• 18-12-2013, 00:57:05
  #1
  Fragman ve kanımca görüşüm:


  http://www.youtube.com/watch?v=9p5QnKiW0io


  Bu gün bir kez daha gördüm ki Hakan Günday gerçekten farklılık kelimesinin eş anlamı. Bir farkındalık öyküsü içeren bu filmin gizli baş rol oyuncusu Hakan Günday olduğunu söyleyen Çağan Irmak ise harika bir insanmış.
  Kısaca mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında. Filmin daha ilk dakikalarında Hakan Günday'ın adını görünce daha bir heycanlanıyorsunuz. Müzikler fevkalade, oyunculuklar mükemmel. Bol bol totem, bol bol gülücükler içinde hüzün saklı…
  Diyaloglar en az Hakan Günday'ınkiler kadar keskin, bir o kadar derin ve mana yüklü çoğu zaman. Deniz Celiloğlu, Bulut Aras İyinemli, Aslı Enver ise gerçekten mükemmel oyunculuklarını sergilemişler… Sıla ise jeneriğe bambaşka bir hava katıyor.

  Detay & Özet
  İhsan bedensel engeli nedeniyle annesine bağımlı olarak yaşamak zorunda olan ve içerisinde kısılıp kaldığı bu hayata günbegün daha fazla küsen genç bir adamdır. Hayalleri vardır; asla gerçekleşmeyeceğini düşündüğü bu hayallerin uktesi ve annesine yük olduğu fikrinin ağırlığıyla yaşamdan kopmaktadır. Temmuz ise idealleri doğrultusunda baba evinden ayrılan ve bu süreçte ayaklarının üzerinde durmak için çabalayan bir heykeltıraştır. Geçinebilmek amacıyla çocuk romanlarında çizerlik yapar ve iyi gittiğini sandığı bir ilişkisi de vardır. Bir anda sevgilisi tarafından terk edilmesi ve elindeki işi kaybetmesi hayatını daha da altüst eder. Temmuz ve İhsan'ın yolları hayatlarının böylesine karanlık bir döneminde kesişir ve bu tesadüf ikisinin de yeniden doğmasını sağlar.
  Yerli sinemamızın sevilen ismi Çağan Irmak'ın son filmi olan yapımın senaryosu da Irmak'a ait. Filmin başrollerini Aras Bulut İynemli ve Deniz Celiloğlu paylaşırken, oyuncu kadrosunda göze çarpan diğer isimler ise Sumru Yavrucuk, Aslı Enver ve Gürkan Uygun...
 • smm panel
 • 18-12-2013, 00:58:58
  #2
  Filmi tavsiye ederim gittim başarılı olmuş.

  Bu ara vizyonda ki bir çok film iyi