PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alış Namaz Vakitleri ile ilgili bolca makale alımı yapılacaktır. Lütfen detayları okuyunuz.

Virtara
09-10-2019, 00:14:13
Merhabalar,

Arama motoru optimizasyonu öğrenmek ve google adsense konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için kendimi daha rahat geliştirebileceğim bir konuda bir internet sitesi açmak istiyorum. Bundan dolayı aşağıda yazan şartlar ve detaylara uygun olarak makale alımı yapacağım. Lütfen makale yazmak isteyen arkadaşlar tüm şartları ve detayları okuyarak iletişime geçsin.

Şartlar ve Detaylar

Makale içerikleri ülke/il/ilçe bazlı namaz vakitleri ile alakalı konu üzerinden yazılması,
Makale içerikleri en alt kısımda yer alan algoritma şekline uygun olarak yazılması,
Makale Word arayüzü ve klasik font-size ve font-family kullanılarak (copy/paste için) yazılması,
Makale maksimum 250 kelime'den oluşması,
Makale sonunda 1 adet konu ile alakalı resim ile birlikte yapılması,
Makale tamamen özgün olarak yazılması,
Makale anahtar kelime oranı ve tekrara düşmeme oranına uygun olarak yazılması gerekmektedir.

Algoritma Hakkında Bilgi

İnternet sitemizde hedeflediğimiz landing-page yapısı şu şekilde olacaktır; ülke/il/ilçe bazlı tüm noktalar için girdi yapacağız. Bu girdilerde bazı değişkenler kullanarak yazıları ve şehirleri birbirinden ayıracağız. Aşağıda ki bunun ile ilgili konu başlıkları yer almaktadır.

Aşağıda yer alan her bir madde makale başlığıdır. 27 adet farklı başlıkta makale istiyoruz. Bu makalelerin anahtar kelimeleri ise; başlıktan kendiniz üretebilirsiniz.

{sehir} Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri {sehir}
Diyanet {sehir} Namaz Vakitleri
{sehir} Diyanet Namaz Vakitleri
Diyanet Namaz Vakitleri {sehir}
9 Ekim {sehir} Namaz Vakitleri
9 Ekim 2019 {sehir} Vakitleri
{sehir} Namaz Vakitleri 9 Ekim
{sehir} Namaz Vakitleri 9 Ekim 2019
{sehir} Namaz Saatleri
Namaz Saatleri {sehir}
Diyanet {sehir} Namaz Saatleri
{sehir} Diyanet Namaz Saatleri
Diyanet Namaz Saatleri {sehir}
9 Ekim {sehir} Namaz Saatleri
9 Ekim 2019 {sehir} Saatleri
{sehir} Namaz Saatleri 9 Ekim
{sehir} Namaz Saatleri 9 Ekim 2019
{sehir} İftar Vakitleri
İftar Vakitleri {sehir}
Diyanet {sehir} İftar Vakitleri
{sehir} Diyanet İftar Vakitleri
Diyanet İftar Vakitleri {sehir}
9 Ekim {sehir} İftar Vakitleri
9 Ekim 2019 {sehir} Vakitleri
{sehir} İftar Vakitleri 9 Ekim
{sehir} İftar Vakitleri 9 Ekim 2019

Bu algoritmada yer alan {sehir} değişkenine İstanbul ilini koyarak okursanız konu başlıklarını daha rahat anlamış olursunuz. Makalelerde isteğim ise ortalama 30 farklı anahtar kelime ve resim destekli makale. Böylece kafamda oluşan her anahtar kelime için farklı bir makale üretmiş olacağım. Bunun toplam farklılık sayısı 100 adet fakat şuan için 27 adet farklı makale arayışındayım.

Makaleleri 3 farklı grupta ele aldım. Bu yüzden Özgünlük ve Tekrara düşmemek adına toplamda 3 farklı kişiyle çalışacağım.

Tekliflerinizi ve sorularınızı lütfen skype: live:caparcaglar adresi üzerinden iletiniz. Özel mesaj yolu ile iletilmiş teklifleri maalesef dikkate almıyorum.

İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

JonTurksy
09-10-2019, 00:37:45
maksimum 250 kelimelik 1 makalede 30 anahtar kelime kısmı düşündürdü hocam doğrumu anladım

Virtara
09-10-2019, 00:40:18
Sanırım yanlış anlaşılmış. Onlar konu başlıkları ve bulunduğu konunuz anahtar kelimesi. Yani 27 adet makale olacak ve her bir başlık kendi makalesinin anahtar kelimesi olacak.

maksimum 250 kelimelik 1 makalede 30 anahtar kelime kısmı düşündürdü hocam doğrumu anladım

JonTurksy
09-10-2019, 00:42:34
heh şimdi oldu yazıyorum skypedn

Virtara
09-10-2019, 01:06:48
Şuan için arayışımız tamamlanmıştır. İlgili arkadaşlara çok teşekkür ederim.

abaddonn
09-10-2019, 16:22:47
İş tarafımca alınmıştır. Ödemesi de peşin yapılmıştır.