Merhabalar, zayıflama ile ilgili ipuçları içeren bir web sitemiz var; kendimiz de makale yazarıyız ancak ekibimizdeki bütün yazarlar erkek ve maalesef zayıflama konularında pek iyi içerikler ürettiğimiz söylenemez. Bir kadın yazar ile bu konuda anlaşmak istiyoruz, web sitemize günlük en az 2 adet 150 - 200 kelime tam SEO uyumlu makale hazırlamasını rica etmekteyiz. Şuan web sitemizde reklam yok ancak içerikler girilmeye başlanırsa 2 hafta içinde reklam alacağız. Editöre belli bir miktar ödeyemeyeceğiz, bunun yerine aldığımız reklamın getirisinin %90'ını kendisine vereceğiz. Bu %90'lık dilim ister 10 lira olsun, isterse 1000 lira olsun; fark etmez, ödemeyi yapmadan önce kendisine ne kadar kazanıldığını da göstereceğiz ki herhangi bir güvensizlik durumu oluşmasın. Pazar günleri kendi ekibimiz tatil, haliyle editörümüz de Pazar günleri kendisine tatil yapabilir. Ödemeyi reklam geliri üzerinden yapıyor oluşumuz rica ediyorum iş takipsizliğine, aksamalara neden olmasın; böyle bir şey yaşanırsa ilişkimizi kesmek zorunda kalırız. Elbette insanın başına bir şey gelebilir, bir olay yaşanabilir; bunu sade bir şekilde belirtirse kesinlikle anlayış göstereceğiz.

Sitemiz 2 aylık olduğu için tam SEO uyumu yakalamamız gerekiyor, bu nedenle editörün kendi girdiği içerikler baş editörümüz tarafından tekrar düzenlenebilir; çeşitli WP eklentileri var, onlarla uyumlu hale getirilebilir. Çalışacak olan kişiye bir kullanıcı adı - şifre vereceğiz, günün istediği saatinde içeriklerini girecek.

Sitenin her türlü gideri tarafımıza aittir, domain - hosting bedelleri - tema yükseltmeleri vb.

Başvuracak kişilerde aradığımız öncelikli şart kadın olması değil, bu konulardan anlıyor olması. Ancak takdir edersiniz ki erkekler pek anlamıyor böyle şeylerden ama yinede ben "yazarım arkadaş, zayıflama konusunda da yazarım" diyen herkes başvurabilir, pozitif ayrımcılığın alemi yok.

Başvuru için lütfen Skype adresimizden ekleyiniz: makalemun.seo