PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En iyi komedi filmleri listesi Yerli ve Yabancı Sıralaması


Zyron
31-07-2018, 13:42:55
Merhaba arkadaşlar komedi filmi severler için bir liste hazırladım. Bu listeyi en iyi komedi filmleri yerli ve en iyi komedi filmleri yabancı diye ikiye ayırdım.

Elimden geldiğince en beğenilen filmleri listeme ekledim. Filmlerin sıralaması İMDB'den aldıkları puana göredir. Yerli listesinde 50 + yabancı listesinde 100+ komik film önerileri mevcuttur.

En çok izlenen komedi filmleri, en komik filmler ve son yılların en iyi komedi filmleri listesinde mutlaka izlemediğiniz filmler vardır. Siteyi inceleyip gördüğünüz eksiklikleri buraya, listede olmasını istediğiniz filmleri siteye yorum atarsanız çok sevinirim.

Gelmiş Geçmiş En iyi komedi filmleri yabancı listesi (https://eniyikomedifilmleri.net/en-iyi-komedi-filmleri-en-komik-filmler-listesi/)


Ek olarak birde kore dizisi severler için en iyi kore dizileri sıralaması (https://eniyikoredizileri.net) hazırladım. 50+ Asya dizi önerileri ve Kore dizi önerilerinin bulunduğu sitemde en çok izlenen kore dizileri sıralamasını değerlendirmenizi bekliyorum.