• 09-05-2024, 18:09:34
  #1

  Girişimciler ve küçük işletmeler için mükemmel bir başlangıç noktası sunan drobix, sizin stok tutmanıza gerek kalmadan, geniş ürün yelpazesi üzerinden satış yapmanızı sağlar.  ÜYELİKLER ÜCRETSİZ

  Nasıl Çalışır?
  Biz drobix.com.tr olarak, ürünleri sizin adınıza tedarikçilerden müşterilerinize doğrudan gönderiyoruz. Bu sayede, yüksek maliyetli stok ve depolama derdinden tamamen kurtuluyorsunuz. Satış yapmak istediğiniz ürünleri seçin, mağazanızda listeyin ve siparişleri toplamaya başlayın. Gerisini biz hallediyoruz!

  Avantajlarınız Neler?
  • Düşük Başlangıç Maliyeti: Stok maliyeti yok.
  • Esneklik: İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden işinizi yönetin.
  • Geniş Ürün Yelpazesi: Modadan elektroniğe, ev gereçlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürün arasından seçim yapın.
  • Kolay Yönetim: Sipariş yönetimi ve müşteri hizmetleri konusunda tam destek.
  Kimler İçin Uygun?
  Her seviyedeki e-ticaret girişimcisi! İster yeni başlayan bir girişimci olun, isterse büyümekte olan bir işletme, drobix.com.tr, e-ticarette başarılı olmanız için ihtiyacınız olan araçları ve desteği sunar.
  Drobix.com.tr ile risksiz bir şekilde e-ticaret dünyasına adım atın ve işinizi hızla büyütün. Siz de hemen drobix.com.tr 'ye üye olun, avantajlı dünyamızda yerinizi alın!

  Sistemimizde ücretsiz xml, ücretsiz entegrasyon ve düşük komisyon oranları ile sanalpos entegrasyonları aktiftir. Hemen sistemimize ücretsiz bir şekilde üye olarak, yakında çıkacak olan mağazamızdan da faydalanın. Adınıza özel domain ile yine size özel e-ticaret mağazanız da sistemde kayıtlı tüm ürünlerin listelenmesini sağlayalım sistem üzerinden gelen siparişler otomatik olarak tarafımızdan onaylanıp kargolansın. • 09-05-2024, 18:34:13
  #2
  Acaba yaş sınırı varmı kullanmak için
  -tesekkurler
 • 09-05-2024, 19:30:11
  #3
  Mubi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Acaba yaş sınırı varmı kullanmak için
  -tesekkurler
  Merhaba herhangi bir yaş kısıtlamamız bulunmuyor.