• 10-05-2013, 17:26:17
  #1
  Arkadaşlar merhabalar, haber editörlüğü konumu ile yeni bir sektörde karşınızdayım. R10. Net'de ufak bir kaç iş yaptırmış olmama rağmen hep kendi yapabileceğim, verimli olabileceğim ve aynı zaman da ufak kazançlar sağlayabileceğim sektörü arar iken sanırım bulmuş bulunmaktayım.

  Başlarken yeni bir sektörde demem sizleri yanıltmasın, internet dünyasının önde gelen sitelerinden birisi olan memurlar.net sitesinde manşet haber olarak yayınlanan bir kaç haberim mevcut bulunmakta ve halen de fiili olarak orada da görev yapmaktayım.

  Konuşmayı ve bir o kadar da yazmayı seven bir kişi olarak bu sektörde niye bu kadar geç kaldığımı da hala anlamış değilim, gerek halk dili tarzındaki yazılarım gerek ise gazetelere haber olabilecek makale yazılarımı umut ediyorum ki sizler sayesinde paylaşımlarda bulunacağım. Sözü fazla uzatmak istemiyorum ve yapabileceklerimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.


  ÇALIŞMA ŞEKLİ & ÇALIŞMA DETAYLARI

  Şimdilik spor siteleri'ne ağırlık vereceğim. (Teklifler doğrultusunda diğer sitelerle de fikir alış verişinde bulunabilir.)
  İçeriğin alınacağı site / siteler kişi tarafından gösterilmelidir / belirtilmelidir.
  Yazılacak içerik başka yerden c / p yapılmadan ve başlık dahil tamamıyla değiştirilerek yazılır.
  Yazılacak yazıda belli bir kelime sayısı kadar olacak standardım yoktur. Haber iyi analiz edilip gerekli düzenlemeler yapılarak ele anılır ve yazıda dile getirilir, tam anlamıyla bir haber niteliği taşır.
  Çalışma saatleri bir aksilik çıkmaz ise (hastalık, ölüm, düğün) hafta içi saat 18:00 - 23:00 - hafta sonu ise 13:00 - 23:00 arasıdır. (istisnalar olabilir)
  Anlaşma doğrultusunda verilecek haber sayısı zamanında ve eksiksiz teslim edileceği taahhüdüm altındadır. (Anlaşma sonrası gecikme yaşanan işte para iadesi vardır.)
  Yazılacak haberlere ilgili sitelerde manşet haberi uygulanacak ise habere uygun boyutlarda ve özgün manşet haber çalışması Macromedia Fireworks CS6 kullanarak tarafımca yapılabilir (fiyata hiç bir ekstra ücret talep edilmez)
  Belli bir fiyat tablom yoktur, tamamı ile iyi niyet çerçevesinde anlaşma yapılması taraftarıyım. Teklifleriniz de zorluk çıkartmayacağım düşüncesindeyim.
  Dilenir ve uygun görülür ise anlaşılan sitelerle devamlı çalışmalar yapılabilir.
  İletişim olarak ikatechws@hotmail.com (msn ve e-posta adresi yada site içi pm ile ulaşabilirsiniz.)

  REFERANSLARIM
  http://www.memurlar.net/haber/361510/


  ÖDEME YOLLARI
 • 27-01-2015, 00:23:46
  #2
  Hocam düzenli siyasi içerik fakat fazla yoruma gerek olmadan seçim, seçim anketi, şehir şehir milletvekili adayları konulu sürekli haber yazı bazen siyasi anketleri özgünleştirerek girecek ifade kabiliyeti yüksek yolda bırakmayan editör ihtiyacım var.
 • 27-01-2015, 08:43:14
  #3
  guttsay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam düzenli siyasi içerik fakat fazla yoruma gerek olmadan seçim, seçim anketi, şehir şehir milletvekili adayları konulu sürekli haber yazı bazen siyasi anketleri özgünleştirerek girecek ifade kabiliyeti yüksek yolda bırakmayan editör ihtiyacım var.
  Hocam merhaba şu anda iş alımı kapalı ayrıca bundan sonra konumu bu başlıkta sürdürüyorum.
  İlginiz için teşekkür ediyorum