PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni projem, Üniversite ve Sınav Rehber Forumu yayında!

ibocum
25-11-2019, 20:32:15
Yeni projem, Üniversite ve Sınav Rehber Forumu yayında!
-

Site Adı: Sınav Rehberi - Üniversite ve Sınav Rehber Forumu

Site Adresi: https://www.sinavrehberi.net (https://www.sinavrehberi.net)
Sitenin kullandığı altyapı: XenForo
Açıldığı Tarih: Yeni
Site İçeriği & Amacı: Üniversite ve Sınav Rehber Forumu

Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri :

Yeni projem olan Sınav Rehberi, artık son dokunuşları yapıldı ve şuanda yayında. Belirlediğimiz içerik ise sınav ve üniversite hakkında rehberlik. Amacımız ise biz gibi sınava girecek tüm kullanıcılara rehber olabilmek.

Şuanda forum beta sayılır çünkü yeni bir proje olduğu için sürekli güncelleyeceğiz. Adsense başvurusunu yapar yapmaz onayı aldım. Ekstra olarak paylaşım ekibi alımımız vardır. Sürekli güncel olacağımızı belirtmek isterim.

Yakın sürede büyük bir kitleye sahip olacağımıza inanıyorum çünkü kendime güveniyorum. SEO olarak kendim ufak dokunuşlar yaptım ve site yeni olmasına rağmen istediğim çoğu kelimede ilk sayfadadır.

Forumda sınav ve üniversiteden hariç işçi alımları gibi kamuya alımlardan haberdar olmaları için sürekli sitelerde nöbet tutuyoruz. Gerçekten bu işi yapacağımızı temin edebilirim.

Alan adımıza ve sistemimize gerçekten güveniyoruz. Beni zaten forumlarda tanıyanlar genelde bilir ki Allah'a şükür istediğimi koparan birisiyim nedeni ise sürekli çalışmam :)

Eğer sizde sınava girecekseniz veya zaman geçirmek isterseniz foruma beklerim. Kayıt olup önlerden yerinizi alabilirsiniz.

Tüm herkese teşekkür ediyorum,
iyi forumlar.

selcukist
25-11-2019, 20:40:57
Foruma kayıt olalım, hayırlı olsun.
Ekleme: Yalnız güvenlik sorusunu bir türlü kabul etmedi. Baş harfini büyük yazdığımda kabul etti.

ibocum
25-11-2019, 20:43:02
Foruma kayıt olalım, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim hocam hoş geldiniz :) Dediğim gibi betada olan bir forum sitesi o yüzden hata bulursanız bana bildirebilirsiniz :)

localseoturkey
25-11-2019, 21:26:45
Başarılar. Alanında en iyi olman dileğiyle.

vidtekno
25-11-2019, 22:30:40
Daha birkaç gün önce kaydoldum. İlk kaydolanlardanım

ibocum
25-11-2019, 23:22:41
Başarılar. Alanında en iyi olman dileğiyle.
Bildirim gelmemiş görmedim kusura bakmayın hocam, çok ama çok teşekkür ederim sizde davetlisiniz :)
Daha birkaç gün önce kaydoldum. İlk kaydolanlardanım
Teşekkürler hocam, tekrardan hoş geldiniz.

hacituncyazilim
25-11-2019, 23:28:41
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun hocam. Forum sitenize organik gerçek kişilerin üye olmasını sağlayabilirim ilgilenirseniz öm bekliyorum

ibocum
25-11-2019, 23:30:28
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun hocam. Forum sitenize organik gerçek kişilerin üye olmasını sağlayabilirim ilgilenirseniz öm bekliyorum
Teşekkür ederim hocam :) Tabi ki düşünebilirim. Mesaj atıyorum :)