• 16-05-2024, 17:58:12
  #1
  Platin üye
  Arkadaşlar selam,


  Globalde satış yapacak giyim sektörüne yatırım yapmak istiyoruz. Aklımızda çok güzel bir niş var. Öncelik olarak dropshipping başlayacağız. Ürünlere gelen dönüşlere göre merter - zeytinburnu toptana geçeceğiz.


  Sorunumuz şu: Mutfak gereçleri yada oyuncak da çok rahat aliexpress kullanırken giyim de ( usa - avrupa ağırlıklı sayacağız ) bu imkansız ( hem marka etiketi sorunu - hem giyim alıcısının ürüne hemen ulaşmak istemesi - hem de iade oranlarındaki yükseklik )

  Şu anda piyasa araştırmasındayız özellikle avrupa ve amerikada 2-3 sağlam yer bulduk gibi oralarda da fiyatlar neredeyse amazon us aile aynı.

  Daha önce globalde giyim dropshipping yapan arkadaşlara sorum

  1- Fiyat olarak aliexpress kadar ucuz olmasa da piyasaya göre uygun

  2- avrupa - amerika teslimatını max 1 haftada yapan

  3- Mümkünse marka etiketlemeye izin veren..


  Daha önce çalıştıkları dropshipping mağazaları / sağlayıcıları var mıdır? Var ise en memnun oldukları hangileridir?

  Şimdiden teşekkürler!
 • 16-05-2024, 18:09:08
  #2
  cevap veren olursa takip amaçlı yazdım
 • 16-05-2024, 18:59:35
  #3
  Selam bende benzer giyim arayışındayım fakat yerel bir üretici ile çalışmak mecbur gibi görünüyor hem hızlı üretim hemde daha uygun ve hızlı teslimatlar Avrupa’da biraz bizdeki gibi yaygın giyim üretim yerleri ve markalama zor dropshipping anlayışları genelde marka ürünler üzerinden bende konunuzu takip edeceğim izniniz olursa
 • 17-05-2024, 17:44:25
  #4
  Platin üye
  anlaşılan herkes bu konudan muzdarip tekstilde tekstil diğer ürünlere göre kar marjı çok daha yüksek bir sektör ama ne yazık ki teslim süreleri - iade oranları vs.. gri alan biraz.

  Ben bir site paylaşayım bari. amerika'da bir arkadaşım usa teslimatları için bu siteyi kullanıyor https://www.myonlinefashionstore.com/