Lig, Süper Toto Süper Lig gibi seçimlerde bulunabilirsiniz.)

Referans isteyecek arkadaşlara referans gösteremeyeceğim. Bunun nedeni işin yeni başlayacak olmasıdır. Makalelerin yazacak kişi kardeşimdir. Kendi oluşturduğu futbol blogunda bulunan birkaç makalesine bakarak ne tarz yazılar yazabileceğini tahmin edebilirsiniz. Blog adresi: www.kapalidefans.com

Bu iş bloglarınızdaki veya haber sitelerinizdeki spor/futbol kategorilerine kalite getirecek bir iş olarak tanımlanabilir.

Yazılar yazılırken hiçbir siteden kaynak alınmamaktadır. Yazılar(makaleler) kesinlikle birkaç futbol makalesinin veya yorumun birleştirilmesinden ortaya çıkmayacaktır.

Fiyatlar için lütfen özel mesaj istemeyin. Teklifleri siz yapacaksınız.
  1. 3 adet futbol makalesi için 10 lira veriyorum, 20 adet makale için 1 lira veriyorum gibi tekliflerde bulunabilirsiniz.
  2. Bunun yanında 100-150 kelime bir Süper Lig makalesi için 2 lira öneriyorum gibi tekliflerde de bulunabilirsiniz.
  3. Gönderilen bütün özel mesajlara en geç birkaç saat içinde cevap verilecektir.
  4. Makalenin teslim edilmesi e-mail veya messenger yoluyla yapılabilir. Teslim edilme süresi detaylarla ilgili konuşurken belirlenir.

Ödemeler ticaret puanı yüksek olan arkadaşlar için makale yazılıp kişiye gönderildikten sonra alınabilir. Ticaret puanı yüksek olmayan arkadaşlardan makale yazılmadan önce alınır.

Makaleyi beğenmezsem ne olacak?
1 adet makale için 5 liraya anlaştığımızı, ödemeyi makaleyi aldıktan sonra yapacağınızı varsayalım. Eğer makaleyi beğenmezseniz anlaştığımız ücretin yarısını göndereceksiniz. Yani 5 liraya anlaştıysak ve makaleyi beğenmediyseniz boşuna uğraşmış olmamak ve zaman harcamış olmamak adına 2.50 lirayı göndereceksiniz.

Fiyat harici konular için özel mesaj gönderebilirsiniz. Lütfen fiyat tekliflerini siz yapın.

İyi çalışmalar...