Selamlar, son zamanlarda gelişen problemlerden dolayı En Uygun Fiyata Wikipedia.org Backlink GARANTİLİ Hizmet. 🎈 Referans Dolu Konu 🥇 konumu devir edeceğim. Almak isteyen arkadaşa tüm işi öğreteceğim. Aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak ve işi detaylıca sesli konuşma ile anlatacağım. Herhangi bir problemde 7/24 bana ulaşabilir sorularınızı giderebileceksiniz.

Konumdaki referansları incelemek isterseniz; https://www.r10.net/sosyal-backlink-...-129351-a.html

Bu işten aylık ortalama 500 700 arası kazanıyorum. Kimi zaman bir müşteri farklı farklı siteler için sipariş veriyor o zaman bu fiyat artıyor azalıyor. Konu devir edildiğinde bu kadar kazanır kazandırmaz garanti veremem. O sizin öne çıkarma şeklinize bağlı. Farklı 1 2 yerde daha satış yapıyordum onları da ileteceğim alacak kişiye. Şimdiden hayırlı olsun.

*Youtubeda vs. evet kaynak var, eklemeye çalıştığınızda linkiniz yüksek bir ihtimal silinecektir. Linki eklemeden ziyade silinmemesi için yapmanız gerekenleri size detaylıca anlatacağım.

Size konuyu devir ettikten sonra ben artık hiçbir yerde wikipedia backlink satışı YAPMAYACAĞIM. Zaten forumda fazla rakibiniz yok topu topu 1 2 kişi vardır benim dışımda.

Tekliflerinizi PM üzerinden iletebilirsiniz.