PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumda Düzgün Makale Yazarı Kalmadı Mı?

BerkKaragul
12-10-2019, 11:38:56
NOT: PM atarken veya Skype üzerinden iletişime geçerken mesaj içeriğinde daha önce hazırladığınız en az 3 makale linkini bulundurun.
NOT 2: Attığı içerikte "hiçbir" hata bulamayacağımı iddia eden arkadaşlar iletişime geçsin lütfen. Bana gelen neredeyse tüm yazılar sorunlu. Çoğu anlatım bozukluğu kaynıyor, imlaları bozuk ve özensiz hazırlanmış durumda.

Selamlar. Uzun süredir düzenli çalıştığımız makale yazarı okulundan dolayı işine ara vermek zorunda kaldı.

Bir süredir süren arayışım sonucunda hala istediğim özelliklere sahip bir yazar bulamadım. Bilgi dağarcığı geniş, "imla ve dil bilgisi kurallarına" hakim (bu konuda çok fazla tartışma yaşıyoruz, Türkçeyi düzgün bir şekilde kullanma yetkinliğine sahip insanları arıyoruz özellikle) ve yazım kabiliyeti iyi olan insanlarla çalışmak istiyorum.

E-ticaret, giyim, elektronik ve oyun alanlarına hakim ve/veya araştırmayı seven insanlar iletişime geçmeli. Üstün körü yazılmış, emek dahi verilmemiş içeriklere ihtiyacım yok.

Bu şartların tamamını karşılamayan kullanıcılar KESİNLİKLE iletişime geçmesin, sonra ben uğraşmak zorunda kalıyorum.

Tüm özelliklerinde anlaşabildiğimiz arkadaşla uzun vadeli ve proje bazlı çalışmalarımız olacak, bu sebepten ötürü işleri olan, sürekli yoğunluğu olan, içeriklerimizi geciktirecek kişiler de iletişime geçmesin.

https://join.skype.com/invite/mewIP25zc1SZ

Bayan_Yazar_
12-10-2019, 11:42:20
pm atıldı

Ody
12-10-2019, 11:43:14
doguizm; ile yıllardır çalışırım

uykusuzyazar
12-10-2019, 11:44:29
Başlığınızdan çok daha profesyonel olarak hizmet verenler var.

PM gönderildi.

bakisen
12-10-2019, 11:45:48
Kesinlikle forumda kaliteli yazar arkadaşlar var ama bulmak için konuyu bir kaç defa aralıklarla yukarıya taşımalısınız.

Ayrıca biraz vakit alabilir iyi arayışlar dilerim.

BerkKaragul
12-10-2019, 11:52:56
pm atıldı

Başlığınızdan çok daha profesyonel olarak hizmet verenler var.

PM gönderildi.

Çok fazla PM geldiği için daha önce hazırladığınız 3 adet makaleyi de özelden veya Skype üzerinden gönderin lütfen. Hala istediğim şekilde "düzgün" yazı yazabilen bir arkadaşla karşılaşmadım.

3 örnek istediğim arkadaşlar dönüş dahi yapmadı, toplu mesajları atıp geçtiler :))

Arayış devam ediyor.

uykusuzyazar
12-10-2019, 13:28:42
Çok fazla PM geldiği için daha önce hazırladığınız 3 adet makaleyi de özelden veya Skype üzerinden gönderin lütfen. Hala istediğim şekilde "düzgün" yazı yazabilen bir arkadaşla karşılaşmadım.

3 örnek istediğim arkadaşlar dönüş dahi yapmadı, toplu mesajları atıp geçtiler :))

Arayış devam ediyor.

Hocam sektör bilgisini PM ile yazarsanız örnek atayım. Binlerce makale var hepsini mi atayım ^_^

Bayan_Yazar_
12-10-2019, 13:40:43
Biz örnek artık hocam :)

BerkKaragul
12-10-2019, 13:54:47
Hocam sektör bilgisini PM ile yazarsanız örnek atayım. Binlerce makale var hepsini mi atayım ^_^
Tek bir sektörümüz yok, birçok alanda farklı farklı içerik ihtiyacımız var. Giyim ve elektronik alanlarından örnek alabilirim.
Biz örnek artık hocam :)
Teşekkür ederim.

Günceldir konu.

uykusuzyazar
12-10-2019, 13:57:32
Tek bir sektörümüz yok, birçok alanda farklı farklı içerik ihtiyacımız var. Giyim ve elektronik alanlarından örnek alabilirim.

Teşekkür ederim.

Günceldir konu.

Tamam atıyorum hocam.

JonTurksy
12-10-2019, 14:18:45
kalite tartışılmaz iletişime geçildi. 10 makale anlaşması ilk etapta sağlandı.

bakisen
12-10-2019, 14:49:49
kalite tartışılmaz iletişime geçildi. 10 makale anlaşması ilk etapta sağlandı.

Bende detaylar ile PM alabilir miyim ?

r10musesuel
12-10-2019, 15:46:52
Pm iletildi.