İŞ ALIMI: AKTİF
İLK AŞAMADA EDİTÖRLERİMİZİN İŞ BOŞLUKLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK YALNIZCA 10 ADET İŞ ALIMI YAPILACAKTIR.
0/10

%100 para iadeli sistem nedir?

Bu sistem ile web sitesinde gelir elde edemeyenler artık gelir elde edecektir. Edemediği takdirde hizmetin tamamı geri iade edilecektir.

Peki ama nasıl olacak?

Belirlediğiniz web sitesinin kurulumları yapılmaktadır. Kurulum sonrası günde 2 adet seo uyumlu makale girişi yapılmaktadır bu şekilde 60 gün düzenli girilecektir. İçerikler adsense onayında yetersiz ve kalitesiz içerik olmaması için özenle yazılıp günlük paylaşılacaktır.

40. gün web sitesi Adsense hazır hale gelip ilk onaya göndereceksiniz ilk onay sırasında red alır ise sebebine bakıp kontrol sağlanıp ikinci bir onaya gönderilecektir. İkinci onayda da adsense başvurusu olumlu sonuçlanmadığından size direk bir teklif ileteceğiz. Web sitenizi hizmeti aldığınız ücrette bize geri satmak ister misiniz? Cevabınız EVET olduğunda web sitenizi burada belirtilen hizmet tutarı karşılığında sizden geri satın almaktayız. Hemde hiç kesinti yapılmadan ödediğiniz hizmet tutarının tamamı geri iade yapılacaktır.

Neden 40 Gün?
Yeni açılan bir web sitesinin bizim taktikler ile 40 gününüze ihtiyacımız var.

Neden böyle bir hizmet sunuyorsunuz?

Geçmişte Adsense onay alamadığımız için bir çok web sitesini yarıda bıraktık buda hem zaman hem de maddi kayba yol açtı. Özellikle son bir aydır Adsense den onay almak o kadar zorlaşmışken oluşturduğumuz web sitelerin eksiksiz %100'ü onay aldı. Çünkü çok hassas davrandık. İçerik noktasından seo ya kadar çok dikkat ettik tüm sitelerimize bayağı bir emek verdik. Bazı noktalar var bu noktalara dikkat edince onay kesin geliyormuş denedik ve hep olumlu sonuçlar aldık. Adsense odaklı kazanç sağlamak isteyenlerin zaman kayıpları ve maddi kayıpları yaşamaması için böyle bir karar aldık.


Adsense Onayı almazsa ve Siteyi Satmak istemezsem de iade yapılır mı?

Evet siteyi size sunulan hizmet tutarından satmak istemezseniz. Verilen hizmetin %50 sini iade alarak site sizde kalabilir.


Verilen Hizmet pahalı mı?

Hayır değil sadece içerik editörlüğü olarak hesapladığımızda ortalama 6 BİN TL civarı bir ücret tutmaktadır. İçeriklerimiz bota vs koyulup otomatik paylaşılmıyor. Her gün düzenli olarak özenle yazılıp girilip paylaşım sağlanıyor. Bu paylaşımlara konulan görsellerde özgün olması için farklı tasarımlar uygulanmaktadır. Buna ek olarak piyasa değeri 3000 TL olan seo paketleri ile çalışmalar gerçekleştirilecektir. Bu çalışmalarında raporları tarafınıza iletilecektir.

Yabancı sitede kurabilir miyiz?
Tabi yabancı site kurulumlarımız da mevcut fakat bunun için Ek 3000 TL daha ücret alınmaktadır. Bu ücrette iade kapsamı içindedir. Yani onay alamadınız ve siteyi satmak istediniz bu ücreti de dahil ediyoruz. Yani kısacası ne kadar tutarda hizmet aldıysanız o kadar tutarda satın alma geri olacaktır. İçeriklerin çevirisinde yapay zeka kullanılıyor fakat bu yapay zeka kullanılırken yine dikkat ediliyor. Anlamsız ve boş içerikler olmuyor. Tr site ile onay alma garantisi aynı şekildedir.
Tüm bu hizmetin Bedeli
KDV Dahil 13.000 TL 'dir.
Yabancı site +3000 TL


Ödeme Yöntemleri: Havale & EFT & Kredi Kartı ile %4 komisyon mevcuttur.