Yapmanız gereken tek şey domain + hosting sağlamak ve bana cpanel giriş bilgilerini vermek.
Yapılan temel işlemler rapor ve iletilen klasör içeriği örneği;

Örnek site istatistikleri; (yeni sitedir)

Örnek site kelime sıralama istatistikleri;

Sitenizin iç seosu yapılmış ve anahtar kelimeye yönelik 10 adet özgün makale girilmiş olarak, logo favicon hazır, politika sayfaları hazır teslim edilecek.
İşlem süresi ortalama 7-10 gün.
Bu kategoride fazla iş almıyorum, elimde olan bir işi teslim ettiğimde bir site işi daha alabiliyorum bu nedenle sadece ilk gelen alabilir.


Tüm Detaylar Aşağıdadır
  • Domain fiyatı Google Domains üzerinde bulunan 09.05.2023 tarihi itibari ile güncel fiyat olarak 195TL baz alınmıştır. Hosting fiyatı ise ortalama fiyat baz alınarak sadece 1 aylık olarak belirlenmiştir.
  • Bu temel giderler dışında 250TL hizmet ücreti ödüyorsunuz, bu şartlar altında şu anda sadece iç seo hizmeti bile bundan çok fazla ücretlere yapılmaktadır.
  • Site dili tercihi sizin tercihinizdir, her dilde olabilir. Makaleler Google algoritmalarından zarar görmeyecek şekilde yapay zeka ile üretilmekte ve düzenlenmektedir.
  • Kazanç garantisi var mı? Hayır, yok. Hit garantisi var mı? Hayır, yok. Sizin sitenize ekleyeceğim makaleler ilk sayfaya çıkma olasılığı yüksek kelimelerden oluşacaktır. Ancak sadece iç seo ile hiçbir işlemin bitmediğini hatırlatmak isterim. Site tamamen Adsense politikalarına uygun olarak oluşturulacaktır, ancak bu konuda da garanti veremem. Örnek site var mı? Niche sitelerde örnek site hiçbir zaman istenmez, siteler paylaşılmaz ancak satışını yaptığım aynı sistemle kurup kısa zamanda ilk sayfalara tüm kelimelerde ulaştırdığım siteleri örnek vermek isterim, konu içeriklerini inceleyebilirsiniz; (bu siteler satılmıştır) Tıkla 1 (konu içerisinde kelime sıralamalarına dair görseller mevcut) - Tıkla 2 (konu içerisinde kelime sıralamalarına dair görseller mevcut)
  • Tema olarak Wordpress üzerinden herhangi bir temayı kullanıyorum, lisanslı tema hizmetim yok ancak siz almak isterseniz alabilirsiniz. Gereksiz eklentiler yüklemiyorum, temel eklentiler ve SEO eklentisi olarak Rank Math veya alıcının tercihine göre Yoast olarak ilerliyorum.
  • Teslimat süresi 10 gündür, ancak yoğunluğa göre (birçok sitenin beklemede olması) yeni gelen/gelecek siparişlere farklı bir gün aralığı veya tarih verilebilir. Bu süre 15-20 gün aralığına çıkabilir.
  • Herkese kesinlikle yapmıyorum, ticaret profili düzgün, çalıştığı kişiye o kişiyi satın almış gözüyle bakmayan, ticaret yaptığı profesyonel bir kişi olarak gören kişilerle çalışmayı tercih etmekteyim.
  • Niche - Keyword - Sektör yönelik sitelere dair ticaret profilime bakabilir, açmış olduğum satış ve hizmet konularını inceleyebilirsiniz. R10 üzerinde 2 yıldan uzun bir süredir sadece ve tamamen bu işi icra etmekteyim.
- Burada olmayan sorularınız var ise lütfen konuyu baltalamayacak nezakette konu altına yorum olarak veya özel mesaj ile sorabilirsiniz.

İletişim özel mesaj veya WhatsApp Tıkla