Amazon Dropshipping Danışmanlığı 👉Yenilikçi ve Sürdürülebilir Model - R10.net
 • 13-12-2020, 00:51:11
  #1
  MERHABA!

  2 yıldır sürdürdüğüm iş modelini gelen talepler doğrultusunda sizlere anlatıyoruz,gösteriyoruz ve beraber kazanıyoruz!
  Her şeyden önce klasik dropshipping yöntemini kullanmıyoruz, bu yöntemi geçen sene fazlasıyla zarar gördükten sonra bıraktık.
  Her şey amazon politikalarına uygun olarak yapılmaktadır.

  Canlı bağlantılar ile; satıcı hesabınızı açıyoruz, mağaza,yazılımın ayarlarını yapıyoruz, farklı methodlar ile ürün araştırma ve yükleme tekniklerini anlatıyoruz kısacası her şeyi gösteriyor,anlatıyor ve satışa hazır bir hale getiriyoruz!

  İş modeli nedir?
  -Amerika pazarı dünyanın en büyük pazarı, bütün ürünler bulunmakta peki diğer pazarlarda?
  -Kanada,Birleşik Arap Emirliği,Singapur,Avusturalya ve Avrupa bu pazarlarda her ürünün lokal olarak satıcıları bulunmamakta burada bizler devreye giriyoruz hemde stok maliyeti olmadan!

  -Deponuzda olmayan fakat tedarikçisini bulduğunuz ürünü yazılımlar aracılığı ile mağazanıza ekliyoruz, otomatik olarak fiyat ve stok takibini bu yazılım yaptırıyoruz.
  -Sipariş geldiği zaman siz sadece Amerika pazarında bulunan satıcıdan ürünü sipariş ediyoruz bundan sonrası otomatik bir şekilde;
  -Ürün Amerika'da bulanan anlaşmalı ara depoya gidiyor, asıl satıcıya ait fatura, fiş ve bilgiler imha edilip ve size ait fatura,fiş ve feedback kartları eklenerek aynı gün müşteriye gönderilmek üzere kargoya teslim edilir.

  Binlerce ürünü mağazamıza ekliyoruz, sipariş geldiği zaman ürünü satın alıyoruz!

  Bu işi yapan veya yapmayı düşünen arkadaşların sorularını cevapladığım, yaklaşık 280 mesajın bulunduğu Amazon Dropshipping soru-cevap konumuzu incelemeyi öneririm.

  BİREBİR DANIŞMALIK 1499₺

  Whatsapp : 8503462631  Bütün işlemler birebir kişiye özel canlı size anlatılarak, öğretilerek yapılmaktadır.
  (Yılbaşında sonra eğitimlerimiz videolu olacaktır danışmanlık fiyatı değişecektir)

  -Sizin için en uygun başlangıç yolunu belirliyoruz, gerekli evrakları nasıl hazırlamanız gerektiğini anlatıyoruz.
  -Satıcı hesabınızın başvurusunu birlikte yapıyoruz. (Bir mağaza)
  -Satıcı panelinizin ve kargo ayarlarınızı gibi gerekli bütün ayarları beraber yapıyoruz.
  -Yazılımın bütün kurulum, ayarları ve filtrelerini beraber yapıyoruz ve anlatıyoruz.
  -Yazılımın nasıl daha verimli kullanacağınızı, nasıl envanterinizi inceleyeceğinizi anlatıyoruz
  -Efektif ürün bulma; üç farklı ürün bulma methodunu anlatıyoruz(katagori-yelpaze tipi,keywords -rakip satıcılar) gibi teknikler ile satış yapabileceğiniz ürünleri bulmayı öğretiyoruz ( ürün vermiyoruz, nasıl bulacağınızı anlatıyoruz) -Ürünleri nasıl mağazaya ekleneceğini ve hangi durumlara göre ekleyeceğimizi gösteriyoruz,anlatıyoruz.
  -Daha önce şikayet alan kritik marka listesinin ayarlamasını yapıyoruz.
  -Feedback almak için gerekli ayarları yapıyoruz.
  -İlk siparişinizi beraber siparişi gönderiyoruz
  -Sonrasında otomatik sipariş kullanımını anlatıyoruz(bilgisayar açık olduğu sürece siparişler otomatik gönderilir)
  -Nasıl hızlı ve en az kayıpla para alabileceğinizi öğretiyoruz
  -Müşteriniz ile iletişimin nasıl olacağını anlatıyoruz
  -İade talebi geldiğine süreci beraber yönetiyoruz
  -Mağazanız 1K üzeri ulaştığı zaman envanter analizlerini beraber yapıyoruz.
  ÖZETLE: Siz kendiniz karar alabilecek seviyeye gelene kadar birlikte çalışıyoruz!

  Bana göre eğitimin en önemli kısımı; envanteri excel üzerinden oluşturuyoruz, bu excel ile birlikte bir yıl boyunca yükleyeceğimiz ürünlerin şablonunu oluşturuyor ve bir yıllık iş planımız hazır oluyor.Bu sizi mevsimsellikten veya canınızın sıkkın olması veya ürün bulamamaktan kurtarmış oluyor ve tek tip envanterden kurtulmuş oluyorsunuz rekabetin az olduğu ürünleri bulmanızı sağlıyor.
  Bu excel dosyası sayesinde ürünlerin ne zaman yüklendiğini,hangi ürünleri yüklediğimizi neye göre ürün yüklediğimizi ve daha önemlisi ürünlerin analizlerini yapabiliyor olacaksınız.

  Ürünlerin neden satmadığını bilen, sattığı zamanda neden sattığını bilen ve satmayan ürünü de nasıl sattıracağını bileceğiniz sistemi bu eğitim ile inşa ediyor olacağız.

  DESTEK?
  -Mağazanızı yönetmeniz için gerekli her şeyi size anlatıyoruz fakat, eksik gördüğünüz veya anlamadığınız sonradan unuttuğunuz;
  -Mağazanız ile ilgili her türlü soru/sorun bize danışabilirsiniz, eğitimi satın aldığınız da bütün sorularınızı yanıtlayacak bir danışmanınız olacaktır.
  -Danışmanlık için bir süre sınırlaması yok, çok karmaşık bir iş değil her şeyi beraber ayarlayıp teslim edeceğiz.
  -İlerleyen süreçte yapmanız gereken ürünlerinizi ekleyip, mağazanızı yönetmek olacak tekrar tekrar ayarlar ile uğraşmayacaksınız.
  -Eğitim boyun
  ca 3 veya 4 bağlantı kuruyoruz, totalde 4-6 saat içerisinde bütün bilgileri aktarmış olacağız, devamında talep ettiğiniz konularda tekrar destek sağlıyoruz.

  NELER GEREKLİ?
  -Gerçek bir ticaret yaptığınızın bilincinde olmanız gerekli
  -Risklerin olduğunu bilmek ve bu riskleri önlemeniz gerekli
  -Yeni tip kimlik/ehliyet/pasaport ve kredi kartı sahibi olmanız gerekli(Mağaza kimin adına açılacaksa sizin veya kardeşinizin)
  -Paranız olması gerekli evet stoksuz ama sermayesiz bir iş değil.Siparişler geldiğin de göndermeniz gerekiyor(gelen siparişler için kartınızda min. 300-500dolar limit olmalı)
  -Uzun soluklu bir iş olduğunu ve her geçen gün bu işi büyüterek kazanacağınız bilincinde olup, sabırlı olmanız gerekli
  -Suspend edilmiş bir amazon hesabınızın olmaması ve bilgisayarınızda başka satıcı hesabına giriş yapılmamış olması gerekli
  -Yazılımı satın almanız gerekli(40$)

  EK HİZMETLER
  -Kuzey Amerika mağaza açılımı (2000₺) - şirket gerekli
  -AE,SG pazarlarında mağaza açılımı(200₺) - şirket gerekmez
  -3 ASIN Suspend desteği(1000₺)
  -Ürün bulma eğitimi(499₺)
  -30 dakika Amazon ile ilgili canlı bağlantı(99₺)


  İş modeline karşı tepkili insanlar neden var?

  Bu konuyu , hiçbir ticari kaygı gütmeden gelen soruların hepsini bilgim dahilinde cevapladım 300 yakın yorum bulunmakta.
  Bu konu da bile iş modeline tepki gösterildi bu iş yapılmaz, sürdürebilir değil gibi gibi yorumlar geldi nedenlerini sorduğumuzda bir daha cevap alamadık.

  1-Kolay para, havadan gelen para veya yatarak para kazanma gibi hevesi olup bu işe mesai harcamayıp başarısız olan kişiler
  2-İnstagram fenomenlerinden binlerce liraya eğitim alıp, karşılarında muhattap bile bulamayan kişiler
  3-Amazon politikalarını anlamayıp, kurallara aykırı olarak iş yapıp hesapları kapatılan ve bu işi sürdüremeyen kişiler
  Listenin fazlası var eksiği yok.

  1-Bu iş modeli ile gelir elde etmek isteyen arkadaşlar birinci maddede ki gibi düşünmemeli yeri geldiğinde saatlerce ürün araştırıyoruz bu düşünce ile başlarsanız başarısız olursunuz; sürekli ürün araştırıyoruz, belki saatlerce amazonla yazışıyoruz, müşterilerin sorunlarıyla ilgileniyoruz her gün envanterimizi, siparişlerimizi , kargolarımızı ve mağazamızı kontrol edip gözden geçiriyoruz.ÖZETLE: EMEK VERİYORUZ!
  2-Eğitim satan onlarca kişi/kurum bulunmakta iyisi olduğu gibi kötüsü de mevcut fakat bu eğitime 5-10bin₺ isteyip sonrasında muhattap bulamayan kişiler de maalesef var, böyle olunca da kişiler bu işe karşı tepkili oluyorlar.
  En önemli madde:
  3-Kurallar açık ve net, Amazon politikası derki; amazon.com dan direk ürünü müşteriye gönderemezsin, tespitinde hesabını kapatırız! İlgili politika ; https://sellercentral.amazon.com/gp/help/external/201808410

  https://prnt.sc/vxj9rr

  1-Ürünlerimizin satıcısı biziz, bunu kabul ediyoruz.
  (Ara depo avantajı) 2-Kendi ambalaj fiş ve faturalarımızı siparişlere ekliyoruz (örnek kargo paketimiz: https://cdn.r10.net/editor/107453/1930864082.png )
  (Ara depo avantajı) 3-Ara depoda asıl satıcıya ait bütün fiş,fatura imha ediliyor.
  4-Müşteri iadelerinden ve ilişkilerinden biz sorumluyuz
  5-Bütün amazon kurallarına uygun hareket ediyoruz.

  En altta izin verilmeyen dropshipping örnekleri bölümünde yukarıda üçüncü madde de yer alan amazon.com > satış yaptığınız ülkeye veya ebay,walmart gibi online sitelerden siparişi gönderdiğiniz durumu anlatmakta.

  ÖZETLE, AMAZON KURALLARINA UYGUN VE KANITLANABİLİR ŞEKİLDE BU İŞİ SÜRDÜREBİLİR OLARAK YAPMAKTAYIZ
  Kanıtlanabilir; Ara depo ile aramızda hizmet sözleşmesi bulunmakta, bütün ürünlerin kargo paketlerinin fotoğrafları bulunmakta, bütün siparişlerin depo'dan müşteriye çıkışının yaptığı fedex/dhl/ups kargo takip numaları bulunmakta.

  Bu bölümü isteyerek uzun tuttum, önyargılı olan ve yanlış bilgisi olan arkadaşlar umarım yeterli bilgi verebilmişizdir.

  RİSKLER,BİLMENİZ GEREKENLER NEDİR?
  Mağazanız kapanabilir, amazon paranıza üç ay boyunca el koyabilir , zarar edebilirsiniz tabi ki size bağlı;

  -Eğitimde anlatılanın dışına çıkıp, ara depo kullanmadan siparişlerinizi gönderirseniz hesabınızı açma şansınız çok zor! (amazon politikalarına aykırı işlem)
  -Siparişini göndermezseniz mağaza sağlığınızı etkiler kısa sürede hesabınız kapanır.
  -Müşterilerin ilişkilerini iyi yönetemezseniz veya iadeleri kabul etmezseniz hesap sağlınızı etkiler ve mağazanız kapanır.
  -Apple,Samsung,Nike gibi dünya devi markaları satmaya çalışırsanız hesabınız kapanabilir.(ürünlere ait faturalar talep edilir)
  -Bir anda mağazaya yüzlerce ürün eklerseniz suspend olursunuz.
  eklenecek bir çok madde var özetle müşteri memnuniyeti ve amazon politikalarını unuttuğunuz zaman riskli bölgeye girmiş oluyorsunuz.

  HERŞEYİ MÜKEMMEL YAPTIM, YİNE MAĞAZAM SUSPEND EDİLİRMİ?
  -EVET!

  Her şeyi düzgün, kitabına uygun yapsanız bile yüklediniz bir ürün algoritmayı tetikleyecek ve mağazanız belki 6 ay belki bir yıl belki iki yılda (belirsiz bir zamanda) suspend edilecektir.

  NEDEN?
  Amazonun dünyanın en büyük şirketi olmasının arkasında yatan sebep müşteri memnuniyetidir.Siz bütün siparişlerinizi sorunsuz tamamlasanız bile amazon bir müşterisinin bile memnuniyetsizliğini istemez ve gerekirse bir müşteriye karşı onlarca satıcıyı platformun dışarısına çıkartır.

  On binlerce liralık ticaret yaptığımız hesapları rastgele bir zamanda botlar tarafından geçici olarak kapatıp kontrole tabi tutarlar.
  NEDEN;sattığınız ürünlere ait faturalar, nasıl bir çalışma sisteminizin olduğunu sizlerden açıklamanızı isterler burada önemli olan amazon politikalarına göre çalışmak yani ara depo kullanmadan siparişlerinizi gönderdiğiniz de bu aşamadan geçemiyorsunuz eğer eğitimde anlatıldığı gibi ara depo kullanırsanız bütün iş planınızı şeffaf bir şekilde amazon faturaları,depo faturaları gibi destekleyici belgeler ile gönderdiğiniz zaman hesabınız tekrar aktif olmaması için bir sebep yok her şey politikalara uygun!

  EK İŞ OLARAK YAPABİLİR MİYİM,NE KADAR MESAİ HARCAMAYALIYIM?
  -Çevremde mühendis,öğrenci veya farklı işlerde çalışıp bu işte başarılı olan kişiler var fakat; işlerinden arta kalan zamanlarını ciddi anlamda bu işe kafa yoruyorlar, emek veriyorlar
  -En fazla zaman alacak işlem ürün bulmaktır, ürünleri detaylı analiz edip test etmeniz gerekiyor, toplamda 10-15 saat ürün araştırdığınız zaman 1 hafta boyunca bunları yavaş yavaş mağazanıza yüklersiniz bu her hafta tekrar eder, sonrasında siparişleri göndermek için evet günde 15 dakika yeterli hatta yazılımın otomatik sipariş verme eklentisi ile bunu yazılıma yaptırırsınız, siz sadece kontrol edersiniz.
  Kısacası, ürünlerinizi bulmak için zaman harcıyorsunuz sonrasında sadece sipariş yönetimi ve takibi ektra olarak müşteri ilişkileri yani günde 60 dakika ayırabilecek herkesin yöneteceği bir iş modeli

  GARANTİ?
  -Gelir garantisi olan bir eğitim değildir; gelir elde etmeniz size bağlıdır biz her şeyi anlatıyor ve destek sağlıyoruz.
  -İadesi bulunmamaktadır, aklınıza takılan, anlamadığınız yerleri satın almadan önce lütfen sorun,araştırın.

  -Mağazanızın kapanmaması garanti etmiyoruz, politikalara uygun olarak iş yapmayı öğretiyoruz nihai karar Amazonun sizin ürün yükleme hızınız veya yüklediğiniz ürünlere bağlı olarak Amazon mağazanızı kapatabilir.Tekrar aktif etmeniz için ücretsiz dökümanlar paylaşılacaktır buralardan alacağınız bilgiler ile mağazanızı tekrar aktif edebilir veya bizden ücretli olarak destek alabilirsiniz.

  Whatsapp : 8503462631  İş modeli, verilecek danışmanlık detaylı olarak anlatıldı.
  Bundan dolayı sizden ricam detaylı PM veya Whatsapptan bu iş nasıl yapılır,yapıyoruz gibi mesaj atmayınız.Gerekli her şeyi yazdık, lütfen konuda yer almayan konularda sorularınızı yöneltiniz.
  Soru işaretleriniz devam ediyorsa da bu konuyu detaylıca inceleyin, eğer buna ayıracak bir vaktiniz yoksa zaten bu işe girmenizi tavsiye etmem.
  ilahicenneti adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sefa hocamla eğitim konusunda geçtiğimiz günlerde anlaştık. Şuan uygulama aşamasındayım ve buraya kadar olan süreci tarafsız bir şekilde değerlendirmek isterim.

  Öncelikle başlıklarla belirttiği her konuya değiniyor konu açıldıkça bilgisi dahilinde detaylı bir şekilde anlatıyor.

  Ama web panellerine aşina değilseniz, biraz web geçmişiniz yoksa anlatım çok hızlı gelebilir. Bu konularda biraz bilginiz varsa eğitim hız ve içerik açısından başarılı.

  Benim için diyaloglar çok önemlidir. Her zaman karşımdaki insanın samimi olmasını isterim bunu fazlasıyla hissettiriyor.

  Şunu unutmayın kimse eğitimi alınca hemen kazanmaya başlamayacak böyle bir model değil. Paranız olacak, zamanınız olacak, araştıracaksanız.

  Eğitimdeki belli noktalarda bazı aşamalar basit gelebilir. Araştırıp kendimde yapabilirdim dediğiniz yerler olacaktır ama şunu unutmayın öyle ince ayarlar ve tecrübeleriyle aktardığı noktalar var ki onları tespit etmek için hata yapmanız yada çok kez deneyimlemeniz gerekecektir. Aslında bir nevi deneyim ve zaman satın alıyorsunuz öyle düşünebilirsiniz.


  Şuan uygulama aşamasında olduğum için ancak süreç ve eğitim içeriğine dair yorum bırakıyorum. İlerleyen süreçlerde umarım başarılı sonuçlarımı da yazabilirim.
  Sağlıkla kalın.

  Stanly adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sefa hocamla birlikte eğitimi tamamladık. İş modelini en başından sonuna kadar detaylıca anlattı. Eğitimin tümünden memnun kaldığımı söylebilirim. Bu eğitimle birlikte bu iş modeline başlamak isteyip, cesareti olmayan ya da çekinen arkadaşlar var ise mutlaka tavsiye edebileceğim bir danışmanlık hizmeti. En zorlanılan konu olan ürün bulma ve bu ürünlerin hangi kriterlerle mağanıza eklemeniz gerektiği, yazılım ayarları vb. konularda her türlü destek sağlanmakta. Sefa hocama samimiyeti ve tüm sorularıma sıkılmadan yanıt verdiği için teşekkür ederim.
 • 13-12-2020, 02:02:48
  #3
  different34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hayırlı olsun, Ref varmı üstat
  Teşekkürler, refarans alımını Amazon Dropshipping soru-cevap bu konuya yorum atan,soru soran en önemlisi bu iş ile ilgilenen arkadaşlara özel indirimli bir fiyat belirledik eğitimler devam ediyor bir kaç güne görüşlerini paylaşacaklardır.
 • 15-12-2020, 12:02:16
  #4
  Sefa hocamla eğitim konusunda geçtiğimiz günlerde anlaştık. Şuan uygulama aşamasındayım ve buraya kadar olan süreci tarafsız bir şekilde değerlendirmek isterim.

  Öncelikle başlıklarla belirttiği her konuya değiniyor konu açıldıkça bilgisi dahilinde detaylı bir şekilde anlatıyor.

  Ama web panellerine aşina değilseniz, biraz web geçmişiniz yoksa anlatım çok hızlı gelebilir. Bu konularda biraz bilginiz varsa eğitim hız ve içerik açısından başarılı.

  Benim için diyaloglar çok önemlidir. Her zaman karşımdaki insanın samimi olmasını isterim bunu fazlasıyla hissettiriyor.

  Şunu unutmayın kimse eğitimi alınca hemen kazanmaya başlamayacak böyle bir model değil. Paranız olacak, zamanınız olacak, araştıracaksanız.

  Eğitimdeki belli noktalarda bazı aşamalar basit gelebilir. Araştırıp kendimde yapabilirdim dediğiniz yerler olacaktır ama şunu unutmayın öyle ince ayarlar ve tecrübeleriyle aktardığı noktalar var ki onları tespit etmek için hata yapmanız yada çok kez deneyimlemeniz gerekecektir. Aslında bir nevi deneyim ve zaman satın alıyorsunuz öyle düşünebilirsiniz.


  Şuan uygulama aşamasında olduğum için ancak süreç ve eğitim içeriğine dair yorum bırakıyorum. İlerleyen süreçlerde umarım başarılı sonuçlarımı da yazabilirim.

  Sağlıkla kalın.
 • 15-12-2020, 16:26:43
  #5
  ilahicenneti adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sefa hocamla eğitim konusunda geçtiğimiz günlerde anlaştık. Şuan uygulama aşamasındayım ve buraya kadar olan süreci tarafsız bir şekilde değerlendirmek isterim.

  Öncelikle başlıklarla belirttiği her konuya değiniyor konu açıldıkça bilgisi dahilinde detaylı bir şekilde anlatıyor.

  Ama web panellerine aşina değilseniz, biraz web geçmişiniz yoksa anlatım çok hızlı gelebilir. Bu konularda biraz bilginiz varsa eğitim hız ve içerik açısından başarılı.

  Benim için diyaloglar çok önemlidir. Her zaman karşımdaki insanın samimi olmasını isterim bunu fazlasıyla hissettiriyor.

  Şunu unutmayın kimse eğitimi alınca hemen kazanmaya başlamayacak böyle bir model değil. Paranız olacak, zamanınız olacak, araştıracaksanız.

  Eğitimdeki belli noktalarda bazı aşamalar basit gelebilir. Araştırıp kendimde yapabilirdim dediğiniz yerler olacaktır ama şunu unutmayın öyle ince ayarlar ve tecrübeleriyle aktardığı noktalar var ki onları tespit etmek için hata yapmanız yada çok kez deneyimlemeniz gerekecektir. Aslında bir nevi deneyim ve zaman satın alıyorsunuz öyle düşünebilirsiniz.


  Şuan uygulama aşamasında olduğum için ancak süreç ve eğitim içeriğine dair yorum bırakıyorum. İlerleyen süreçlerde umarım başarılı sonuçlarımı da yazabilirim.

  Sağlıkla kalın.
  Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, önemli detaylara yer vermişiniz bu işi yapmayı düşünen arkadaşlar için çok kıymetli

  Ek olarak; bu işe bir yerlerden başlamış hesabı açık olan, bir şekilde satışa başlayamamış veya sorun yaşayan arkadaşlara özel refarans fiyattan alımlarımız devam ediyor, yeni başlayan arkadaş için geçerli değildir.
 • 04-02-2021, 09:31:58
  #6
  Prowess adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, önemli detaylara yer vermişiniz bu işi yapmayı düşünen arkadaşlar için çok kıymetli

  Ek olarak; bu işe bir yerlerden başlamış hesabı açık olan, bir şekilde satışa başlayamamış veya sorun yaşayan arkadaşlara özel refarans fiyattan alımlarımız devam ediyor, yeni başlayan arkadaş için geçerli değildir.

  Merhabalar, hali hazırda Singapur ve BAE mağazalarım 6 aydır açık. 2gün öncesine kadar Kuzey Amerika mağazalarımda aktif oldu ancak bazı konularda desteğe ihtiyacım var referanslı eğitimler halen devam ediyor mu?
 • 05-02-2021, 19:32:27
  #7
  Kısa zaman içerisinde videolu eğitim panelimiz aktif olacaktır %70 oranında tamamlandı, panel aktif olduğunda birebir danışmanlık fiyatı artacaktır.

  @Stanly; Ömer hocamız ile eğitimimizin büyük bir kısmını tamamladık, artık ürünlerini mağazasına yükleyip satışa başlama zamanı eğitimin olumlu/olumsuz taraflarını yazarlarsa diğer arkadaşlar için refarans olabilir.
  Teşekkürler
 • 11-02-2021, 19:45:50
  #8
  Sefa hocamla birlikte eğitimi tamamladık. İş modelini en başından sonuna kadar detaylıca anlattı. Eğitimin tümünden memnun kaldığımı söylebilirim. Bu eğitimle birlikte bu iş modeline başlamak isteyip, cesareti olmayan ya da çekinen arkadaşlar var ise mutlaka tavsiye edebileceğim bir danışmanlık hizmeti. En zorlanılan konu olan ürün bulma ve bu ürünlerin hangi kriterlerle mağanıza eklemeniz gerektiği, yazılım ayarları vb. konularda her türlü destek sağlanmakta. Sefa hocama samimiyeti ve tüm sorularıma sıkılmadan yanıt verdiği için teşekkür ederim.
 • 12-02-2021, 10:57:40
  #9
  Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, hem hesabınızın durumu hemde sizin iş modelinize yaklaşımınızdan dolayı çok güzel işler yapabileceğinize inanıyorum.
R10.net sizlere daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanıyor.R10.net'i kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Çerez Politikası metnimizi inceleyebilirsiniz.