PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yenilediğim Kişisel Blogum


HasanAYT
03-05-2019, 01:38:55
Özetle ;

Blog açarken hiç para kazanmak amaçlı açmadım. Teknoloji sever olarak blogu kendime bir anı defteri ve kendi öğrendiklerimi birileri anlatır gibi kaleme almayı hedefledim. Domainimi değiştirdim çünkü canım com.tr alan adına geçmek istedi :) Para kazanmak gibi amacım olmadığı için rahat rahat geziniyorum, .com alan adı da ben de olmasına rağmen bloguma renk katmak, yenilemek ve kendimce faydalı gördüğüm şeyleri yaptığım yerdir blogum.

Hatta şöyle diyebilirim blogum bir deneme tahtasıdır :) Örneğin bir kelime de rekabete girmeye çalışıyorsam, kendimi deniyorsam ve öğrenmeye çalışıyorsam bu bloglarım üzerinden deniyorum. Örneğin .com olan sitemi saldım gitti :) Kendi adsense hesabı olmasına rağmen uğraşmıyorum. Eski blogum 150 Bin+ üzeri ziyaretçisi ve her gün minimum 20-50 kişinin ziyaret ettiği yer ama hayatta yeni sayfa açmak isterseniz ya, ben de alan adı değiştirerek bunu yaptım.

Örneğin benim de katıldığım ve sonunda ücretsiz kask veren eğitimler veya okuduğum kitap gibi şeyleri kaleme almakla başladım.

Blogum (https://www.hasanaytac.com.tr/)