Premium ingilizceye giriş dökümanı satışta.

Siz de benim gibi, cabuk sıkılan-pratik yollar arayan veya vakti olmayan biriyseniz, bu eğitim hizmetini kesinlikle almanızı tavsiye derim. Yıllardır yanlış öğrendiğimiz için hepimiz bu eziyeti çekiyoruz.
Burada sıkılmak yok! Burada kelime ezberlemek yok ! DERS YOK!
İçerikte gramer eğitimi yoktur, slang ağırlıklı sokak ingilizcesi öğretilmektedir, konuşma üzerinedir, genel günlük konuşmanızda çok fayda sağlar. Artık shall we kullanan kimse kalmadığına göre!
Seviyenizin durumuna göre uygun çalışma yapabilmek için seviyenizi ( bildiğiniz kadarıyla net bir şekilde iletmenizi istiyorum)
Kişiye göre eğitim dökümanı verilecektir

Eğitimi tek seferlik veriyorum - Çünkü bu, pratik ingilizceye giriş eğitiminde ders yok , metodlar var, bu metodları yılların verdiği tecrüberle size yazılı şekilde ileteceğim, yazılı olarak vereceğim dökümanda, girişte neler yapılabileceği, 0 dan ingilizce öğrenmeye nerden başlanabileceği, en kolay yolların neler olduğunu sizlerle paylaştım. Aynı türkçe öğrenirken ilk önce alfabe sonra okuma yazmaya başlamak gibi düşünebilirsiniz, bu eğitimde başlangıcın ne kadar doğru ve temiz olursa okadar iyi ilerlenebileceği yazıyor.

Kimler eğitimden faydalanabilir ?
Hiç ingilizcesi olmayan veya ingilizce orta seviye bilen bireyler, bir takım size önereceğim kitap ve dijital alışverişleri sağlayabilecekler. (ücretsiz versiyonları da mevcuttur)
Kimler eğitimden faydalanamaz ?
Ben çabuk sıkılan biriyim, buna rağmen bu kadar bile sabırlı olmayan denilenleri yapmayanlar boşa içeriği satın almasınlar.
İçeriği satın aldım? sonra ne yapacağım ?
Denilenlerin hepsini yapmaya gayret edin, kendi bildiklerinizle pekiştirin, dili sık kullanmaya çalışın. Gerekli gördüklerimle ingilizce online özel dersler bile yapabilirim. Makul ücretlerle.
İçerik kimlere fayda sağlar ?
Yurtdışına gezi planlayanlar, öğrenciler, dating app kullanmak isteyenler, yabancı biriyle evlenmek isteyenler, eğitim planlayanlar, yabancı site kurmak isteyenler, dizi film seyretmek isteyenler ve kendini geliştirmek isteyenler için.
İçeriğin iptal ve iadesi yoktur ( kopyalanmaya uygun bir içerik olduğundan )

İçerik fiyatı 350 tl dir. Bugun ingilizce dersleri tek saati 250 tl ve 250tl+ olarak verilmektedir

Eğitim size dil öğrenmeyi garanti etmez, yalnız benim 8 yıllık dil öğrenme tecrübelerim sonucu en doğru yolları bulduğumdan eminim.
Verilecek olan döküman 4 sayfalık ( görsellerle) bir e book tarzı dökümandır. Gerçekten altın bilgilerle doludur. Yöntemlerde hep eğlence ve aktiviye yönelik öğrenme metodları mevcuttur.