Özellikle Dizi ve Film Sitelerine En Özgün Şekilde Editörlük Hizmeti Sunmak İstiyorum. Saygılar... - R10.net
 • 15-06-2019, 00:19:44
  #1
  Merhabalar değerli dostlar,

  Başlıkta da belirttiğim üzere önceliğim dizi ve film siteleri olmakla birlikte, eğitimim gereği dilerseniz sağlık sitelerini de bu hizmet alanıma dahil ederek sizlere elimden geldiğince editörlük hizmeti sunmak istiyorum. Belli hedeflerim doğrultusunda toplamam gereken önemli miktarda bir para miktarı söz konusu, aileme de yük olmamak adına böyle bir çalışma gerçekleştirmek istiyorum. Yakında mezun oluyorum ve önümde öncelikle DUS hazırlığı söz konusu. Aynı zamanda yabancı dil eğitimimi de aradan çıkarmam gerekiyor.

  Eğitim hayatımın başından beri bana müthiş bir destek sunan ailem söz konusu ancak yaş ilerledikçe bu gibi durumlara da hassasiyetle yaklaşıyoruz. Haliyle en azından şu yaz tatili sürecince elimden gelenin en iyisini yapmayı planlıyorum. Durum böyle olunca da tüm samimiyetimle bu şekilde bir konu açmak istedim. Tüm tekliflerinize açığım.

  Gerekirse gecemi gündüzüme katarak, elimden gelenin en iyisini yapar ve karşılıklı kazanç ve memnuniyet ortamını sağlarım. Beni kendi çalışma ortamlarına uygun gören abilerimden ve kardeşlerimden dönüş bekliyorum.

  Herkese iyi çalışmalar ve bol kazançlar dilerim. Saygılarımla...
  Alıntı
  Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin... Mustafa Kemal ATATÜRK
 • 16-06-2019, 00:23:18
  #2
  Anlaşma sağladık. Anlayışlı, dürüst bir arkadaş. İnşallah ortaya da güzel işler çıkartacağız. Hayırlı olsun.
  https://www.tozlumercek.com/
 • 16-08-2019, 13:15:59
  #3
  2 aylık süreçte 2 değerli insanla uzun süreli çalışmamıza devam ettik. Çalışmalarımız son bulmadı ama yeni içerikler için beklemedeyim şu anda. O yüzden de iş alımım şu an için açık ve tekliflerinizi bekliyorum. Saygılar.
  Alıntı
  Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin... Mustafa Kemal ATATÜRK