@berkiler adlı üyeden şikayetçiyim. - Sayfa 2 - R10.net
 • 27-06-2020, 13:50:46
  #10

  Kişi 07-12-2018, 02:16:43 tarihinde sistem istediğim gibi çalışmıyor, ihtiyaçlarımı karşılamıyor diye konuya mesaj yazıyor.
  Ardından 2 gün sonra ve toplamda bugüne kadar 6 sipariş daha geçerek kullanıyor. Gerçekten komik
  Kendinle çeliştiği net bir şekilde ortaya çıkmıştır. Madem memnun değilsin başka araç kullansaydın.
  Kusura bakma dostum madem ihtiyaçlarını karşılamıyor neden sipariş verip kullandın? Bu ne perhiz, derler adama.
  Başka bir savunmam bulunmuyor. Takdir moderatörlerindir.


 • 27-06-2020, 13:59:08
  #11
  Birader ben gelip sana bunu söylediğimde güncellemeler yapılıyor. Sorun giderilecektir demedin mi? Bende düzelttin diye kullanıyorum haliyle. Ayrıca dönüp dolaşıp aynı şeyi konuşmakta saçma. Ben sana sisteminin çalışmadığını kanıtlıyorum. Senin cevabın çalışmıyorsa, niye alıyorsun oluyor. Alıyorum demek ki problemsiz kontrol ettiğini gösteriyor sanıyoruz. Dönüp dolaşıp aynı şeyleri söyleme bana. Gösterdiğim görüntülerde neden özgün gösteriyor cevap yeterli. Cevabın yok spinleme diye. Okuyan her adam bu nasıl sistem diyordur zaten.

 • 27-06-2020, 14:02:10
  #12
  Bu saatten sonra tartışmayı uzatmayalım kararı bekleyelim.

 • 01-07-2020, 18:21:49
  #13
  Her geçen gün daha da şok oluyoruz sürekli bir şeyler ile karşılaşıyoruz.

  Sistemin doğru çalışmadığının en büyük kanıtlarından biri daha. Bir yeri yakalarken, başka bir yeri yakalayamıyor.

  @Sikayet;

 • 02-07-2020, 10:10:39
  #14
  Bak kardeşim spinlenmiş makaleyi hiçbir kopya makale sistemi tespit edemez. Güldürme artık kendine ekran görüntüleri atıp Gerçekten bu işi bilmediğini bu kadar belli etme.

  Sen sistemi zaten baştan aşağı yanlış anlamışın. O yüzden uzatma ve adabınla bekle. Yazarlarını dikkatli seç, kanma her yazara

  Programın adı Kopya Kontrol, Spin Makale Kontrol aracı değil dostum. Bu araçların mantığı farklı kurulur. Bu ayrımı öğrendiğin zaman doğru aracı da kendin için seçmeyi başaracaksın.

 • 02-07-2020, 12:54:20
  #15
  Yahu kafa mı buluyorsun benimle? Hala spinleme spinleme diye papağan gibi sayıklıyorsun. Birader spinleme değil net kopya olan içerikler var yakalayamıyor diyorum hala spinleme deyip duruyorsun.

  Esasen bir gergi tavan elastik bir tuvaldir. Cümle bu. Yukarıdaki görsel gayet açık ve net. Tuvaldiri yakalamış geçmişini yakalamamış. Birebir aynı cümle spinleme yok bir şey yok. Spinleme diye işin içinden sıyrılacağını falan mı sanıyorsun?

  Küstahça konuşuyorsun bir de kanma yazara falan. Boş yapacağına pazarladığın sistemin eksikliklerini düzenle. Papağan gibi spinleme kontrol aracı değil deyip duruyorsun. Nerede hata var bu adam niye böyle diyor diye aç bir sistemine bak.

 • 02-07-2020, 13:56:17
  #16
  Cümle bu diyorsun da başından beridir cümle cümle taramadığımızı kelime öbeklerine bölerek taradığımızı bas bas bağırıyorum. Ama anlamıyorsun.

  Makaledeki 1. Kelime öbeği: Konusunda esneklik sağlar. Esasen bir gergi tavan elastik bir
  Kaynaktaki Bulunan Cümle : Esasen bir gergi tavan elastik bir


  Yukarıdaki cümlede yazar spin yaparak “konusunda esneklik sağlar” özgün kelime öbeğini eklediği için cümle ÖZGÜN olarak tanımlanmış. Çünkü yazar kendinden kaynakta olmayan bir kelime öbeği eklemiş.

  Makaledeki 2. Kelime öbeği: tuvaldir. Bu, nasıl kullanılabileceği konusunda çok esnek olduğu
  Kaynaktaki Bulunan Cümle : "tuvaldir. Bu, nasıl kullanılabileceği konusunda çok esnek olduğu"


  Yukarıdaki cümlede ne olmuş birebir olarak kaynaktaki kelime öbeklerini kullanmış. Ne olmuş? Sistem çalışmış ve kopya olarak işaretlemiş. Hani aracın amacı kopya bulmak ya kopyayı bulmuş.

  Makaledeki 3. Kelime öbeği: anlamına da gelmektedir. Her türlü aydınlatma, havalandırma veya
  Kaynaktaki Bulunan Cümle : “anlamına gelir. Her türlü aydınlatma, havalandırma veya”


  Yukarıdaki cümlede yazar anlamına gelir kelime öbeğini – anlamına da gelmektedir şeklinde değiştirerek spinlemiş ve sistem cümleyi özgün olarak işaretlemiş.

  Sistem gene üzerine düşerek görevini yapmış kopya yakalamış bu içerikte bir sorun / kopya var demiş. Kontrol etmen için yeterli bir sebeptir. Keşke sende sektörü geliştirmek adına daha iyisini yapsaydın da onu kullansaydık.

  Spinleme aracı yapsaydım emin ol bu önerini dikkate alıp açıp bakardım fakat biz kopya kontrol aracı olduğumuz için sadece kopya buluyoruz. Eğer ikisi aynı şey olsaydı makale spinleme programları / servisleri yapılmazdı.

  Yani 1 uzun cümle ile bunu genelleyemezsin. Tüm makaleyi 60 kelime öbeğine böldük. Neden kelime öbeği onu da anlatayım. Çünkü cümlede 1 kelime değiştirse cümle özgün olacaktı. Kelime öbeklerine böldüğümüzde ise 60 kelime öbeğinden elbet en az 10 tanesini yakalayacak ve en az %20 üzeri oranlarında kopya verecek. Ha sen bu kopya oranı ile zaten bu makalede bir sorun olduğunu anlamayıp / veya işine gelmeyip işi teslim ediyorsan o senin bileceğin iştir.

 • 17-07-2020, 17:18:00
  #17
  @berkiler; son mesajı atmış geçmişte makale işiyle uğraşan birisi olduğum için açıklamayı yeterli buluyorum.

  İşlem yapacak bir şey göremiyoruz.

  İyi forumlar.