• 13-01-2016, 12:02:53
  #1
  Merhaba Değerli Yazar ve Editörler ;

  8 Yıllık internet hizmetleri deneyimlerimiz de firmalandırma aşamasında olduğumuz sitemiz için DENEYİMLİ yazar ve editörler aranmaktadır.Sitemizin konusu ; Oyun , Teknoloji , eSpor , Mobil olmaktadır. Bu konular üzerinde Sitemize Günlük +200 Kelime ortalamasıyla yazacak , Konu içerisinde resim düzenlemeleri , video paylaşımı sağlayacak Editörler aranmaktadır.

  Örnek konu ; BURAYA tıklamanız neticesin'de ne demek istediğimizi anlayacaksınızdır.Yapmış olduğunuz konu örnek verelim Gta 5 Olacak ; oyun hakkında görüşler , sistem gereksinimleri ,içerik resim ve video paylaşımı gibi bilgiler yer alacaktır.Konu içerisin de anahtar kelime çalışmalarına dikkat edilmeli ve kullanıcılara rahat bir okuma sağlanmalıdır.

  Günlük beklediğimiz haber adedi 1-2-3-4-5 adete kadar artmaktadır.Girilen haberlerin saat aralıkları olarak ' da 10:00 ile 18:00 aralığında olması daha tercih sebebi olacaktır.

  Yazar arkadaşların +20 yaş üzeri olması gerekmektedir.Günlük olarak haber girilmesine dikkat edilmektedir.Maksimum 2 gün haber girmeyen kullanıcıların anlaşması iptal edilir ( önemli durum olmadığı sürece ) .

  Referanslarınızı ve Deneyimlerinizi İçeren Bilgi Paylaşınız.Çalışma için İstediğiniz ücret detaylarını belirtiniz.Uzun süreli çalışacağınızı göze alarak fiyat verirseniz sevinirim.

  Detaylar için : mail@bizimtek.com adresine irtibat sağlayınız ya da özel mesaj ile dönünüz. Maillere önem verilmektedir.

  NOT: Değerlendirmeler için Cv , Örnek bir yazınız , referans ve diğer paylaşmak istediğiniz detayları '' mail '' yoluyla atarsanız sevinirim. Mesaj kutumuzun doluluğu ve geri dönüşler için kalıcı olacaktır. 3 Gün içerisinde Ekibimize katacağımız 10 Arkadaşımızı Belirleyeceğız.
 • 13-01-2016, 13:12:24
  #2
  Referans linkler içeren özel mesaj gönderilmiştir.
 • 13-01-2016, 13:18:48
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Geri dönüş beklenmektedir.
 • 13-01-2016, 16:34:37
  #4
  Mail Dönüşler Sağlanmıştır.


  Güzel hizmet ve daha uygun fiyat veren kişiler ile anlaşma sağlanacaktır.İyi çalışmalar

  KAbul aşaması 3 gün içerisinde belirtilecektir. Standart yazım ücretleri değil toplu çalışma ve sürekli çalışmaları göz önünde bulundurarak fiyat isteğinizi belirtiniz