Gösteriliş Ayarları

Toplam 35 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:31:52.

Blogger Eklentileri

Blogger sayfalarının geliştirilmesi çalışmaları sürekli devam ediyor ve kullanıcılara yeni seçenekler sunuluyor. Blogger eklentileri sayfaların daha zengin ve kullanışlı olmasını sağlıyor. Blog sayfanızı oluşturduğunuzda hangi eklentileri nasıl kullanabileceğiniz konusu için R10.net sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada, blogger eklentileri ile ilgili soru – cevaplara, kısa bilgilere R10.net ile hızlı ulaşabilirsiniz.

Blogger Etkinlikleri

Google, blogger sistemi ile ilgili sürekli yeni güncellemeler yapıyor. Blogger eklentileri, sayfanın daha işlevsel olması ve ziyaretçilerin bilgilere daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır. Eklentiler sayesinde, içerikle ilgili yapılan yorumlar ve en çok okunan yazıların görülmesi gibi bilgilere ulaşmak daha kolay olacaktır. Blogger sistemini kullanmaya başladığınızda bazı eklentiler kullanıma hazır olarak sunuluyor. Sürekli geliştirme yapıldığı için yeni eklenti seçenekleri de sunuluyor.

Blogger eklentileri daha çok jQuery, JavaScript dillerinde hazırlanıyor. Sayfada kullanılabilecek tüm eklentilerin daha zengin içerik ve görünüme sahip olabilmesi için CSS kodları kullanılıyor. Yeni eklentilerle sayfanın görüntüsü ve kullanımı daha iyi olacağı için ziyaretçi sayısı da artacaktır.

En İyi Blogger Eklentileri

Blogger için sürekli ve çok sayıda eklendi geliştiriliyor. Kullanıcılar en iyi eklentilerin hangileri olduğunu öğrenir ve sayfalarını kullanım amaçlarına göre eklenti seçimi yaparlar. Blogger eklentilerinin kullanışlı olması önemlidir. En iyi blogger eklentileri listesinde yer alan seçenekleri inceleyerek sayfanıza eklemeye başlayabilirsiniz.

Blog istatistikleri eklentisi: İstatistik eklentisi, toplam içerik sayısı, yapılan yorum sayısı, görüntüleme sayısı bilgilerinin ziyaretçilerle paylaşılmasını ve bilgi vermesini sağlayan eklentidir.

E-posta abonelik eklentisi: Blogger tarafından e-posta eklentisi hazır olarak verilir. E-posta abonelik eklentisi, takip et seçeneğinin daha şık görünmesini ve ziyaretçiler tarafından kullanılmasını sağlar.

İkonlu sidebar menüsü: Blog sayfasında bazı bilgilerin ve seçeneklerin bir arada bulunması önemlidir. İkonlu sidebar menü eklentisi, site haritası, hakkımda, iletişim, toplam yazı sayısı, yorum sayısı, takip et gibi butonları üzerinde barındırır. Kullanıcı eklenti üzerinde istediği düzenlemeyi kolaylıkla yapabiliyor.

Açılır menü eklentisi: Kullanıcının sayfa içerisinde, içeriklere kategori seçenekleri ile ulaşması ve sayfada kolay gezinmesi önemlidir. Açılır menü eklentisi bu özelliği sağlayan ve en çok kullanılan eklentilerden birisidir.

En çok yorum yapanlar eklentisi: Sayfanızda paylaştığınız içeriklerle ilgili kimin ne yorum yaptığını bilmek önemlidir. En çok yorum yapanlar eklentisi, yorum yapan kullanıcı listesine ulaşmanızı sağlayacaktır.

R10.net Blogger Eklentileri ve Konuları

Blogger sisteminde kullanılan her eklenti, sayfaya yeni özellikler katarken daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Blogger eklentileri ve konuları ile ilgili R10.net erişimin yaptığınızda, eklenti kurulumu ve seçenekleri hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz. https://www.r10.net/blogger-eklentileri/ linkinde, blogger içerikleri, yeni eklentilerin eklenmesi, yorumlar ve konu ile ilgili çok sayıda konu başlığının yer aldığını görürsünüz.