PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğu Ekspresi Ücretsiz Bilet Çekilişi Çekiliş Sonuçları

Exen
16-02-2018, 20:53:33
Doğu Ekspresi Ücretsiz Bilet Çekilişi Çekiliş Sonuçları (http://www.karshaberajansi.com)

İlgili Konu (https://www.r10.net/hediye-amp-promosyon-kazanimi/1815915-dogu-ekspresi-bileti-cekilisi.html)

Talihliler(Twitter Adresleri): bilalkpln1, bayfrkan12, EmrahDou7, simsek_esmer‏, manyakparatoner, hayatiiyasaa, birseyleroldu, DDemir67, KbAcar, emir_rgali ‏

Not: Site kurallarınına uymayan kullanıcıların biletleri iptal edilecektir. Yukarıdaki isimler sadece çekiliş sonuçlarıdır.

R10 üzerinden kazanan arkadaşlar twitter üzerinden kazanan hesapları ile birlikte mesaj göndermeleri rica olunur.
Son irtibat tarihi 25.02.2018

FurkanEmirce
16-02-2018, 21:20:14
Peeh şans yüzümüze gülmedi, güzel bir çekilişti hocam teşekkürler kazananlara hayırlı olsun :)

Exen
16-02-2018, 21:21:07
Peeh Şans yüzümüze gülmedi, güzel bir çekilişti hocam teşekkürler kazananlara hayırlı olsun :)

Teşekkürler hocam ilerleyen zaman da yeniden yapıcam ama daha farklı bir şey düşünüyorum ☺

endeline
16-02-2018, 22:08:55
Kac kişi katıldı?

Video?

Sitede 47 yorum var. Çekiliş şartlarını saglamayanlari çıkarıp çekiliş yapmanız veya yedek talihliler belirlemeniz gerekirdi bence.

Flexible
16-02-2018, 22:12:14
- Kazananlar internet çekiliş sitesi üzerinden video kaydı yapılarak sonuçlanacaktır.
Çekiliş videosu linkini gönderebilir misiniz

Exen
16-02-2018, 22:33:21
Kac kişi katıldı?

Video?

Sitede 47 yorum var. Çekiliş şartlarını saglamayanlari çıkarıp çekiliş yapmanız veya yedek talihliler belirlemeniz gerekirdi bence.

- Kazananlar internet çekiliş sitesi üzerinden video kaydı yapılarak sonuçlanacaktır.
Çekiliş videosu linkini gönderebilir misiniz

çekilişe 97 kişi katılmıştır. iş yoğunluğu sebebi ile video çekilemedi.

kura ile kazanan ama şartları sağlamayan arkadaşlar var r10 kullanıcısı olup pm ile sağlamadıkları şartlar bilgilendirilmiştir.

Bir sonraki çekilişte görüşmek üzere.

Psi
16-02-2018, 22:33:33
Çekilişe katılanların tam listesini ve çekiliş sırasında çekmiş olduğunuz videoyu paylaşmanız gerekirdi bence...

arpej
16-02-2018, 22:36:07
Bu çekiliş şaibelidir benim gözümde, şeffaf olması lazımdı. Video'lu yapmak çok zor birşey değil ki, hazır siteler var saten, ekle pat pat çıkarsın çat çat.

EmrecanKitir
16-02-2018, 22:36:19
Adamı çekiliş yaptı diye suçlayacaksınız ayıptır ya :)

Exen
16-02-2018, 22:38:12
Çekilişe katılanların tam listesini ve çekiliş sırasında çekmiş olduğunuz videoyu paylaşmanız gerekirdi bence...

Bu çekiliş şaibelidir benim gözümde, şeffaf olması lazımdı. Video'lu yapmak çok zor birşey değil ki, hazır siteler var saten, ekle pat pat çıkarsın çat çat.

çekiliş yap suçlu ol. emrecan hocam katılıyorum suç bizde. konu kilit.

Flexible
16-02-2018, 22:54:58

Kendisi konusuna yazmış. İş yoğunluğu bahane oluyor benim gözümde ve güven sarsıcı. 10 dk da çekip koyulurdu.

best23
16-02-2018, 22:57:39
Kazananlar için de bahanesi hazır hem sitesinde hem twitter'da hem de hemde r10'da takip etmemiz gerek diye bi şart yoktu moderatör arkadaşların konu ile ilgilenmesini istiyorum.

endeline
16-02-2018, 23:04:34

47 tane yorum var sitede, 97 kişi katıldı diyorsun.

Sonuç videosu olacağı yazmasına rağmen video yok.

Suçlarız tabiki, boşuna mı yorum yaptık, boşuna mı hesabını RT yapıp, takip ettik.

Çekiliş yapmayı bilmiyorsan hiç çekiliş yapmayacaksın kardeşim, böyle çekiliş olmaz.

Ben de çekiliş yapayım o zaman burda 100 kişi hesabı takip etsin, video yok, çekiliş sonuçları belli değil var mı öyle bir Dünya?

Psi
16-02-2018, 23:23:21

Sizin konunuzda yazdığınız maddeye uymamanız ve savunma olarak 'iş yoğunlu' demeniz maalesef herkesin kafasında soru işaretleri oluşturur. Ayrıca site kurallarına uymayan kullanıcıların biletleri iptal ediliyorsa çekiliş kurallarına uymayan çekiliş sahibinin de çekilişi iptal etmesi gerekir. Ek olarak biz olması gereken bir şeyi savunurken sizin bu şekilde 'suç bizde, konu kilit' gibi garip tavırlar takınmanız hiç hoş değil.

Exen
16-02-2018, 23:35:23
47 tane yorum var sitede, 97 kişi katıldı diyorsun.

Sonuç videosu olacağı yazmasına rağmen video yok.

Suçlarız tabiki, boşuna mı yorum yaptık, boşuna mı hesabını RT yapıp, takip ettik.

Çekiliş yapmayı bilmiyorsan hiç çekiliş yapmayacaksın kardeşim, böyle çekiliş olmaz.

Ben de çekiliş yapayım o zaman burda 100 kişi hesabı takip etsin, video yok, çekiliş sonuçları belli değil var mı öyle bir Dünya?

dostum sitem üzerinden konu açtım farkında mısın sitedeki insanlarda katılabliyor r10 a özel bir çekiliş değil sadece. !
100 tane takipçi olsa nolcak napim takipçiyi çekiliş sonrası zaten geri çeker adam ? rt yi de kaldırır sanki haber ajansini mi takip edecek.
Kazansan sanırım bütün bunları yazmazdın

Sizin konunuzda yazdığınız maddeye uymamanız ve savunma olarak 'iş yoğunlu' demeniz maalesef herkesin kafasında soru işaretleri oluşturur. Ayrıca site kurallarına uymayan kullanıcıların biletleri iptal ediliyorsa çekiliş kurallarına uymayan çekiliş sahibinin de çekilişi iptal etmesi gerekir. Ek olarak biz olması gereken bir şeyi savunurken sizin bu şekilde 'suç bizde, konu kilit' gibi garip tavırlar takınmanız hiç hoş değil.

tamam o zaman hocam çekilişi iptal edelim dediğiniz gibi yapmayalım çekiliş ?

Stein
16-02-2018, 23:40:31

Çekiliş yaptığı için değil, çekilişi doğru yapmadığı için bu kadar insan durumdan rahatsız.