Her türlü projenizin içerik konusunda ihtiyacı giderilir ( XYZ sektörler hariç ). Kaliteli, sağlam, devamlı, güvenilir bir hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz.

---------------------------------------------------------------------------------

GOOGLE NEWS EDİTÖRLÜĞÜ---------------------------------------------------------------------------------KADIN - MODA SİTESİ EDİTÖRLÜĞÜ------------------------------------------------------------------------------SAĞLIK VE DİĞER TÜRDE SİTELER İÇİN EDİTÖRLÜK--------------------------------------------------------------------------------
TANITIM YAZISI VE MAKALE YAZARLIĞI


--------------------------------------------------------------------

* Tanıtım yazısı ile makale yazarlığı arasındaki fark, tanıtım yazılarında semantik vurguya daha çok dikkat edilmesidir. Yazılar daha fazla uğraş gerektiriyor. Özellikle Seo Danışmanları yada Seo Firmaları kesinlikle faydasını görecektir.

* Yazıların hepsi garantilidir. Kopya çıkması durumunda ücret iade edilir ve aynı makale ücretsiz olarak tekrar yazılır.

* Kullanılan resimler, belirli birkaç aşamadan geçirilerek özgünleştiriliyor. Bu şekilde işlem yapılan 100 resimden 90 tanesinde başka sonuç bulunamıyor. Fakat geri kalan %10'luk pay için garanti veremiyoruz.

* Yukarıdaki paketler temsili olarak verilmiştir. Sizler kendinize göre paket oluşturabilirsiniz. Bu konuda özel mesaj ile görüşebiliriz.

* Kesinlikle kaliteli bir hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın.

* Ödemeler Paypal yada İşbankası ile alınabilir.

* Aşağıya içerik olarak bir referans makale ekliyorum. İnceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tanıtım yazısı referansları için özel mesaj talep edebilirsiniz.

Örnek makale

Forum dışı görüşmek için : YeniceriR10@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.