Vereceğim hizmet hakkında :
Google play'de bulunan uygulama veya oyununuzu apk indirme sitelerimde paylaşıyorum.
Siteler yeni 1.buçuk aylık şuan organik günlük hit 25-35 tıklanma ama çok hızlı gelişiyor şimdide bu fiyatı kaçırmayın.yani siteye gelen ziyaretçi direk sizin google play sayfanıza yönlendirelecektir.
Şuan siteler yeni çok fazla trafik yönünden faydası olmaya bilir hemen ama süresiz uygulamanız sitemizde sizin google play deki anahtar kelimelerinize göre linkleme yapılacağı için sizin google play uygulama ve oyununuzu daha hızlı index alıp ve sıramalaya sokacaktır.
yani burada ki mantık aslında uygulamanızı google play haricinde bulunabilir yapıp ve o anahtar kelimeler ile google play linkinizi backlinklemektir.
2.Faydası olarak sitemden gelen trafikler olacaktır. makaleler sektörünüzde ki en çok aranan konuya göre düzenlenir.
Taban fiyattan : 500 TL
Fiyata dahil : uygulamanıza özel google playde ki aso'nuza göre full seo etkili en az 600 kelime uzun tanıtım yazısı yazılır. her 2 site için ayrı tanıtım yazıları.

isteğe bağlı görsel eklenebilir.
uygulama ve oyununuza özel anahtar kelimelerin analizi yapılıp ona göre en çok hit getirebilecek kelimeler seçilir. bunun sebebi sitemizde ki seo etkili makale bundan 2 ay sonra 5-10 bin hit alabilir. İndirilmelerinize katkı sağlar.

Siteler ve örnekler için pm atabilirsiniz.

NOT: Kısaca bu hizmet size trafik garanti etmez ama site geliştikçe hit almanız kaçınılmaz.
asıl amacımı uygulama ve oyununuzu google play'de hızlı indexleyip sıra almasını sağlamaktır.

bugünden sonra sitelerde büyük hit artışı olacaktır.

yerinizi alın bu fiyat bir daha gelmez