Arkadaşlar Ledger'ın kendi sitesinde 449₺'ye satılan, Türkiye'de ise en ucuza 539₺'ye satılan dünyanın en popüler kripto para cüzdanı sıfır Ledger Nano S'i 369₺'ye satıyorum ilgilenen varsa bu paylaşımın altına yorum bırakabilir. Ayrıca R10 platformunda da konu mevcut isteyen oradan da iletişime geçebilir. Ürünler sıfır ve kapalı kutuda hiç kullanılmamış olarak gönderilecek.

Fiyat: 390₺
Stok: 5 Adet
Teslimat:10-20 gün içerisinde (Ürünler ABD'den Geldiği İçin)


LEDGER NANO S

Ledger Nano S en güvenli Bitcoin cüzdanıdır.
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Altcoin ve diğer sanal para birimlerini aynı bir banka kasası gibi depolar, sadece sizin kontrolünüzde olur. Ödeme alıp göndermek için üst düzey güvenlik önlemleri vardır.
Ledger Nano S'in üzerinde bulunan ekran sayesinde cüzdanın çerisindeki Bitcoin bakiyesini görebilir ve yapılan işlemleri gözünüzle teyit ederek onaylarsınız, bu şekilde hata yapmanızı önler.
Tüm bilgisayarlara bağlanır, kullanımı kolay Ledger App ile yönetilir.


LEDGER NANO S KURULUM VE KULLANIMILedger Nano S, dual çipli bir mimari üzerine kurulmuştur (ST31 / STM32, Sertifika düzeyi: CC EAL5 +). Yazılım kriptografik tasdik ile garantilidir.Ledger Nano S bilgisayara her takıldığında 4 basamaklı PIN kodunuz ile açılırarak hesaplarınıza yalnızca sizin erişebilmenizi sağlar.İşlemler tamamen Ledger Nano S güvenli donanımı içierisinde yapılır. Hesabınıza ait şifrelemeleriniz, gizli anahtar ve kişisel bilgileriniz asla online ortama maruz kalmaz.Gizli anahtarlarınız hiçbir zaman üçüncü kişiler tarafından tutulamaz ve bilinemez: bunlar Secure Element donanımının içinde şifrelenip kilitlenmiştir. Ledger Nano S ile cüzdanınız sizin bankanızdır.ÖDEME

Ödeme işlemlerini düğmelerle kontrol edip onaylayın


PİN KODU

Hesabınızı ve cüzdan uygulamalarınızı pin kodu ile koruyun


YENİ CÜZDAN

Yeni çok hesaplı cüzdan oluşturun


GERİ YÜKLEME

Kurtarma kağıdındaki yedeklemenizi içeri aktarın


AYARLAR

Ledger Nano S'inizi kişiselleştirinSAKLAYABİLECEĞİNİZ COİNLERKUTU İÇERİĞİ

SORU CEVAP
Sizin markanıza nasıl güvenebilirim, orjinal olup olmadığına nasıl emin olabilirim?Kriptotek sertifikalı Resmi Ledger Wallet distribütörüdür. Vizyonumuz Dünyayı daha iyi bir yer yapmak, buna sizi mutlu ederek başlıyoruz.

Ledger Nano S stoğunuzda var mı? Garantisi var mı?Evet, stoğumuzdan satıyoruz. Fatura kestiğimiz Ledger Nano S'lerin 2 sene garantisi vardır ve donanımsal arızalarda birebir değişim sağlıyoruz.

Ledger Nano S im Bozulur, çalınır veya kaybolursa ne olur? Yedekleme kartınızdaki kelimelerle geri yükleme yaparak hesabınızdaki bütün Bitcoin ve Altcoinlere ulaşabilirsiniz. Bu karta iyi sahip çıkın.

Ledger Nano S in diğer bitcoin cüzdanlarından farkı nedir?Donanım cüzdanından daha güvenlisi yoktur, Bitcoininizi offline ortamda saklar. Yani kriptoparalar için bir banka kasası kadar güvenlidir.

Ledger Nano S te aynı anda Ethereum, Litecoin ve Bitcoin saklayabilir miyim?Evet, Ledger Nano S tam olarak bunun için tasarlanmıştır.