• 12-04-2022, 18:13:05
  #1
  Merhabalar arkadaşlae Oldubil uygulamasında limitim var, yaklaşık 2 aydır forumda bir çok arkadaşın sorunsuzca İndirimli şekilde faturasını ödedim.

  Param olunca limiti yatırıyorum nakite ihtiyaç olunca bu şekilde indirimli ödüyorum.

  Dileyen ticaret puanım dan alışverişlerime bakabilir.

  Bugün de bir arkadaşın faturasını ödedim. Geriye 428 TL limitim kaldı. İsteyen olursa İndirimli öderim.
 • 12-04-2022, 18:16:58
  #2
  - KONU AÇMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR;
  Bu kategoride satış ve bozum işlemi yapan kişiler aşağıdaki şartları sağlamak zorundadır.
  Bu maddelerden en az biri bile eksik olursa konu açamazsınız. Şartlara uymadığı halde konu açan kişiler uzaklaştırılacaktır.

  1- En az 1 aylık üye olmak
  2- T.C. kimlik no doğrulaması yapmış olmak
  3- Profilinde isim-soyisim girişi yapmış olmak
  4- Profilindeki isim ile, paypal ve hesap bilgilerinde yer alan isimlerin aynı olması ( Kurumsal firma sahipleri de, konu açmadan önce yöneticilere bilgi vermek zorundadırlar )
  5- En az 10 ticaret puanına sahip olmak.
  6- Üyelik süresi ve ticaret puanı engeline takılmadan konu açabilmek isteyen üyelerimizin 1 Yıllık Platin Üyelik ya da Kurumsal veya Kurumsal Plus üyelik satın almaları gerekmektedir.

  [COLOR=#D9DAE9 !important]• [/COLOR]Premium Üyelik Satın almak isterseniz BURADAN online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Premium Üyelik hesabınıza otomasyon tarafından anında tanımlanır ve istediğiniz kategoride Ticari Konu açmaya başlayabilirsiniz.

  Online olarak Kredi Kartı ile almak yerine Banka havale/eft/fast yöntemi ile satın almak istiyorsanız Berkay ya da BilalBayar 'a PM (Özel Mesaj) gönderebilirsiniz.