Merhabalar,

Sunset adlı tecrübeli esporcu arkadaşımın düzenlediği bir 1v1 turnuva var. Bu turnuvaya katılım yeteri kadar sağlandığı taktirde daha büyük havuzlu turnuvalar olacak. Haftalık 500$ kazanabileceğiniz turnuvalar pek yakında diyebilirim. Fakat şu anki turnuvayı beta gibi görebilirsiniz. Turnuvanın ödülü ise sitenin içerisindeki 120₺ değerindeki Quarters olacak.

Kazandığım Coinsler ile Neler Alabilirim?

İsterseniz Amazon'dan Hediye Çeki alabilirsiniz ve bununla ürün satın alabilirsiniz. Dilerseniz biriktirip Ekran kartı, mikrofon, klavye, mouse gibi ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Televizyona kadar her teknolojik alete kadar sahip olabilirsiniz. Hepsi Amazon üzerinden vs. veriliyor yine. Bu turnuvadan sonra her hafta düzenli olarak turnuva düzenlenecek ve ödülleri güzel olacak. 5v5'ler 1v1'ler her şey olucak. Şimdiden ilk turnuvada yerinizi alın... Şu anda turnuvanın tarihini 23 Temmuz Cuma günü 15:00 olarak belirlendi. Yani 3 gün sonra. Herkese bol şans arkadaşlar, bakalım kim kazanacak!

Siteyi isterseniz biraz sizlere tanıtalım; POQ Nedir?

POQ Amerikan bir firma, Amerika ve Avrupa'dan sonra bu yıl Türkiye ayağında da yayıncılarla işbirliği kurmaya başladı. POQ bir esports turnuva platformu. Direkt olarak Twitch yayıncılarıyla çalışan bir platform. POQ'un şuanda tam olarak 1 milyon kullanıcısı mevcut ve yükselmeye devam ediyor.

Turnuva Katılım Bağlantısı İçin TIKLAYINIZ.

Turnuvanın Partneri Olan Yayıncı Arkadaşımızın Kanalı; TIKLAYINIZ.

Teşekkürler, bol şanslar dilerim