Arkadaşım ile birlikte yaklaşık 4,5 aylık bir emek vererek açtığımız, teknoloji ürün inceleme sitemiz için, önümüzdeki dönem içerisinde bizimle çalışabilecek, editörler aramaktayız. Editörlerden beklediklerimiz ise genel olarak şunlardır:
-yeni bir site olduğumuz için, seo ayarlarmaları, özgün içerik girerek, sitemizin hitini artırabilme
-en önemlisi başarıya aç olma. bu ne demektir? diye soracak olursanız; en az bizim kadar heyecanlı, en az bizim kadar yazdıklarına önem veren ve sitemizi adeta kendi sitesi gibi özümseyebilecek, gerektiği yerde taşın eline altına sokabilecek kapasitede olma.
-Yeni bir site olduğumuz için, uçuk kaçık tekliflerle gelmeme. Piyasa ortalamalarını aşağı yukarı bilmekteyiz. Bunun yanında ciddi anlamda emek ve masraf yaptığımız sitemiz için her harcama kalemi önemli olacağından bu süreci ince eleyip, sık dokuyarak atlatmak istiyoruz.
-aranan kişide ilk hedef para olmamalı. yazdıklarıyla bizi iyi bir seviyeye çekebilmesi ilk niteliği olması gerekli. editör seçerken ortak kriterler denenebilir. deneme süreci gibi.
-aradığımız editör; en azından bir iki başarılı yazısını bize referans olarak gösterebilmeli
-bunun yanında benim çok fazla tecrübem yok ama, sizin sitenizde pişmek, ileride referans olarak bir tecrübe ortamı yaratmak istiyorum diyorsanız da, bir değerlendirmeye alabiliriz. dediğimiz gibi bizim için başarıya aç olma ön planda.
-özellikle yeni çıkan telefonları, fiziksel olarak da inceleyip, test etme imkanına sahip olma.


==>özet geçecek olursak; bizim şuanda bir bebek site olduğumuzu düşünerek, siteyi hep birlikte beraberce ayağa kaldırabiliriz ve büyütebiliriz. google hazretlerinin gözünde önemli bir noktaya çekebiliriz diyorsanız pm yoluyla ya da konu altına yazacağınız mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

siteyle ilgili detayları ancak özel mesaj la paylaşabilirim. zira tam anlamıyla bitmiş dahi sayılmaz. ufak tefek kod hatalarının düzeltilmesi aşaması bulunmakta. 1-2 günlük basit işleri kaldı diyebilirim. şimdiden atacağınız mesajlar için teşekkürler...