Teknoloji ürünleri ve cep telefonları üzerine kurduğumuz e-ticaret sitesinin BLOG tarafına makaleler (cep telefonları veya yeni teknoloji cihazlarının tanıtımları, sitemizde yer alan ürünlerin tanıtımları) ve güncel veya eski cep telefonlarının karşılaştırmaları (internetten, forumlardan bulup düzenlenerek eklenebilir tablolu ve yorumlu olarak)

Bunları yapabilecek, ama dağınık sallamasyon olarak değil ciddi manada yapabilecek kişilerle çalışacağız, toplam 2-3 farklı kişi ile çalışmak istiyoruz aylık olarak.

Hergün 1-2 içerik eklenecek desek anlamsız bir kirlilik oluşur o yüzden 1-2 günde hazırlanan düzgün 1 adet içerik girilmesini istiyoruz, dolayısıyla haftada 2-3 veya 4 içerik girilebilir.

Makale başı 3 lira 5 lira muhabbeti değil, kaliteli iş istiyoruz, hakettiği ücret ne olacaksa verilir.

Cep telefonlarına, teknolojiye merakı olmayanlar, sırf makale yazılacak araştırır yaparız diyip hiç teklif vermesin lütfen, okuyanın ilgisini uyandıramazlar, güzel bir içerik olmaz.

Cep telefonlarını sürekli araştıran, merak eden ilgisi olanlar, internet forumlarından yada karşılaştırma sitelerinden inceleyenler aynı zamanda editorlugu kuvvetli olanlar yazsın lütfen sadece.


- TEKRAR ediyorum, x kelime x lira değil. Özgün ve düzgün, ilgi çekici ve özen gösterilerek araştırmalar yapılarak doğru GÖRSELLER seçilip yerleştirilerek hazırlanmış içerikler istiyoruz. O yüzden fiyat sorun değil.