• 05-02-2024, 01:47:23
  #1

  Merhabalar, proje satılıktır. Farklı bir projeye geçmeyi düşünüyorum. Kripto para çevrem olmadığından maalesef güzel satışlar yapamadım. Ayrıca reklam da vermedim.

  Gerçekten ilgilenilirse bu proje çok fazla gelir kazandırmaktadır. Projenin tek gideri tradingwiev pro ve 4gb ramlı vdstir. Geri kalan işlemleri özel yazdırdığımız bot yapmaktadır.


  Aktif olarak 4 adet aylık abonelik mevcut. Gelecek ay yenileme imkanları var yani hazır müşteriniz olabilir.
  Devir edilecek konu ve tüm içerik: TIKLA


  İSTENİLEN FİYAT: 500$ (Proje yapım, test aşamalarından daha uygundur.)

  Boş projelere yatırım yapmak yerine, kripto para sezonunun geldiği bu dönemde böyle bir projeye geçiş yapabilirsiniz. Bana verdiğiniz ücreti eminim ki 1 ayda amorti edersiniz.
  Açık konuşayım, vaktimin çoğunu web tasarıma harcıyorum ve bu projeye reklam verip takip etmek benim için büyük bir yük. Bu yüzden yapamadım.

  Projede devredilecekler.
  - Referanslı konu
  - 750 TL Konu Tasarımı
  - AI Destekli Kripto Bot + VDS
  - Telegram Botu
  - Instagram Hesabı (5K)

  Full çalışır sistemdir. /createkey GÜNSAYISI ile istediğiniz günlük lisans keyi oluşturup müşterilerinize teslim edebilirsiniz. Harici emek yok, çok basit. Ayrıca lisans takibini bot kendisi yapıp kendisi lisansını kaldırıyor kullanıcının.
  Sistemi alıp sadece botu ingilizceye çevirerek yabancılara satış yaparsanız belki 3-4 satışta bana verdiğiniz miktarı kazanırsınız. Yabancı piyasada ekmek çok fazla.
  Sistemi kullanan kişilerin yorumları konuda mevcuttur. 1 adet negatif yorum almıştır, o kişi de panik işlem kaynaklıdır. Bot kazanç garantisi vermez, kimse veremez. Eğer kripto para piyasasında %2-3 zararda paranızı çekerseniz zaten zarar edersiniz. Bekleyince sinyali her türlü kazanca geçirir.

  Sistem türkiye borsalarında da çalışmaktadır. Kişisel olarak test ettim ve doğru sinyaller aldım fakat bunun satışını yapmak bildiğim kadarı ile yasak olduğu için bota eklemedim.

  SON SÖZ: Doğru bir yatırım olacağına inanıyorum. Eğer vaktim ve zamanım olsaydı kesinlikle zengin olabileceğim bir projeydi. 2 Adet aktif işim olduğu için 3.'ye vakit ayıramadım.
  Sinyal örnekleri: (Sadece örnektir, eski fotoğraflardır.)
 • 05-02-2024, 02:05:03
  #2
  %96 doğru sinyal oranı gerçek mi? Çünkü dediğiniz doğru ise satmaya gerek yok zaten zengin edecek bir yazılım gibi görünüyor. Yani borsada kendimiz al sat yaparak zaten zengin olabilir. Son 30 günlük gelen sinyalden kaçının analizi doğru acaba bunun raporlamasını alabilir miyim? Ona göre almayı düşünebilirim.
 • 05-02-2024, 02:11:48
  #3
  UmutYanardag34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  %96 doğru sinyal oranı gerçek mi? Çünkü dediğiniz doğru ise satmaya gerek yok zaten zengin edecek bir yazılım gibi görünüyor. Yani borsada kendimiz al sat yaparak zaten zengin olabilir. Son 30 günlük gelen sinyalden kaçının analizi doğru acaba bunun raporlamasını alabilir miyim? Ona göre almayı düşünebilirim.
  Selamlar şöyle anlatayım. Her sinyal kafamızdaki gibi %30-%40 kâr vermez bazıları %1-5 arası verebilir. Ayrıca her sinyale girmemek lazım strateji oluşturmak lazım ai tahmin kısmı bunun için mevcut. Eğer piyasa düşüşte fakat long sinyal veriyorsa bilinki kârı aşırı azdır. Yani her sinyalden yüksek kazanç alamazsınız bundan dolayı da kısa süreli aşır kazanç zor. Eğer yüksek bütçeule oynanırsa evet mümkün. Fakat benim aşırı yüksek bütçem yok olan arkadaşlar yorum attı zaten 2 kişi.

  Son 30 günde 1500 den fazla sinyal var ve analiz yaptıran bir eklentim yok şuan size % veremem. Fakat 10 işlemden 8-9 bazen 10 adedini de tutturuyor. İlk açtığımızda 100 sinyalden 96 adedi tuttu ve %96 dedik.