★★★★★ Botextra V3.0 | Tamamen yenilendi ! 450 Bot | Replacer | Spinner | Havuz | Cloner | Takipçi - Sayfa 233 - R10.net
 • 26-11-2019, 12:29:27
  Bot marketinden aldığım bot ile ilgili bir problem için ticket attım ilgilenebilirmisiniz.
 • 30-11-2019, 22:05:03
  lastwisher adlı üyeden alıntı
  Öncelikle 5 yıldır bizimle beraber yürüyen 15.000 den fazla webmastera sonsuz teşekkür ederek yeni versionumuzu sizlere tanıtmak istiyoruz.

  5 yıl boyunca edinmiş olduğumuz tecrübe ve değişen isteklere daha iyi yanıt vermek yenilenen teknolojiye botextrayı daha iyi adapte etmek için botextrayı tamamen baştan yazdık.
  Gerek eski sistemlerin geliştirilmesi gerekse yeni özelliklerin eklenmesi için yaklaşık 6 ay süren bir yazılım süreci sonucunda sizlere çok daha gelişmiş çok daha hızlı bir botextra hazırladık.
  Yeni Botextra kullanıcıları için temel özellikleri yakından tanıtalım  Takipçi sistemi bir bot üzerindeki yeni eklenen içerikleri belirli aralıklarla takip ederek sitenize eklemenize yarar.
  Örneğin; dizi.com sitesindeki Game of thrones kategorisini her 30 dk da bir kontrol et yeni çıkan bölümleri sitemdeki Game of thrones bölümüne ekle diyebilirsiniz.
  Takipçi çalışırken özgünleştirme ayarlarınızın hepsini uygulayarak sitenize ekler


  Cloner bir bottaki tüm içerikleri sitenize kopyalamaya yarar. Örneğin; haber.com sitesine cloner çalıştırarak sitedeki TÜM içerikleri çekebilirsiniz.
  Clonerda içerik çekerken hangi kategoriyi nereye çekeceğini belirtebildiğiniz gibi sizin sitenizde olmayan kategorileri oluşturmayı da seçebilirsiniz. Aynı zamanda istemediğiniz kategorilerin de
  çekilmemesini sağlayabilirsiniz.


  Havuz sistemi size özel botextrada ayırılmış olan içerik havuzudur. İçerikleri manuel, cloner ya da takipçi ile eklediğinizde dilerseniz direk sitenize eklemek yerine havuzunuza ekleyerek belirli
  sürelerde sitenize eklenmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin clonerdan 10.000 içerikli bir siteyi kopyalamak istiyorsunuz bunu direk sitenize kopyalarsanız siteniz spama düşebilir. Bunun yerine bu
  içerikleri havuzunuza ekleyerek havuz zamanlaması ile her saat başı 3 içerik ekle diyebilir, sitenizi hem güncel tutabilir hemde spam riskinden uzaklaştırabilirsiniz.  Botextranın en önemli özelliklerinden birisi de içerik özgünleştirmesidir, botextrada birden fazla özünleştirme modülü vardır.

  Keyword finder
  Keyword finder başlığa göre en çok aranan, arama hacmi en fazla olan kelimeleri bir araya getirerek size gerekli olan keywordleri getirir, bunları tag/ keyword olarak içeriğe ekler.

  Spinner
  Spinner makalenizi alıp eş anlamlı kelimeler ile değiştirek yeni makaleler oluşturur. Örnek spinner çalışması için burayı tıklayın

  Kalıp Sistemi
  Kalıp sistemi ile kendi kalıplarınızı yarataraktan içerikleri özgünleştirebilirsiniz örneğin “{baslik} {websitesi} farkıyla sunulmuştur” gbi kalıplar yaratabilirsiniz.

  Replacer
  Bu sistem ile belirli kelimeleri değiştirebilirsiniz, örneğin çektiniz içerik içerisinde sitenin adını kendi site adınız ile değiştirebilirsiniz.
  Botextra sistemi tamamen webmasterların günlük içerik ihtiyaçlarını TAM OTOMATIK hale getirmek için tasarlandı. Botextra ile sisteminizi kurun ayarlayın ve unutun.

  İçerikleriniz otomatik takipçiler ile takip edilsin, özgünleştirilsin sitenize eklensin, sosyal olarak imlensin, pingleme servislerine gönderilsin ve size raporlansın.  Botextra'nın yeni versiyonunu geliştirirken kullanıcılarımızın isteklerini dinleyerek bu yönde çalışma gerçekleştirdik.
  Bizlere öneri ve istekleri ile destek olan kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

  Kullanıcılarımızın isteklerinden bazıları:

  Botextra 50 den fazla scripti desteklemektedir. Eğer yazılımınız aşağıda bulunan listede yer almıyorsa entegrasyon yaptırmak için destek bölümümüz ile görüşebilirsiniz.  * Wordpress yazılımlarda tüm temaları destekliyoruz, taxinormy özel alanlar, öne çıkartılmış görsel, çoklu kategori vb.. tüm özellikler dahil.  Botextrada 450'den fazla ücretsiz bot bulunmaktadır, bot kategorileri ve bot sayıları şu şekildedir, bu botların tam listesine kayıt olarak ya da demo alarak ulaşabilirsiniz.
  Eğer aradığınız bot sistemde mevcut değilse botmarketi.com aracılığı ile sisteme ekletebilirsiniz.

  * Bot sayısı değişiklik göstermektedir. Her ay yeni botlar eklenmektedir. Bu yüzden sayı giderek artmaktadır.  Tüm ödemeler anında onay sistemi ile otomatik olarak onaylanmaktadır. Ödeme yolları : Kredi Kartı ile 9 taksite varan alışveriş, Banka havalesi.


  Botextra destek ekibi her yerden destek vermeye devam ediyor. Siz nereden yazarsanız yazın biz size yardımcı olmak için oradayız.
  Canlı destek | Forum konusu | Forum özel mesaj | Email destek | Ticket sistemi | Sanalpazar PM
  Eski version konusu
  Yeni Özellikler :


  Bu inanılmaz özellik ile hiçbir programlama bilgisine ihtiyacınız olmadan, kendi botunuzu oluşturabilir, kendi bot kataloğunuzu yaratabilirsiniz.

  Bu botlarınızı takipçi,cloner gibi özelliklerle otomatiğe bağlayabilir,istediğiniz siteyi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

  Cloner'da sitenize eklenecek içerik sayısı en fazla 15.000'dir.


  Botextra sosyal imleyici ile twitter hesabınızı eklemeniz mümkündür. Aynı zamanda botextra ya birden fazla twitter hesabı ekleyebilir bunların isterseniz ayrı isterseniz faklı botlardan çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  Örn : x.com sitenize eklenen içerikleri 5 farklı twitera ekleyebilir,bu 5 twitterı farklı farklı facebook, foursquare, linkedin vs.. hesaba bağlayabilirsiniz. Böylelikle bot extra ile eklediğiniz tüm içerikler sosyal ağlarda yayılır.
  Türkiye'de yine bir ilk yine botextradan!İçerikleriniz bambaşka olacak. Bir içeriğin 100 lerce farklı kombinasyonunu yapabilmenizi sağlayan içerik özgünleştirme sistemimiz inanılmazı gerçekleştiriyor.

  Hem içeriklerinizi spinliyor hem de özel alanlara izin veriyor.
  Örn :
  {baslik} [izle|seyret|hd izle|son bölüm izle]
  dediğinizde sistem bundan kombinasyonlar üreterek sitenize ekliyor.
  İşte inanılması güç sistem Spinner test sayfası: http://www.botextra.com/spinnerTest

  Sayfayı yeniledikçe yeni içerik gelir.
  Botextra kalıp sistemini çok ilerilere almaya devam ediyor. Kalıp olarak kullanabileceğiniz değişkenlere inanamayacaksınız.Imdb verilerinden tutun da resime, başlığa, oyun swfsine kadar pek çok alan.

  Mesela; içeriklerinizi
  Imdbden {imdb} alan {baslik} filmi, mükemmel oyuncu {oyuncu} ile yonetmen {yonetmen} ile sizlerle.

  Şeklinde kalıp girebilir, bunu spinner özelliği ile bağdaştırabilirsiniz.
  Replacer sistemi
  İçeriklerin içinde çıkan garip reklam kelimelerini değiştirmek mi istiyorsunuz, ya da içeriğin sonundaki yazılarımı değiştirmek istiyorsunuz, ya da içeriğinizi özgünleştirmek mi istiyorsunuz o zaman bu sistem tam size göre. İstediğiniz kelimeyi istediğinizce değiştirin.


  1. WordPress
  2. Vbulletin
  3. Drupal
  4. SMF Forum
  5. ****** Video Script
  6. ****** Dizi Script
  7. ****** Film Script
  8. Lugesoft
  9. Phpbb Forum
  10. Webloader v7, V8
  11. InfoResim Video V2
  12. Adultvideoscript
  13. Aktekno
  14. Alpvideo
  15. Antalyagundem
  16. Bogaz.com Script
  17. Devyerasa
  18. Gazisoft
  19. Onarcade oyun scripti
  20. Php Haberci
  21. Türkiye Piyasa
  22. ****** Film Script
  23. Lugesoft
  24. Phpbb Forum
  25. Webloader v7, V8
  26. Sysoft Portal Haber Sistemi v1
  27. Haberistemi.com


  Bot Kategorilerimiz!
  1. Dizi Botları
  2. Oyun Botları
  3. Film Botları
  4. Fragman Botları
  5. Video Botları
  6. Haber Botları
  7. Saglik Botları
  8. Yemek Tarifi Botları
  9. Diğer Botlar
  10. ***** Botlar
  11. Teknoloji Botları
  12. Ingilizce İçerik
  13. Kadın-Yasam-Moda Bot
  14. Spor Botları
  15. Download Botları
  16. Rüya Tabirleri  Botextra tüm wordpress temaları ile uyumludur. %100 uyumluluk garanti ediyoruz!.(Eğer temanız uyumsuz ise paranız iade!) (Taxonomy, özel alan gibi tüm özel alanlarınıza yazabiliyoruz.)
  Botextra resimleri sizin sunucunuza çeker.
  Resimleri diğer sistemler gibi kendi klasörüne değil olması gereken (orn wordpress için wp-contents/uploads) klasörü kullanır,
  Resimlerin isimlerini seoya uygun bir şekilde başlık isimlerinden oluşturur.
  Botextra reff korumalı resimleri de sorunsuzca gösterebilir.
  Video içeriğini her seferinde kontrol eder. Eğer silinmiş ya da çalışmayan bir içerik varsa sitenize eklemez, sitenizi çöpe çevirmez.
  Her bot kategorisi için ayrı kalıp sistemi derler ve kullanır, örn. dizi botlarına ayrı kalıplar kullanabilirsiniz.

  Ödeme Seçeneklerimiz
  • Paypal Online Ödeme
  • Banka Transferi
  • Paypal Transferi
  • Sanal Pazar  Mail : destek [at] botextra.com

  Botextra Destek :

  Botextra canlı destek hizmetiyle sorularınıza ve sorunlarınıza anında yanıt veriyor!


  Canlı Destek Çalışma Saatleri

  Hafta içi: 09.00-19.00


  Ayrıca canlı destek dışında sistem üzerinden oluşturduğunuz destek talepleri 48 saat içerisinde cevaplanır. Hak verirsiniz ki binlerce kullanıcının ticketlarını cevaplıyoruz. Günlük yaklaşık 300-400 ticket cevaplanıyor, dolayısı ile kısa sürede dönüş yapamayabiliriz. Fakat kesin olarak desteğiniz cevaplanır. Satış konusuna destek talebinde bulanan kullanıcılara destek kesinlikle sağlanmaz.
  Demo bilgileri PM alabilir miyim. Mevcut botları incelemek istiyorum.
 • 08-12-2019, 18:33:28
  .
  Tavsiye etmiyorum.
  .
  Destek çok yavaş ve botların çoğu çalışmıyor.
  Bazı modüllerde hata var ve düzeltmiyor.
  Aynı paraya kendinize özel daha sorunsuz botlar yaptirabilirsiniz.