BİZ KİMİZ ?


Marginal365 dijital medya olarak yurtiçi ve yurtdışına ürün satabilecek müşterilerimizi e-ticarete yönlendirebilmek ve neredeyse her sektörün dijitalleşmeye geçtiği bu çağda diğer işletmelerinde ayak uydurabilmesini sağlamak amacıyla hizmet veriyoruz. Dilerseniz sadece reklam danışmanlığı hizmeti alabilir, dilerseniz reklam hizmetinin yanında " size özel yurtiçinde ve yurtdışında " satış yapabileceğiniz profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Reklam ve pazarlama danışmanlığı ücreti aylık 3.000 TL’dir. 1500-2000 TL aylık reklam gideri için gereken tutardır. (Ücreti güven ortamının oluşması ve verimlilik analizini yapabilmeniz için ay sonunda talep ediyoruz.)E-Ticaret Sitesi Hizmeti Neleri İçeriyor?


En büyük hizmetimiz Yurt dışına ürün satmak isteyen müşterilerimize ödeme alt yapısı hizmetini ve kargo entegrasyonlarını sunabilmemizdir.
İngiltere tabanlı bir şirkete sahip olduğumuzdan müşterilerimizin Paypal gibi ödeme yöntemlerini sitelerinde barındırabilmelerini sağlıyoruz.


Web Site hizmetimizin neler içerdiği aşağıdaki PDF'de mevcuttur.


https://dosya.co/e03vtfiac5i6/ŞABLON...klifi.pdf.html

Kategori fark etmeksizin, web sitenizi kuruyor ve sizlere teslim ediyoruz.
(Dilerseniz iletişime geçerek örnek sitelerimizi görebilirsiniz)


Reklam Hizmeti Neleri İçeriyor ?


E-ticaret sitesinin kurulumunun ardından sitenize trafik ve müşteri akışının sağlanması ve dijital platformlarda marka değerini sağlamak amacıyla reklam hizmeti vermeyi de teklif ediyoruz.
Reklam hizmetimiz ürünlerinizi satın alabilecek, size özel hedef kitlelere hitap edilerek yapılmaktadır, yani rastgele etkileşim reklamından ziyade marka değerinizin ve ürünlerinizin satışlarının artırımı öncelikli gayedir.
Dilerseniz sadece reklam danışmanlığı hizmeti alabilir, dilerseniz reklam hizmetinin yanında size özel yurtiçinde ve yurtdışında satış yapabileceğiniz profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.
R10 Dışı İletişim:

+905365943086

( WhatsApp ) wa.me/+905365943086

( Skype ) live:.cid.f32c44f40607288d


https://www.instagram.com/marginal365_/