Ripple'ın Ortağı, Yeni Ödeme Koridorları Sağlamak İçin Havale Devi E9pay ile Birlikte Çalışıyor - R10.net
 • 13-10-2020, 18:04:46
  #1
  Ripple'ın ortağı fintech şirketi Nium, müşterilerine yeni havale teklifleri sunmak için Güney Kore'nin önde gelen havale platformuyla ortaklık kurdu.
  Business Insider tarafından verilen bilgiye göre, Ripple'ın ortağı Nium, Güney Kore'deki önemli bir havale şirketi olan E9pay ile güçlerini birleştirdi; E9pay'in müşterileri için yeni havale teklifleri sunacaklar.
  Nium, Güney Koreli bir havale deviyle ortak oldu Singapur merkezli Nium fintech platformu , Güney Koreli lider ödeme sağlayıcısı E9pay ile yakın zamanda tamamladığı ortaklığı duyurdu. E9pay, havale alanında çalışıyor ve Nium'un yardımıyla, havale tekliflerini hem perakende hem de kurumsal müşterilere genişletmeyi planlıyor. Makaleye göre, Nium'un ortaya çıkmasına yardımcı olduğu yeni havale teklifleri arasında ABD, Avrupa, Endonezya ve Hindistan yer alıyor. Bu varış noktalarına ödemeler gerçek zamanlı olarak yapılacaktır. Bu koridorlardan yapılan havale, hem kişiler hem de tüzel kişiler için Nium'un geniş ağı kullanılarak yürütülecektir; ayrıca, havaleler hedeflerine daha hızlı ve daha ucuza ulaşacaktır. E9pay, şu anda sınır ötesi ödemeler için çok sayıda dijital çözüm uygulamak istediklerinden, hizmetlerini ticari tüccarlara da sunmayı planlıyor. Bugün itibariyle, E9pay'in müşterileri şirketin uygulaması aracılığıyla gerçek zamanlı nakit transferleri gerçekleştirebilmektedir. Nium ise yüzden fazla ülkede havale ile ilgili operasyonlar yürütüyor. Bunların yarısından fazlasındaki ödemeler gerçek zamanlıdır.

  Kaynak: https://coinsomnia.com/haberler/91-r...calisiyor.html
  Coinsomnia.com - Yeni Nesil Kripto Haber ve Analiz​​​​