PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Net Blog Herkezin Bir Net'i Olmalı

PostHizmet
30-07-2010, 12:04:39
http://s10.directupload.net/images/100730/j2zsk92p.jpg

Sitem Daha Yeni Açılmıştır.
Teknoloji Bloğudur.
İsteyen Kişilerle Karşılıklı Mini Reklam takası yapılır.
Herkezi Siteme Beklerim.
www.1net.gen.tl

GitmekaL
30-07-2010, 12:07:56
Hocam Bence hiç yatırım , yada emek harcamayın çünkü gen.tl domainlerini halen icann bilmiyo ve ne olacağı belli deil. ama site güzel.

PostHizmet
30-07-2010, 12:09:32
Yorum için teşekkür ederim.Ama Şu Anda Elimde tek bu domain var bütçemde yok oy üzden bunla bir süre devam ediyim. Daha sonra .com veya .net taşınırız. Artık ayrıca uyardığın için tekrar teşekkür ederim.

SinanYorulmaz
30-07-2010, 14:05:48
Her önüne gelen blog açıyor artık. Tasarımına lafım yok, güzel bir tema ama alıntı içerikle yapmak istediğin nedir? Ya anlamıyorum artık kimseyi bundan 3-4 sene önce çok güzeldi blog ortamı şimdi nereye baksan blogcuklar türemiş. He tabi herkez açabilir ama hem alıntı yapınca "kaynak" göstermeyerek hırsızlık yapıyorsunuz hemde blog'uma beklerim diyorsunuz. Özgün olun biraz arkadaşım içine ettiniz blogculuğun.. Haksızsam söylesinler!

PostHizmet
30-07-2010, 14:09:41
Her önüne gelen blog açıyor artık. Tasarımına lafım yok, güzel bir tema ama alıntı içerikle yapmak istediğin nedir? Ya anlamıyorum artık kimseyi bundan 3-4 sene önce çok güzeldi blog ortamı şimdi nereye baksan blogcuklar türemiş. He tabi herkez açabilir ama hem alıntı yapınca "kaynak" göstermeyerek hırsızlık yapıyorsunuz hemde blog'uma beklerim diyorsunuz. Özgün olun biraz arkadaşım içine ettiniz blogculuğun.. Haksızsam söylesinler!

sitene Bir Yorum yaptıkta artık millete aklın sıra rezil etcen kolay gelsin. bişey diyemiyorum.

SinanYorulmaz
30-07-2010, 14:11:21
sitene Bir Yorum yaptıkta artık millete aklın sıra rezil etcen kolay gelsin. bişey diyemiyorum.

Est. Öyle bir amacım yok. Aslında teşekkür ederim uyardığın için. Hatalı kısımları düzeltmişim. Ben sadece sana patladım diyelim. Sadece sen değilsin, bir çok kişi böyle. Özgün olmak bu kadar zor mu?

mert2407
30-07-2010, 14:22:27

hocam rezil etmekle ilgili olduğunu düşünmüyorum, Sinan sadece artık çalıntı içeriklerle blogların yürümediğini dile getirmek istemiş. Eğer sende blogunu (ç)alıntı içeriklerle dolduruyorsan bence özgün yazman hem senin için hemde yazısını (ç)aldığın blogger için daha faydalı olucaktır. ;)

FurkanGNS
30-07-2010, 16:40:39

Konu dışı, forum devride bu yüzden bitti ya..

Hep özenti,hep alıntı insanlar sıkıldı, ve forum devri kapandı ne yazık ki blog'un 1-2 senesi var ama onunda bitmesi yakındır

mccyclonee
30-07-2010, 16:43:45
İnternet çöplüğü hocam şuanki haliyle :)

PostHizmet
30-07-2010, 19:58:20
Sinan kardeş sana teşekküre ederim.Diğerlerine de dicek laf yok adamızı hırsız yaptılar.

OyuncakAdam
31-07-2010, 10:40:31
kusura bakma ama alıntı içerik kullanmak ve alıntıdır diye belirtmemek çalmaktır internet ortamında. bundan sonra özgün yazar ve alıntıları belirtirsin. zaten alıntı içerikle doldurmak blogu sana bişey kazandırmaz google de bu tarz içerikle yukarlara çıkmanda mümkün değil. ayrıca gugıl amca sevmez bu tarz içerikli siteleri.

sinan ve mert sadece sana aslında yardımcı olmak istemişler katılıyorum kendilerine