PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ucuz site gerçekten ucuz mu ?


agarz
19-09-2015, 11:22:10
İnternet sitesi (http://www.uyguninternetsitesi.com) kurulum sürecinizde elinizdeki alternatiflere baktığınızda ucuz hatta ücretsiz web sitesi (http://www.uyguninternetsitesi.com) alternatifleri çok cezbedici olabilir. Ancak alacağınız hizmetin ayıracağınız bütçe ile doğru orantılı olduğunu unutmamalısınız.
http://uyguninternetsitesi.com/Images/Thumbs/News/719-ucuz-site-gercekten-ucuz-mu--450x0.jpeg
Çünkü internet üzerinde atacağınız her doğru adım sizi hedefinize dahada yakınlaştıracak, her yanlış kararınız ise sizi yolun en başına sürükleyecektir.

Ülkemizde sayısız firma bitmeyen internet projeleriyle uğraşarak zaman ve para kaybına uğramaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında işinin ehli olmayan kişilere internet sitelerini emanet etmeleri gelmektedir.

Web sitenizin yapım ve yayın süreçleri boyunca kaliteden ve fonksiyonellikten ödün vermemek istiyorsanız bu konuyu profesyonellere devretmelisiniz. Yani birçok farklı işlemin gerektirdiği küçük maliyetlerle tek tek uğraşmanız size uzun vadede daha yüklü bir fatura çıkarmakla kalmayacak, zaman ve emek kaybetmenize de neden olacaktır.

budakerkan
20-09-2015, 01:49:43
Referanslar, profesyonellik çok önemli. Hele günümüzdeki birçok web tasarım firmasinin olmasından sonra.

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baranzorlu
01-12-2015, 22:17:35
Lise öğrencisi olmama rağmen piyasadaki birçok firmadan çok referansım var ve bunlar gayet de işlerinin en iyisi firmalar. Yapılan işlerin kalitesine bakınca zaten kimin anlayıp, kimin anlamadığı anlaşılıyor.