PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook Canlı Video Yayınlama Sitesi Çok kolay

lostspace
21-12-2017, 00:37:05
Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce forumda paylaşıldı mı bilmiyorum.

Sizlere Facebook’ta Canlı Yayın Yapabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum.

Facebook’un da canlı yayın hizmeti var. Ama burada her şey çok pratik. Kodlama gibi işlerle

uğraşamayan arkadaşlara yardımı olur diye umuyorum.

Sitenin özellikleri :

1- Anket, soru-cevap, değerlendirmeler, vs. ( Yaratıcılığınıza bağlı ) yapabiliyorsunuz.

2- Sonsuz video oluşturabiliyorsunuz. Örneğin 5 dakikalık bir şarkıyı 4 saat boyunca yayınlıyorsunuz. Daha uzun süre de canlı yayın yapabilirsiniz. Ama 4 saatten uzun canlı yayınlarda, erişimde ve etkileşimde düşme oluyor. O yüzden her videonuzu en fazla 4 saat yapınız.

3- Facebook sayfanız için oyunlar düzenleyebiliyorsunuz.

4- Resim eklerken videonuzun arka planına müzik ekleyebiliyorsunuz.

5- Canlı yayın yaparken, açıklama kısmına link koyabiliyorsunuz.

6- Videonuza yorum gelirken, siz de yorum atıp yorumunuzu başa tutturabilirsiniz.

7- Canlı videonuzu saatine ve dakikasına programlayabiliyorsunuz. Siz gezerken, canlı videonuz yayın yapsın mantığı.

8- Geriye sayım canlı videolar hazırlayabiliyorsunuz.

9- Benim kullandıklarım bunlar. Ama daha sayamadığım pek çok özelliği mevcut.

Not : Maç yayınları var mı bilmiyorum. Ama özet görüntüleri rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Site size üye olduğunuzda 2 saatlik ücretsiz yayın hakkı veriyor.

Sitenin 2 türlü ödeme sistemi mevcut.

a) Çok fazla yayın yapmak isteyen arkadaşlar Aylık Abonelik Seçerse daha iyi olur.

b) Ben kafama göre yaparım diyen arkadaşlar, dakika satın alabilirler. Kullandığınız kadar ödersiniz.

Site aşağıdadır :

Refsiz : https://www.gouplive.com

Refli : https://www.gouplive.com/cod/50881

İçinizden nasıl geliyorsa o şekilde üye olun arkadaşlar. İster refli, ister refsiz. Her şeyin başı can sağlığı.

İyi yayınlar dilerim.

aksamci
21-12-2017, 00:47:03
mesajım bulunsun şuan bende facebook sayfada canlı yayın kasıyorum :D