Merhabalar,
Hali hazırda üzerinde çalıştığımız projemiz/sitemiz kısa süre içerisinde popülerlik kazandı ve anlık olarak bir çok yeni ziyaretçi almaya devam ediyor. Siteyi ziyaret eden ziyaretçiler sunuculara katılmak için giriyor veya sunucularının reklamını yapmak için. Projemizi devam ettirebilmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmek için reklam almak durumunda kaldık. Aslına bakılırsa ilk hedefimiz reklam değildi fakat tasarımdı, kodlamaydı oydu buydu derken maalesef yetişemiyoruz aynı zamanda yoğun bir ilgi var siteye her şeyiyle profesyonelce devam etmek istiyoruz. Sürekli bot geliştiricileri iletişime geçerek siteye botunu ekletmek istiyor hatta tüm apilerini siteye yönlendirmek isteyen geliştiriciler bile var fakat bunun yapılması bizi bütçe olarak çok aşıyor. Baya maliyetli bir platform. Aslında yatırım almak istedik fakat maalesef bunu da kimsenin yapacağını düşünmüyoruz.

Discord sunucularınıza canlı, kanlı %100 organik ve gerçek kişiler kazandırmak istiyorsanız bu hizmeti memnuniyetle alabilirsiniz.
Site: discordsunuculari.com

Öne Çıkan Reklam
  • Sunucu reklamınız discordsunuculari.com içerisinde ''öne çıkan'' etiketi ile tanıtılır ve ilk sıralarda yer alır. Yeni bir sunucu eklense dahi arka sıralara düşmez.
  • Sunucu reklamınız belirgin hale getirilir ve kırmızı renge bürünür.
  • Ek olarak bulunduğu kategori içerisinde her zaman ilk sırada gösterilir.
  • Haftalık Fiyat: 75 TL, Aylık Fiyat: 200 TL.

Bildirim Reklamı
  • Tıpkı r10'da olan bildirim sisteminin aynısıdır. Sunucunuzun reklam bildirimi sizin belirleyeceğiniz metin ile siteye kayıtlı 1000+ üyeye + siteyi her ziyaret eden kişiye bildirim olarak 2 gün boyunca sürekli gösterilir.
  • Fiyat: 75 TL.

Site tamamen orijinal ve özgün bir şekilde tasarlandı. Yani kodlamadan, tasarıma neredeyse sitenin her bir olayı %100 özgündür. Reklamınızın nasıl olacağını, nasıl gösterileceğini ve sunucunuzun nasıl tanıtılacağını siteye giriş yaparak görebilirsiniz. Alınan reklam kazanç için değil sitenin daha fazla gelişmesi için harcanacaktır.