PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : database şifresini nasıl bulabilirim ?

ComPuter_DoctoR
30-10-2013, 19:10:25
sorun şu 2 adet dizi sitesi açmıştım zamanında bunları tek db bağlamıştım

1.site ile 2.sitenin dosyaları herşeyi aynıydı ama tek db vardı 1.siteye girdiğim veri 2.sitedede çıkıyordu hal böyle olunca google ile aram bozuldu doğal olarak neyse ben bu dbleri ayırdım temada düzenlemeler yaptırmıştım 1 db altında 2 tane sql var

http://u1310.hizliresim.com/1g/y/u2krv.jpg

yani böyle uzun zamandır girmiyordum bunu nasıl yaptım yada hangi akla hizmet yaptım veya benmi yaptım temayı düzelten arkadaş mı yaptı onu hiç hatırlamıyorum db.config dosyasında ise hala eski db bilgileri var bu üstteki dblerden birini silince sql hatası veriyor ikisinide istiyor yani.

e ben bunun şifresini unuttum bunun şifresini nasıl bulurum birde bu iki db nasıl db.config.php yazıcam ?

olay biraz karışık oldu umarım anlatabilmişimdir :(

Murat Kafadar
30-10-2013, 19:15:01
Merhabalar, Wordpress ise veritabanı içerisinde ki option tablosundan e-mail adresi değiştirip, site.com/wp-login.php - şifreni unuttum diyebilirsiniz.
hariçte database - veritabanı farklı bir kodlama ise, kullanıcı üzerine atanan şifre yada md5 olarak yer alan kodu alıp kırmak gerekir.

SEOPro
30-10-2013, 19:16:17
yedek alın ve sonrasında rardan çıkan dosyalarda config php dosyasını açıp database ad ve sifresini bulabilirsiniz.

ComPuter_DoctoR
30-10-2013, 19:18:13
yedek alın ve sonrasında rardan çıkan dosyalarda config php dosyasını açıp database ad ve sifresini bulabilirsiniz.

1.siteye girdiğim içerik 2.sitede çıkmıyor

ama iki siteninde config dosyalarının içeriği aynı bunları nasıl birleştirdim daha sonra nasıl ayırdım hiç hatırlamıyorum sistem dle

ejder024
10-11-2013, 01:12:14
şöyle yapabilirsin hangi veritabanın şifresini unutuysan onu indir sonra sil yeni veritabanı belirle şifresini falan ayarala aldığın yedeği okut zaten belirlemiş olduğun şifren olacak veritabanı şifresi.Biraz karışık oldu ama bu saate anca.