• 31-08-2010, 03:55:26
  #1
  Selam arkadaşlar ;

  uzun zamandır r10 'da bişiyler yazmıyordum.

  awbs 'ın 2.9.0 versiyonu ile birlikte gelen sms yapısı 2.9.2 'de tamamı ile oturmuş durumda
  ayarlamaları konusunda biraz uğraştırabilir ama mail template 'ı ile müşterilerinize mail olarak gönderdiğiniz bütün şablonlardan dilediğiniz gibi sms olarakta müşteriyi bilgilendirebiliyorsunuz.

  clickatel ile görüşmem oldu ve şu an onların servislerini kullanıyorum fiyat olarak belki daha uygun piyasa hizmeti veren firmalar olabilir ama clickatel geçmişi sağlam ve türkiye içerisinde güzel bir çalışma yapmışlar .

  bu arada eğer özel bir sms operatörü ile anlaşmanız var ise api kodlarını paylaşırsanız 10$ karşılığında awbs'ın SMS apisini çalışmış olduğunuz sms operatörüne göre awbs apisini geliştirip kullanımınıza sunabiliriz.

  Bu arada hatırlatmakta fayda var ;

  uzun uğraşlar ve AWBS 'e vermiş olduğumuz bunca emeğin karşılığı olarak awbs bizlere 2 yıldız daha koyarak Gold partnerler arasında bir öncelik sağlamış durumdadır.

  Ve artık ihtiyaç duyabileceğiniz awbs için gerekli olduğunu düşündüğünüz geliştirilmesini istediğiniz

  Ödeme Sistemi ( Kredi kartı , awbs'de olmayan bir başka ödeme arabirimi -turkcellmobilodeme gibi tanımlarınızı rahatlıkla yapabiliriz. )

  Özel hosting kontrol paneliniz var ise yada awbs'ın desteklemediği bir kontrol paneline sahipseniz eğer API sistemi mevcut ise bunun için aynı şekilde hosting kontrol panelinizi awbs'e uyarlayabiliriz.

  Özel bir domain firması ile anlaşmalı iseniz awbs'ın desteklemediği bir sistem api sistemi mevcut ise yine aynı şekidle awbs'e uyarlayabiliriz.

  bu uyarlama alanları tamamı ile arz/talep ilişkisine göre fiyatlandırılacaktır. bu nedenle ön görüşme yaparak projeleriniz için firmamızdan teklfi alabilirsiniz.


  Saygılarımızla.
 • smm panel