Kelime Sayacı

Kelime Sayaç uygulaması, sözcüklerinizde, karakterlerde, sayılarınızda, özel karakterlerde, boşluklarda ve kolayca öğrenebileceğiniz satır sayılarında en uygun kelimelere sahip olduğunuz güzel bir uygulamadır. Kelime Sayacı uygulamasıyla kelime seçimi ve yazma becerilerinizin yanı sıra kelime sayınızı geliştirebilir ve dil bilgisi hatalarını belirlemenize yardımcı olabilirsiniz. Sözcük sayısını kontrol etmek için tek ihtiyacınız olan uygulamayı açıp metninizi ilk gördüğünüz yerde oluşturmaktır ve gerisini kendisi halleder. Yazarken, silerken ve düzenlerken kelime sayısının azaldığını ve arttığını görebileceksiniz. Metninizi de kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Bir metindeki kelime sayısını bilmek önemli olabilir. Örneğin, bir yazarın bir makale, deneme, rapor veya hikaye için minimum veya maksimum sayıda kelime yazması gerekiyorsa, bu uygulamayla bunu kolayca halledecektir. Sadece kelimeleri, harfleri, karakterleri, sayıları, özel karakterleri, boşlukları ve satırları tek bir yerde öğrenebilecekler.


Uygulama Özellikleri
 • UI/UX Tasarım
 • AdMob (Banner - Interstitial- Reward)
 • Tablet Modu
 • Karanlık Tema Modu
 • İngilizce - Türkçe Dil Desteği
 • Proguard Destekli
 • Multidex Destekli

Önemli Bilgiler
 • Uygulama APK Fiyatı 100TL'dir
 • Uygulama Kaynak Kodlu Fiyatı 200TL'dir
 • Kurulum İşlemi Bilgiler Bana Ulaştıktan Sonra 1-3 Saat Arasında Yapılacaktır
 • Uygulama 10 Kişiye Satılacaktır


Ekran Görüntüleri
Muhtemel Sorulacak Sorular İçin Cevaplar

S: Uygulama Hangi Dille Yazıldı ?
C: Android Studio kullanılarak JAVA dili ile yazıldı.


S: Uygulama Demo Linki Atabilirmisin ?
C: Satın almaya karar verenlere PM üzerinden veya Telegram üzerinden verilecektir


S: Uygulamayı Satın Aldıktan Sonra Destek Devam Ediyor Mu ?
C: Uygulamalar hatasız olana kadar çıkarma işlemi yapmıyorum ama benden kaynaklı oluşabilecek her sorunda destek devam etmektedir.


S: Kaynak Kodlarıyla Mı Satış Yapılmakta ?

C: Hem Apk Olarak Hem Kaynak Kodlu Satış Yapılmaktadır.

S: Play Store Yükleme Senin Tarafından mı Oluyor ?
C: Hayır, bu işlem bana ait değildir. Ancak ek ücret karşılığı ile yükleme bilmeyenler için yükleme işlemini yapmaktayım.

S: Reklam ve Link Kurulumları Nasıl Olmakta ?
C: Satın alma işlemi yapıldıktan sonra bana PM/Telegram üzerinden AdMob Bilgilerinizi ve Play Store Mağaza linkinizi atmanız ile ben yapmaktayım ve size öyle APK olarak sunum yapmaktayım.

S: Ayrıca Özellik/Düzenleme Yapılabiliyor Mu ?
C: Uygulamanın orijinalliği bozulmayacak şekilde düzenlemeler yapılmaktadır. Ancak istediğiniz özellik ve düzenleme zamanı biraz ertelemeye ve ücret üzerinde ek fiyat eklenmesi olmaktadır. Bu yüzden bilgileri almak için bana ulaşıp sorabilirsiniz.

S: Ödeme İşlemi Nasıl Olmakta ?
C: Sizden istenilen bilgiler bana ulaştıktan sonra kurulum yapılmaya başlanır. Yoğunluğa göre yaklaşık (1 - 3 Saat Arası) uygulama kurulumu yapılır. Uygulama içinden görüntüler size gönderilir. Ücret ödendiğinde ise uygulama imzalanmış ve play storeye yüklemeye hazır şeklinde size gönderilecektir.


Satışta Olan Diğer Uygulamalarım