Dünyayı satıyoruz! Dolar kazanmanın vakti geldi de geçiyor - R10.net
 • 25-11-2021, 16:50:53
  #1
  Döviz kurunun yüksek olduğu bu günlerde, Türkiye'de üretilen ürünler Dolar ve Euro kazanan ülkeler için oldukça cazip bir duruma geldi. Türkiye'de ucuz demek tüm dünyada ucuz demek değildir. Özellikle el emeğinin değerli olduğu Amerika ve Avrupa ülkelerinde, Türkiye'de üretilen birçok ürün fahiş fiyatlarda satılmaya devam ediyor.
  Biz ne yapıyoruz?
  Türkiye'den yurt dışına etsy.com üzerinden satış yapabilmeniz için yol gösteriyoruz.
  Mağaza açılışı ve düzenlenmesi
  ETSY Seo uyumlu ürün yükleme
  Ekspress olarak tüm dünyaya 2-5 gün arasında teslimat sağlayan kargo firmaları ile bağlantınızın kurulması
  ve tüm soru ve sorunlarınız için kurumsal hattımız üzerinden destek sağlıyoruz.
  ➽ Ayrıca, tüm platformlara Amerika ve Avrupa'da ki sosyal medya kullanıcılarından trafik çekiyoruz. Bu trafiği de adım adım grafikler ile izleyeceğiniz bir link iletiyoruz.
  Link örneği
  ➽ Ödemenizin ardından faturanız kesilerek tarafınıza iletilecektir. Ardından da iki taraf için de müsait bir gün ve saat belirlenerek işlemlere başlanacaktır.
  İşlemler, başlandığı gün tamamlanmaktadır:

  KURUMSAL WHATSAPP HATTI
  Peki, nedir bu ETSY?
  Etsy, Türkiye’den dünyanın her yerine ürünlerinizi satmanızı sağlayan bir e-ticaret platformudur. Kabaca tarif etmek gerekirse N11, Hepsiburada gibi düşünebilirsiniz. Ancak ETSY, evrenseldir. Dünyanın birçok ülkesinden sipariş alır. Her ülkenin yapısına göre farklı ödeme yöntemleri ile ödeme alabilmektedir. Bu sayede Türk satıcılar da ücretsiz olarak ETSY’de mağaza açarak ürünlerini yurt dışına satabilirler.

 • 25-11-2021, 16:55:00
  #2
  bence paketlerden birine ya da yeni bir paket olacak şekilde, satılacak ürüne karar verme gibi bir ekstra ekleyebilirsiniz.
  malum e-ticaret'in en zor adımlarından birisi satılacak ürüne karar verme.

  hayırlı satışlar hocam.
 • 25-11-2021, 18:08:26
  #3
  Satılacak ürüne karar verme kısmında hiçbirşeyin garantisi olmadığı için direk bunu satın diyemiyoruz. Ancak yönlendirme yapıyoruz.