PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnstagram son görülme nasıl kapatılır?


netozgurlugu
02-07-2018, 18:06:17
İnstagram'a son görülme özelliği geldi!

Dünyaca ünlü fotoğraf ve video yükleme uygulaması İnstagram yeni bir özelliği kullanıcılarına sundu. Artık kullanıcılar son görülmelerini paylaşabiliyor ve diğer kullanıcıların son görülmelerini öğrenebiliyor. Peki bu özelliği kapatmak için neler gerekiyor? İşte merak edilenler... INSTAGRAM SON GÖRÜLME ÖZELLİĞİ NEDİR? Instagram'a gelen son görülme özelliği DM (Doğrudan Mesajlar) sekmesinde mesajlaştığınız kişilerin Instagram'a en son ne zaman aktif olduklarının bilgisini size ulaştırır. Karşınızdaki kullanıcının en son ne zaman görüldüğü bu sayede Instagram Direct bölümüne girilmesiyle birlikte ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda bu özelllik, karşınızdaki Instragram kullanıcısı sizin hesabınızı takip etmese dahi çalışır. Instagram'ın son güncellemesiyle birlikte entegre edeceği diğer özellikler arasında; Çevrimiçi raporlar, Instagram'ın sadece metin öyküleri ve ekran görüntüleri için uyarılar gibi diğer özellikleri test ettiğini de öne sürüldü.

INSTAGRAM SON GÖRÜLME ÖZELLİĞİ NASIL KAPATILIYOR?

Profil sayfanıza gidip, oradan dişli çarkı ikonuna sahip Ayarlar tuşuna dokunmanız gerekiyor. Bu tuşu Profili Düzenle'nin hemen yanında bulabilirsiniz. Bu menünün içerisinde "Aktivite Durumunu Göster" isimli bir seçenek göreceksiniz.

Frankresh
03-07-2018, 00:02:10
Bu son görülme özelliği gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Kapatma özelliğinin eklenmesi iyi olmuş. Size de bunu paylaştığınız için teşekkürlerimi iletirim.