PinBOT | Pinterest Hesap Açma Botu Dr_cengiz Adlı kişiden şikayetçiyim. - R10.net
 • 29-11-2019, 20:32:05
  #1
  " PinBOT | Pinterest Hesap Açma Botu " konudada belirttiğim gibi arkadaşın sattığı programı dün satın aldım ve aldıgım günden beri shadow ban yiyorum kendilerine ulaştım iademin yapılmasını istiyorum dedim kendileri iade yapmaya yanaşmadılar. Moderator arkadaşların onayı sonrası yapılacaktır dendi ensonki konuşmamda bende buraya konuyu açayım dedim kendiside isteği doğrultusunda.

  @Coskun; @Burti; @caliente; @RHSBILISIM; @tolgasen; kusura bakmayın hepinizi etiketlemek zorunda kaldım .
 • 29-11-2019, 21:03:24
  #2
  iLHANENGiN adlı üyeden alıntı
  " PinBOT | Pinterest Hesap Açma Botu " konudada belirttiğim gibi arkadaşın sattığı programı dün satın aldım ve aldıgım günden beri shadow ban yiyorum kendilerine ulaştım iademin yapılmasını istiyorum dedim kendileri iade yapmaya yanaşmadılar. Moderator arkadaşların onayı sonrası yapılacaktır dendi ensonki konuşmamda bende buraya konuyu açayım dedim kendiside isteği doğrultusunda.

  @Coskun; @Burti; @caliente; @RHSBILISIM; @tolgasen; kusura bakmayın hepinizi etiketlemek zorunda kaldım .
  Merhabalar,
  Pinterest bölümünde PinBOT adlı bot satışı yapıyorum. PinBOT görevi otomatik olarak pinterest hesabı açmak. Pinterest hesabı açarken manuel açmaya göre daha hızlı ve daha pratik açıyor. Eski satış ve yeni satış toplam 50’ye yakın bilgisayarda aktif olarak kullanılıyor. Kullananlar arasında SABOCES gibi eski üyelerde bulunmaktadır ve gayet memnunlar.

  PinBOT pratik ve daha hızlı hesap açma işlemini yapan bir bottur. PinBOT Hesapların Shadow banlanmamasını garanti etmez. Shadow ban durumu bot ile ilgili değil kullanıcının kullanımına bağlıdır diye hem konuda belirttik hem de kullanıcıya WhatsApp konuşmasında alım yapmadan önce bildirdik.

  PinBOT satış konumuzda farklı üç yerde;

  1-PinBOT hesap banlanmamasını garanti veremez. Manuel gerçekleştirdiğiniz işlemlerin aynısını yapar, kullanım tamamen size aittir.
  2-PinBOT kullanımı müşteriye bağlıdır bu nedenle Shadow banlanmama garantisi vermez.
  3-PinBOT ile açılan hesaplar kesinlikle Shadow ban yemez diye bir garanti söz konusu değil ve bu garantiyi kimse veremez. Kullanım yöntemi tamamen müşteriye bağlıdır.

  Yazmaktadır. Ayrıca satışını yaptığım kullanıcıya satış yapmadan önce WhatsApp mesajında;

  4-PinBOT kesinlikle Shadow bandan kurtarıyor denilemez bu garantiyi kimse veremez.

  Yazmaktadır. Ayrıca trader verirken trader açıklama kısmına da;

  5-Tekrar hatırlatalım ki PinBOT ile açılan hesaplar kesinlikle Shadow ban yemez diye bir garanti söz konusu değil ve bu garantiyi kimse veremez. Kullanım yöntemi tamamen müşteriye bağlıdır.

  Yazmaktadır. Biz satış yaparken banlanma riskini azaltacak tavsiyelerde bulunuruz. Uymak veya uymamak kullanıcıya bağlıdır. Arada inisiyatif davranırız. Arkadaş bizden indirim istedi normalde yapmayız 20 lira daha indirdik 1 aylık lisansı 130’a verdik.

  Şimdi bu kullanıcı Shadow banlanmama garantisi vermeyen programı göstererek açtığım hesaplar Shadow’a düşüyor diye iadesini istiyor. Günlük çok fazla hesap açan, aynı IP yi sürekli kullanan, Temiz IP veya Proxy kullanmayan, pinlenme işini lisansı olmayan eklentiler ile yapan biri için ban kaçınılmazdır. Bunun PinBOT Pinterest hesap açma botu ile ilgisi yoktur.

  Kullanıcıya sorduk yazılımsal bir problem var mı? Hayır dedi.

  PinBOT Shadow banlanmama garantisi vermez. Bunu konuda ve satış yapmadan önce WhatsApp üzerinden bildirdik. Bundan dolayı iadeyi reddediyorum.

  @Coskun;@Burti;@caliente;@RHSBILISIM;@tolgasen;@Erhan;@Mf.Rub;
  Teşekkürlerimi iletiyorum.
  Kolay gelsin.

  RESİMLERİ AÇAMAYANLAR İÇİN HARİCİ LİNKLER;
  https://prnt.sc/q3vtld
  https://prnt.sc/q3vtvl
  https://prnt.sc/q3vu4u
  https://prnt.sc/q3vudv
  https://prnt.sc/q3vuni
  Kaliteyi başka yerde arama .)
 • 29-11-2019, 21:12:00
  #3


  " Mobil ip veya proxy tercih etmeyen birisinin açtığı hesaplar cok buyuk rısk altındadır " diye yazmışssınız zaten de ben her hesap için zaten mobil ip taktım her defasında yenıledim zaten kendimde elle manuel açtıgımda böyle açıyorum ilk defa hesap acmıyoruz ki biz. Ben işimi kolaylaştırması babında botu aldım fakat botu aldıgım gunden beri yani dünden beri full shadow hiç biri aktif deil. Özelden birde gunde 2 tane hesap acın 3 tane hesap açın diye yazılar yazıyorsunuz bende size ne dedim ben elimle 10 tane hesap acam aynı anda siz 3 tane hesap acın hepsı sıfır mobil girişimden yapıcaz baglanın pc ye dedim onada yanaşmadınız bana diyorsunuz ki program calısıyormu calısıyor shadow durumu bizi ilgilendirmez Ben bunu shadow hesap açmak içinmi aldım tabikide yok almadım hee sanki 15 gundur kullanıyorum da kalkmısım bugun size yazı yazıyorum gibisinede geliyor dun öğlen aldım bugun akşam oldu halen sorunu cozemedik. Birde kendi yorumlarınız içinde gunde 8 k ya kadar hesap açabilirsiniz demişssiniz ben 10 tane ayrı ayrı mobil ip takipta açtıgım halde yine suclu benmişim gibi oluyor. Günde 2 tane hesap acıcaksam ne gerek var bota bilmem neye biraz mantık.
 • 29-11-2019, 22:34:14
  #4
  @iLHANENGiN; size shadow ban yemeyeceğinize dair garanti verildi mi? eğer verdiyse bunun kanıtlarını konuya ekleyin.
  Savunmanızı özel mesaj ile değil şikayet konularında yapın. Özel mesajlar dikkate alınmıyor ve okunmuyor
 • 29-11-2019, 22:41:38
  #5
  @Sikayet; Hocam shadow olur insanlık hali de her hesap shadow olduktan sonra ne anlamı kaldı + Her hesap için ben telefondan özellikle ayarlıyorum ve karşı tarafa dedim ki siz benım pc den bot ile 3 tane hesap açın ben ise aynı manuel 10 tane acıcam banlanmıyacak. Ben bu işi yeni yapan birisi değilim amacım işim kısalsın manuel yapmaktan sıkıldım artık başım döner oldu iyice. Biz kendi grubumuzda Proje olarak yapıyoruz suan aktif hatta 1 k sistem hazır sorun bende ise ordaki sitelerimde shadow yemesi lazım idi dediğim gibi kanıt sunun diyorum oda yok 10 15 gun de kullanmadım dün öğleden sonra aldım bugun şu saat oldu halen iade peşinde koşturuyorum ben parayı kolay yoldan kazanmadım hocam benim param bana değerlidir bu yuzden. Özelden gunde 3 tane 5 tane hesap açın diyor Normalde zaten gunde 3 tane acıcak olsam bota ne gerek var ki kendi yorumundada ayda 8 k hesap acılabilir diyor dünden beri hepsi shadow hepsi emin olun tek tek değiştirmiş oldugum mobil ip içlerinden 1 tane bilem sağ kalan olmadı.
 • 30-11-2019, 05:23:32
  #6
  Yazmak yasak biliyorum ama bende pinbot kullanıcısı olarak şu bilgiyi vermek isterim, hepimiz biliyoruz ki en azından tecrübeli arkadaşlar bilirler, shadow banın nedenleri çok fazladır pinterest yeni açılan hesaplarda .site .space vs gibi uzantılarda bile pinleme yapılmasına izin vermiyor anında shadow a düşüyor. Ben bir kullanıcı olarak pinbot programından memnunum açtığım hesapları .com uzantı da kullanıyorum bir sorun yok 10-20 hesap açıyorum. Shadow ban için sadece programı suçlamak doğru değil zaten program shadow banlanmama garantisi vermiyor bu yüzden shadow bandan dolayı iade istenilmesini doğru bulmuyorum. @Sikayet; bir kullanıcı olarak verdiğim bilgi işinize yarar diye yazdım. Saygılar.

  *Ek bilgi/* konu adresi paylaşılmamış konu adresi:
  https://www.r10.net/pinterest/218090...-proxy-vb.html
 • 30-11-2019, 11:21:32
  #7
  @kovboy60; arkadasiniz olup olmadigini bilemrm ayrica konuya yazicak cok kisi vardir ama yasak diye yazamiyorlar sizde yazmamaniz lazimdi diye dusunuyorum ve pinterest isini gayet iyi biliyoruz calistigimiz domainlerin hepsi com ve temiz domainler ve arkadasiniza da olanak sunmustum baglanip 3 hesap acin ben manurl 10 hesap acip karsilastiralum diye. @Sikayet; hocam ben iademi istiyorum bana hicbir turlu kanit yapamiyor da yukaridada belirttim. Gosterdigim arkadaslarimda var fakat buraya yazmalari yasak oldugundan merakla bekliyorlar. Kolay gelsin tekrardan.  Ve belirttiğiniz konu linkinde gözümden kaçmış konu açılıyor 3 dk içinde ilk yorum sizden bu ne hız denemeler filan ne cabukta yaptınız shadow olup olmadıgını iddaa ediyorsunuz. @Sikayet; bunuda göz ardı etmiyelim ve bu şahsın konuma birdaha katılmasını da istemiyorum belliki bir oyunlar dönüyor burada.
 • 30-11-2019, 12:48:34
  #8
  Oyun oynanıyor diye suçlama yönetildiği için yazma gereği duydum. 9 yıla yakın süredir R10'dayım. Eski ve yeni toplam 153 traderim var. Bu zamana kadar hiç (-) trader almadım. İşimi her zaman hakkımla yaptım. Üzerime atılan suçlamaları asla kabul etmem peşini bırakmam.

  PinBOT R10 üzerinden sınırsız lisans olarak ilk satışa çıkma tarihi: 17.10.2019
  Ardından PinBOT'un tüm hakları satın alındı.
  R10'dan bir kaç kullanıcıya denenmesi için sınırlı lisans verildi. Eski kullanıcıların memnuniyeti ve yeni kullanıcıların deneme sonuçlarına göre;
  26.11.2019 tarihinde süreli lisans satışı için konu açıldı.

  Konuya yazan müşterimiz PinBOT kullanıcısı olarak deneme sonuçlarını ve ek bilgi olarak konu adresini paylaşmıştır. Bu olay doğrultusunda iftira atmak etik değildir.

  Açılan yeni konuya kurallar eklendi. Kurallar arasında PinBOT Shadow Banlanmama garantisi vermez yazmaktadır. Ayrıca WhatsApp üzerinden de satış yapılmadan önce belirtildi. Konuya birisini yönlendirecek olsaydım PinBOT kullanan 50 müşteriyi yönlendirirdim. Bize dönüşleri çok iyi ve çok memnunlar. Konumda belirttiğim gibi 1 hesap ortalama 5 dakika da açılmaktadır. 1 aylık paket alınarak 8 bin küsür hesap açabilirsiniz ama shadow banlanmama garantisi vermez bu kullanım tamamen müşteriye aittir. Size tavsiye edilen günlük 2-5-10 hesap açımı bir kural değildir. Banlanma riskini minimuma indirmek için yapılan tavsiyedir. Siz hesap açmayı bilmiyorsanız, WhatsAppta yazdığınız gibi aynı mobil IP ile çift hesap açmayı deniyorsanız. Temiz IP veya Proxy kullanmıyorsanız. Lisansı olmayan eklentiler ile pinleme yaptırmaya çalışıyorsanız. Klonlanmış panel kullanıyorsanız. Hesaplarınız Shadow ban yer. Bu durum bizi ilgilendirmez. Konumuzda açık ve net belirttik. PinBOT Shadow banlanmama garantisi vermez.

  @Sikayet; Bu şahıs hakkı olmadan 9 yıllık adımı şikayet konu başlığına yazarak itibarımı zedeledi. Haklı olmadığı halde satış konu başlığımı şikayet başlığı yaparak kötü izlenim bıraktı. Oyunlar oynanıyor diyerek iftira attı. Mağduriyet yaşayan biri olarak bu şahıstan şikayetçiyim. Banlanmasını talep ediyorum. Bu yaptıklarının karşılığı mutlaka olmalıdır. 4 aylık multi üye olup olmadığı belli olmayan birilerinin R10'un eski kullanıcılarını R10'dan bıktırmaya yönelik yapılan çalışmalarına lütfen sessiz kalmayın. İnanın bende diğer eski üye arkadaşlarım gibi bunlar yüzünden R10'da huzurla bulunamıyorum, satış yapamıyorum. Ben mühendislik yapıyorum kimsenin hakkını yemedim yemem de. Eğer haklı olsaydı zaten iadesini yapardık hem haklı değil hem de bu suçlamalar, itibar zedelemeleri, konu ve satışı yapılan program kötülemeleri bizi çok sinirlendirdi.

  Biz Shadow banlanmamaya karşı garanti vermedik. Garanti verdiğimize dair bir kanıt eklemesini istediniz öyle bir kanıt olmadığı için ekleyemedi. Daha doğru düzgün yazmayı bilmeyen biri kalkıp etik olmayan hareketler yaparak ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Sizden rica ediyorum gereğini yapınız.
  Kaliteyi başka yerde arama .)
 • 30-11-2019, 13:26:30
  #9
  @Dr_cengiz; şikayet konusu açın diye söyliyen sizsiniz sonrada buraya gelmiş ismimi karaladınız dediniz.

  buyrun konuşmalar boş yere uzatıpta kendinizi hepten karalamayın ihale bizekalıyor sonra. Üstüne basa basa siz söylediniz şikayet konusu açın diye kusura bakmayın bende açtım Açık açık herşeyi döküyorum bende. Karar Yönetimindir. Lütfen okumanızı istiyorum. @Sikayet;


  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------