Merhaba arkadaşlar yurtdışında yaşıyorum. Ve birkaç yıldır AdGuard PC - Mobil ve Tarayıcı ürünlerini kullanıyorum. Ve standart satılan fiyatın çok daha altında satın alabildiğimi fark ettim. Ve bunu neden başkalarına da sunmayayım dedim. AdGuard VPN lisansını indirimli alamıyorum malesef. Free versiyonunu kullanıyorum aylık 3 GB veriyor sonrası düşük hız.

Lisanslar forumda satılan diğer AdGuard lisanslarından biraz daha pahalı olabilir. Ama benim farkım aldığım yol belli faturam belli. Ve size ürünün faturasını gönderiyorum. 3 5 yıl sonra bir sorun yaşarsanız bile faturanız ile birlikte AdGuard firması ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü lisanslar ömür boyu.

İndirimli Alabildiğim Lisanslar Şunlardır;

Kişisel Ömür Boyu Lisans > 3 Cihazlıktır Standart Fiyatı 80 USD + KDV benim size sunduğum fiyat 500 TL

Aile Ömür Boyu Lisans > 9 Cihazlıktır Standart Fiyatı 240 USD + KDV benim size sunduğum fiyat 1050 TL

NOT: Her cihaz aynı lisansı kullanır, diğer satıcılar lisansları bölüp 3-9 ayrı kişiye satıyor biri 2 cihaza kurarsa lisans sizde aktif değilken, gider ve satıcıya bağlı kalırsınız. Ben ise sizin mail adresini lisans alırken giriyorum ve fatura mailinize geliyor. Ardından maildeki linkten hesabınızı onaylıyorsunuz ve ister sadece lisansı kullanın ister AdGuard sitesinden hesabınızı onayladıktan sonra sistemden lisansı kullanan cihazları görüntüleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

En Hızlı İletişim > http://wa.me/37360539101