Oyalanmaktan Sıkıldım - @Gungor Şikayetim Var - R10.net
 • 13-09-2019, 19:54:15
  #1
  1100 TL ÖDEMEMİ ALDIM. 50 TL ÖDEME KALMIŞTIR. ONUDA DAHA SONRA GÖNDERİR.
  KONU KAPATILABİLİR TEŞEKKÜRLER.  Merhaba iyi forumlar...

  Şikayetçi Olduğum Kişi : Güngör @Güngör - Etiketlenmiyor

  Şikayetçi olma sebebim : Kendisi SMM Panel kiralama / satış hizmeti verdiğim zamanlarda onlarca kiralama ve lisans satışı yaptım ve ödemelerin çoğunu alamadım.

  Detaylar : Öncelikle şikayet konusu açmak istemezdim kendisini abim bilirim ama mecbur bıraktı.
  Kendisine sebepte belirttiğim gibi hizmet sundum ve ödeme alamadım. Kendisi benle anlaşıp o zamanlar uygun fiyattan lisans ve kiralama alıyordu.Ödemelei ay başı yapacağım veya müşteri ödediği zaman yaparım diyordu. O zamanlarda durumum iyi olduğu için malesef iyi niyetle karşıladım ve peşine düşmedim.Nede olsa platin üyeliğini ve yüzlerce tradesini hiçe atmaz düşüncesindeydim.

  Kendisi bana 50 TL bir sitenin kirasını atıp sonra sınırsız lisans felan alıp ödemeyi sonraya bırakıyordu. Sektörü bıraktım ve üni sınavından dolayı diğer işlerimi aksattımm biriktirdiğim parayı de ihtiyaçlarım-dershane masrafım derken bitirdim Bu süreçte borcu istiyordum kardeşim ay başı-kardeşim ödeme gelsin diye oyalıyordı.En son hepsini istedim ve 2000 TL olan hesabı belki yanlışlık olmuştur ve toplu alırım diye 1750 TL dedim ama taksitle her ay öderim diye belirtti yine iyi niyetle karşıladım fakat o süreçte sadece 2 taksit ödedi ( 400 TL ) aradan 2-3 ay geçti yine toplu istedim kardeşim her ay başı hesabında diye belirtti yine eyv dedik.200 TL dahagönderdi geçen ay. Eylül geldi ay başı geçeli 13 gün oldu ve bu 13 günde 4-5 kere yazdım ve haber bekliyorum bende diye hep oyaladı neyden haber bekliyorsa bilmiyorum.

  Ortalama 1 yıldır sadece 600 TL ödeme alabildim.

  Her seferinde oyalanmaktan bıktım.Bu 1 yıllık süreçte her istediğimde sürekle farklı ileri tarihe attı. Hastanedeyim-kızım hasta diye belirtiyordu.İnsanlık hali tabiki hasta olur geçmiş olsun ama borç verecek zaman yoksa forumdan işte almıyacaksın.Takip ediyordum konusundan iş alıyordu hep.

  Yine küçüklüğü bilip saygımı koruyup hep abi diye yanaştım ve iyi niyetle karşıladım.Bizde öğrenciyiz bizimde ihtiyaçlarımız var ve sürekli peşine düşemem.

  Bana toplam borcu :1150 TL Ve bu borcu toplu olarak peşin istiyorum.Taksitle uğraşamam artık.

  Kanıtlarım

  Kendisine ocak ayında attıığım hesap : https://i.hizliresim.com/od79j7.jpg
  Temmuz Ayında Attığım Mesaj : https://prnt.sc/p5rn2s - Bu mesajdan sonra 200 TL ödeme aldım

  Yönetim isterse en son mesajları da konuya eklerim.
  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK