• 09-04-2019, 20:11:30
  #73
  Arkadaşlar selamlar 2 gündür botu deniyorum gayet başarılı. Kendi tecrübeme göre deneyimlediklerimi anlatmak istiyorum.

  Öncelikle sistemden sizin paranızı kimsenin çekebilme ihtimali yok çünkü api izinlerini siz veriyorsunuz sadece izleme ve trade izni gerekiyor withdraw izni vermenize gerek yok. Bu durumda da kimsenin sizin coininizi alma ihtimali yok.

  Robotları aktif ederken stop/loss oranlarını yüksek vermeniz gerekiyor. Ben 3 farklı robot çalıştırıp bunların stop/loss oranlarını ikisi için %20 diğer bir tanesi için %30 ayarladım.

  Tabiki bu kesinlikle para kaybetmezsiniz sürekli kazanırsınız anlamına gelmez. Ancak bana göre sistemi takip ettiğiniz sürece para kaybetmezsiniz. Bu şu demek aslında elinizde olan herhangi bir coini satana kadar sonuçta para kaybetmiş olmazsınız. En kötü ihtimal ile kaybedeceğini düşündüğünüz robotu sistemden devre dışı bırakıp istediğiniz fiyata gelince manuel satarsınız.

  Herhangi bir açık işlemde kancayı beklemeyip istediğiniz karda manuel satarsanız daha fazla işlem yapma avantajınız olabilir ama bu aynı zamanda kanca ile elde edeceğiniz ekstra karı baltalar. Seçim yapmanız lazım. Bunu şu açıdan söyledim. Bugün robotlarımdan birinde 2.77 kar gördüm ama manuel satmadım. Aşağı hareket olunca tekrar yukarı oynayana kadar robot satışı için beklemem gerekecek. Eğer manuel satsaydım o anca şimdi robot başka bir coin almış olacaktı.

  Son olarak açış işlemlerimi ve kapanmış işlemleri aşağıda görebilirsiniz. Şu ana kadar zarar satışı olmadı.

  Bu arada deneme sermayesi olarak riske ettiğim para 57 USD dir.  Açık işlemlerin de zarar kapatacağını düşünmüyorum. Kapanınca tekrar görüntü paylaşacağım.
  Yurt Dışı Alışveriş Facebook Grubumuz
 • 10-04-2019, 01:48:48
  #74
  tolgahanklc adlı üyeden alıntı
  Güncel işlem başarılarından ve başarısızlıklarının her ikisinden de ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz lütfen?
  Cevap biraz geç oldu ama , araya sizi de dahil etmeden paylaşmak istemedik

 • 15-04-2019, 17:59:48
  #75
  Geçtiğimiz ay hizmetin deneme sürümünü aktif etmiştim ve hizmetten son derece memnun kalmıştım. Basit ve kolay arayüz ile sunulan bir hizmet olması, işlem yapılan koinlerin site paneli üzerinde gösteriliyor olması ve bu işlemlerin güncel durumlarının gösteriliyor olması kullanım kolaylığı açısından son derece güzeldi. Bir diğer yandan botların sürekli olarak işlem yapması, boş yere günlerce bizleri bekletmiyor olması gibi çeşitli avantajları da belirtmeden geçmek doğru olmayacaktır diye düşünüyorum. Tüm işlemlerim boyunca kar elde ettiğimi, zarar pozisyonunda hiç işlemim olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Keşke daha fazla para ile deneme yapmış olsaydım diyorum kendi kendime.
  5.5K Özel Sayfa | %100 Organik | Uygun Fiyat ve Kalite Garantisi | Mükemmel Kullanıcı Adı

  5K Araç Sayfası | %100 Organik | Uygun Fiyat ve Kalite Garantisi | Alıcısı Pişman Olmaz!
 • 17-04-2019, 09:42:29
  #77
  Selam, alibayram kullanıcı adıyla üyelik oluşturdum. Aktif ederseniz sevinirim
 • 18-04-2019, 19:17:07
  #79
  csharper adlı üyeden alıntı
  1. Borsaların kesintisi yaklaşık %0.5 e tekabül eder , yani %0.75 bile kazanç demek oluyor ki biz her işlemde en az %2,5 kar alımını hedefliyoruz.

  2. YAPAY ZEKA KONUSU ;

  Arkadaşlar bizim ülkede yapay zeka çok yanlış anlaşılıyor , Yapay Zeka davranışları öğretilmiş program demektir , insan üstü değildir ,bizim düşünemediğimiz düşünecek değildir.

  Bizim yapay zekamız nedir derseniz ; bizim Robotlar herhangi bir indikatör'e yada borsaların verdiği diğer ölçülere göre hesap yaparak ÇALIŞMAMAKTADIR.

  Bir coin şu fiyata düşerse al yada sat emirlerimiz de yoktur, şimdi soru şudur herhangi bir ölçüye bağlı olmadan kendi düşüncesiyle alım yapan robot a ne ad verilir ?

  Robotlar öğretilmiş davranışlara göre , alım -satım yaparlar ve bu alım satımları insan eliyle yapmakta mümkündür fakat yakalayabilirseniz.

  Başka sorularını olursa yardımcı oluruz.

  Görmeden denemeden yorum atmak yerine , Üye olup deneme üyeliği ile konuyu değerlendirmek daha doğru olur.

  Not: Tabiki her türlü eleştiriye de açığız.  Ayrıca bir indikatör seçimi vs kullanıcı tarafından yapıldıktan sonra bunun neresi ROBOT olur ki ,
  Seçimler kullanıcıdan olursa bunun adı BOT olur ,
  Yapay zeka Robotu kullanıcıya bir iş bırakmadan alım-satım yapar tabikide yapay zeka diyeceğiz buna.
  Yapay zeka denildiğinde karşısında terminatör bekleyenler olduğu için bu tür sorunlarla karşılaşman normal dostum. Açıklamanda hatalar var düzeltmek isterim, yapay zeka sadece öğretilmiş davranışlardan oluşmaz; unsupervised learning, semi-supervised learning algoritmalarıda mevcuttur. İşin daha ayrıntısını merak edenler için internette binlerce tez var bu alanda. En basit arama motorlarında dahi rastlayabilirsiniz. Yapay zeka denildiğinde komple insan gibi düşünen varlıklar değil, verileri doğru şekilde kendi algoritmasına bağlı yorumlayabilmesi gerekiyor. Yani siz switch (A) {case 1: alpha(); break; case 2:beta()} şeklinde veriler arasında bağdaştırma yapmadan matematiksel yoldan yorumlanması gerekiyor verinin. Ayrıca her yapay zeka belli bir doğruluk oranına sahiptir. Mesela kümeleştirme işlemlerinde %75 gibi bir doğruluk oranına çıkabilmekte. Mesela online bir market düşünelim, müşterilerine websitesinin sağ tarafında hoşunuza gidebilecek ürünler bölümü olduğunu varsayalım. İşte o kısımda yapay zeka algoritmaları kullanılmış olabilir. Rastlantısal veriyi %50 doğruluk payı olarak kabul edersek %60'lık bir oran bile gayet güzel sonuç getirmektedir. Yapay zeka ortamında neredeyse bütün veriler değişkendir ve yorumlama yeteneği kazandırılmıştır. Velhasıl kelam, işin içinde değilseniz yanlış izlenimlerinizle yargılamada bulunmayın. Mesela bu arkadaşımızın sistemi; bir coindeki verileri yorumlayabiliyorsa yapay zekadır. Ancak sadece belli algoritmaları kullanarak önceden tanımlı oranlarla karşılaştırıyorsa yapay zeka değildir.
 • 19-04-2019, 09:57:25
  #80
  ilk kez deneyecek birisi olarak üyelik oluşturdum
  Günlük olarak paylaşımda buluncağım
  PM attım
  Gizlen LTD