PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evlense Home Yılbaşı Çekilişi [Tablet, 3D VRBox, USB, Mp3 Çalar] - Hediyeler Seni Bekliyor!


EVLENSE
08-12-2017, 03:17:18
https://www.evlensehaliortusu.com/wp-content/uploads/2017/12/JPG-2-1-300x185.jpg
Evlense Home ile Yılbaşı çekilişimize hoşgeldiniz. Geçtiğimiz günlerde Evlense Home, halı örtüsü satış sitemiz faal olarak hizmete geçti. Hem bunun şerefine hemde yılbaşı olmasından dolayı bir çekiliş düzenlemeye karar verdik. Bu çekilişi bugün sizlere buradan duyurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Aşağıda çekilişimizin hediyeleri, katılım şartları ve çekiliş hakkı kazanımı ile alakalı bilgiler verilmiştir.

Çekilişte Kazanılacak Hediyeler Nelerdir?
Çekilişimizde 1. Olan Talihlimiz "Piranha Tablet" kazanacaktır.
Çekilişimizde 2. ve 3. Talihlilerimiz " VR BOX 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü + Full Set " kazanacaktır.
Çekilişimizde 4. ve 5. Talihlilerimiz "OEM marka USB Bellek" kazanacaklardır.
Çekilişimizde birçok şanslı kişiye "MP3 Çalar" hediye edilecektir.

Çekilişin gidiş durumuna göre hediyelerde arttırıma gidilecektir, opsiyonel olarak hediye artışı ve kazanan talihlilerde artış gösterebilir. Konu hakkında yenilik olur ise, internet sitemiz ve wmaracı üzerinden bilgi verilecektir.
Nasıl Çekiliş Hakkı Kazanacağız?

Aşağıda bulunan 1 tanıtımı Facebook üzerinden paylaşmak +1 çekiliş hakkı.
Aşağıda bulunan 1 tanıtımı Twitter üzerinden paylaşmak +1 çekiliş hakkı.
Aşağıda bulunan 1 tanıtımı İnstagram üzerinden paylaşmak +1 çekiliş hakkı.
Aşağıda bulunan 1 tanıtımı Google Plus üzerinden paylaşmak +1 çekiliş hakkı.
Aşağıda bulunan 1 tanıtımı Sosyal Medya üzerinden paylaşmak +1 çekiliş hakkı.

[Halı Örtüsü , Lastikli Halı Örtüsü, 3D Halı Örtüsü] Bu 3 kelime ile alakalı 100 kelimelik özgün bir tanıtım yazısı yazıp, internet sitenizde paylaşırsanız +3 çekiliş hakkı kazanabileceksiniz.
Bu çekilişi başka webmaster forumları üzerinden paylaşmak +4 çekiliş hakkı kazandıracak.
Bu çekilişi; kampanya, promosyon, indirim ve çekiliş ile alakalı sitelerde paylaşmak +4 çekiliş hakkı kazandıracaktır.
Sosyal Medya'da Paylaşılacak Tanıtımlar
2018 yılı için özel tasarlanan 3D Lastikli halı örtüsü modelleri farklı tasarım seçenekleri ile Evlense'de! https://www.evlensehaliortusu.com/ adresinden ürünlerimize bakabilir şimdi sipariş verebilirsiniz!Halı örtüleri halınıza yeni bir görünüm kazandırır ve her yaşam alanına göre özel olarak dikilir şimdi bir lastikli halı örtüsü siparişi verme zamanı! https://www.evlensehaliortusu.com/lastikli-hali-ortusu/ sayfasından şimdi detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hergün kullanmış olduğunuz halılardan sıkıldınız mı? bu ürün tam size göre Evlense halı örtüsü sayesinde dilediğiniz bir tasarımı halınıza uygun bir şekilde dikebilir, bu tasarımları lastikli olarak halılarınıza uygulayabiliriz. Size uygun tasarımı https://www.evlensehaliortusu.com/hali-ortusu/ adresinden seçebilir hemen sipariş aşamasına geçebilirsiniz.Görsel lazım olur ise, aşağıdaki gibidir;
https://www.evlensehaliortusu.com/wp-content/uploads/2017/11/2.png
https://www.evlensehaliortusu.com/wp-content/uploads/2017/11/1.jpg
https://www.evlensehaliortusu.com/wp-content/uploads/2017/11/6.jpg


Çekiliş Kuralları

Çekiliş Başlangıç Tarihi 08/12/2017 ve bitiş tarihi 08/12/2018'dir.
Çekiliş yaklaşık olarak 1 ay sürecektir, sponsor ile anlaşmamız gereği, çekilişin durumuna göre erken bitirme durumuda bulunmaktadır.
Free bloglar ile çekilişe katılmak yasak olup, Onayımıza istinaden otoriter free bloglardan tanıtımlar kabul edilecektir.
Çekiliş WM Aracının sunmuş olduğu çekiliş sayfası üzerinden gerçekleşecek olup, canlı video ile sonuçları bu başlık altından ve ya farklı bir konu açılarak paylaşılacaktır.
Sosyal medya paylaşımlarında 1 tanıtım - 1 sayfa olarak puanlama yapılacaktır. 1 Sayfada 2 paylaşım kabul edilmeyecek olup sadece 1 adet çekiliş puanı baz alınacaktır.
Çekilişe EVLENSE Home üzerinden katılmak için: TIKLA (https://www.evlensehaliortusu.com/mansetler/evlense-hali-ortusu-yilbasi-cekilisi/)
Paylaşımlarınızı buradaki konu altından belirtebilir ve ya https://www.evlensehaliortusu.com/iletisim/ adresinden tarafımıza iletebilirsiniz.
Herkese bol şans dileriz.