PlatinMarket 20 yıldır e-ticaret altyapı alanında faaliyet göstermektedir.


E-ticaret paketlerimiz ve entegrasyon paketlerimiz için bayilik başvuruları alınmaya başlanmıştır.


Bölgenizdeki işletmeleri PlatinMarket’in desteği ile internete taşıyın. Yüksek gelir elde edin.
Sürekli Büyüyen E-Ticaret Ve E-İhracat Pazarı


E-ticaret ve E-ihracat pazarı her yıl katlanarak büyüyor. Bu büyümeye istinaden e-ticaret ve e-ihracat çözümleri ihtiyacı sürekli artıyor. Bölgenizde çözüm ihtiyacı olan firmalara PlatinMarket’in tecrübe ve desteği ile ulaşabilirsiniz.


20 Yıllık Tecrübe


E-ticaret ve E-ihracat pazarı her yıl katlanarak büyüyor. Bu büyümeye istinaden e-ticaret ve e-ihracat çözümleri ihtiyacı sürekli artıyor. Bölgenizde çözüm ihtiyacı olan firmalara PlatinMarket’in tecrübe ve desteği ile ulaşabilirsiniz


Güçlü ve Sorunsuz Altyapı


PlatinMarket sunucu altyapımız Google Cloud ve İstanbul’da bulunan yedekli veri merkezimiz ile kesintisiz hizmet veriyor. Müşterileriniz altyapı yerine işini büyütmeye odaklanabilir.


Devlet Destekli Ar-Ge


Firmamız 2012 yılından bugüne Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Ar-Ge faliyetlerini sürdürüyor. En son teknoloji için devletimizin desteği ile çalışmaya devam ediyoruz.


Yüksek Kazanç İmkanı


PlatinMarket yazılımlarını bölgenizdeki firmalara ulaştırarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Tüm teknik altyapı bizim sorumluluğumuzdadır. Sizler eğitim ve destek ile eğer müşteriniz yıllık olarak sistemi kullanmaya devam ederse her yıl yenilemeler ile birlikte gelirinizi arttırabilirsiniz.


Broşür ve Görsel Destek Paylaşımları


PlatinMarket bölgenizdeki pazarlama faaliyetlerine destek olabilmek için sizlere broşür ve görsel desteğini sürekli sağlamaktadır. Genel merkez tarafından talep edildiği durumlarda müşteri adayı sizlere yönlendirilmektedir.


Özel Eğitim Desteği


PlatinMarket olarak ofisimizde sizlere sistem ve çalışma süreçlerimiz ile ilgili eğitimler verilmektedir. Online webinar ile eğitim desteğimiz sürekli güncel tutulmaktadır.


Başvuru için : https://www.platinmarket.com/bayilik/