BÖYLE BİR HİZMET SADECE 150 TL
TOPTAN FİYATLARI İÇİN PM ATABİLİRSİNİZ

MERHABA, ÜRÜN HIZLI TESLİMATTIR. SATIN ALIM YAPTIĞINIZDA ANINDA TESLİM EDİLİR. SİZLERE VİDEOLU ANLATIM DA YOLLANMAKTADIR. HESABIN EPOSTASI ŞİFRESİ DEĞİŞTİRİLEBİLİR, STEAM GUARD EKLENEBİLİR.
HESABI SATIN ALDIĞINIZDA %100 OLARAK 2004 KURULUMLU HESAP TESLİM EDİLECEK. DİĞER SATICILAR GİBİ RASTGELE YIL GELMEMEKTEDİR! GARANTİ OLARAK 19-20 YILLIK!

HESAPLARDA EKSTRA OYUN ÇIKAR. PARANIZIN KAT VE KATINI GERİ ALIRSINIZ!

HESAP EMAİL İLE BİRLİKTE TESLİM EDİLMEKTEDİR. DİĞER SATICILAR GİBİ SİZDEN MAİL İSTEYİP ÜSTÜNÜZE YAPMIYORUZ. AKTİF OLARAK BULUNDUĞU MAİL İLE HEMEN TESLİM EDİLİYOR! EN GÜVENLİ TESLİMAT ŞEKLİ BUDUR!


HESAPLARDA OYUN GİRİLMEMİŞTİR! OYUNU KÜTÜPHANEYE SİZ EKLEYİP İLK KEZ SİZ AÇACAKSINIZ! VAC BAN RİSKİ 0'DIR. GÜVEN FAKTÖRLERİ EN YÜKSEK DERECEDEDİR.
HESAPLARIN GERİYE ALINMA / ÇALINMA İHTİMALİ ASLA BULUNMAMAKTADIR. 19-20 YIL ÖNCE TOPLU OLARAK AÇILIP OYUN BİLE GİRİLMEMİŞ HESAPLARDIR.


HESAPLARIN STEAM LEVELLERİ 5 İLE 10 ARASINDADIR. GENELLİKLE 5 GELMEKTEDİR, ŞANSLIYSANIZ 10 GELECEKTİR!
HESAPLARIN FACEIT/ESEA GİBİ HİÇBİR PLATFORMDA KAYDI BULUNMAMAKTADIR. İSTEDİĞİNİZ PLATFORMA SİZ KAYIT EDECEKSİNİZ!HESAPLARDA 1-8-12 ADET OYUN ÇIKMAKTADIR. DEĞERLERİ 30$A KADAR ÇIKABİLMEKTEDİR! BU ÜRÜNÜ SATIN ALDIĞINIZDA KÂRDA OLACAKSINIZ!

HESAPTA SATIN ALIM YAPILMAMIŞTIR. 5 DOLAR LİMİTİ DURUYOR.


OYUNA GİRDİĞİNİZDE 2 JETON HESABA %100 GELMEKTEDİR. GELMEZ İSE BİZE BİLDİRİN, YARDIMCI OLALIM.

HESABA KREDİ KARTI EKLEMEYİNİZ. 'BU HESAP SAHİBİ TARAFINDAN KİLİTLENDİ' HARİÇ DİĞER TÜM KİLİTLENMELER KULLANICI VE STEAM KAYNAKLIDIR. SİZLERE GÖNDERİLEN TALİMATLARA UYUM SAĞLAMADIĞINIZDA HESAPTA KİLİTLENMELER OLABİLİR. BUNUN GİBİ DURUMLAR GARANTİ KAPSAMINDA DEĞİLDİR.