PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R10 üyelerine özel reklam sisteminde 10 TL değerinde kupon dağıtımı acele et kaçırma

Aeknasd145
27-04-2018, 11:42:02
Site linki: Tıklayınız (https://reklaminiz.com/)
Forum liniki: Tıklayınız (https://www.forum.reklaminiz.com/) (sorular için)
Gün içinde üye olup 10 TL'lik reklam veren ilk 10 kişiye 10 TL'lik reklam kodu hediye ediyoruz.Aktiflik durumu: Aktiftir hala kupon alabilirsiniz.

gurmelgyo
27-04-2018, 12:04:22
sanırım bu siteyi geçen hafta şatışta idi ? herhalde kazanç sağlamaya başladıki hala sizde sanırım ve reklam derken nasıl bir reklem söz konusu ne yapıyorsunuz dataylı bi bilgi alayım

Aeknasd145
27-04-2018, 12:08:48
sanırım bu siteyi geçen hafta şatışta idi ? herhalde kazanç sağlamaya başladıki hala sizde sanırım ve reklam derken nasıl bir reklem söz konusu ne yapıyorsunuz dataylı bi bilgi alayım
Reklam veren olarak hesap açıp 20 TL tutarında reklam oluşturup ödeme yaparsanız canlı destekten ya da forumdan bize ulaşarak 10 TL değerinde kupon kodunuzu alabilirsiniz., İlk dediğinize de şöyle cevap vereyim: bu sistem ilk kurulduğu gün kar getirmeye başladı çünkü gerekli şeyelri iyi yapmıştım, normalde 3 aylık site civarı 100.000 tr sırasına girerken bu siteyi 2-3 hafta civarı sürede 30 binin altına soktum şuanda 22.000 sırası var globalde 2 M, sistem hep yararlıydı benim için hatta yaptığım her sistem bana hep yararlı oldu çok şükür hiç bir sistemim zarar ettirmedi bana sadece vergi levham yok diye satış yapıyordum sonra fark ettim ki gelen tepkilere göre sistemin borçta olması gerek çünkü öyle muamele aldım ya çok ucuza almak istiyorlardı ya da normal ön görüşlü kişilerdi bilemiyorum artık, ardından şöyle düşündüm: madem bu sistem kar getiriyor madem gereken değeri görmüyor bende gerçek alıcılara ulaşana kadar neden boş tutuyorum zaten ceza yicek olsa her türlü yer diye o yüzden alıcıya iletene kadar sistemi olabildiğince ilerletip gücünü göstermek istiyorum.. Sistem kar da zaten kar etmeye de devam ediyor, alıcıya da reklamı devam edenlerden en baştan itibaren alınan ödeme ile devredicem adamın 1 tl si bile kalsa o adamın tüm reklam ödemesini alıcıya ödicem çünkü sonuçta oradan bir ödeme çıkacak ama bitenleri ödemicem çünkü o zaten geçmiş ödemesi yapılmış olacak...

Hocam özel mesaj gönderdim..

Konu güncellenmiştir.

Aeknasd145
28-04-2018, 22:11:46
Günceldir