APPROID.NET - WEBVIEW ve LOCKSCREEN UYGULAMALARI SATIŞTA - KOD YAZMADAN KENDİ UYGULAMANI GELİŞTİR - R10.net
 • 15-09-2019, 05:04:48
  #1
  Kendi uygulamanı hazırlayıp para kazanmaya hazır mısın?
  En çok kazandıran sektörlerin uygulama temalarını kullanarak kodlama bilgisine ihtiyaç olmadan kolay ve hızlı şekilde uygulamanı geliştir.Yayınla, kazan!


  Approid.net Nasıl Çalışıyor?
  Approid'i ilk başlarda onlarca birbiri ile benzer uygulamayı yönetebilmek için kendim için geliştirdim. Çünkü bir proje üzerindeki değişiklikleri, hata gidermeleri her bir proje üzerinde teker teker uygulamam gerekiyordu. Approid'i esnek bir yapıda oluşturarak vakit kaybını ortadan kaldırdım. Herkesin faydalanması için böyle bir platforma dönüştürme kararı aldım. Approid.net Android uygulama sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Beğendiğiniz uygulama temasını en uygun ücrete satın alın, uygulama adı ve diğer alanları doldurup kendi projenizi oluşturun. Reklam alanlarını özelleştirin. Tek tıklama ile projenizi oluşturun, istediğiniz uygulama dükkanına (Google Playstore, Amazon Appstore gibi) yükleyin ve kazanmaya başlayın.  Ömür Boyu Güncelleme Garantisi
  Oluşturduğunuz uygulamalar ömür boyu güncelleme garantisi ile gelir.

  Farklı Birçok Reklam Platformu
  ADMOB, Facebook Ads gibi birçok reklam desteklenmektedir.

  Native Olarak Geliştirilmiştir
  Uygulamalar Java ile native olarak kodlanmaktadır. Böylece uygulamalarınız hem hızlı hem de profesyonel.

  OneSignal Desteği
  Uygulamanız OneSignal destekler böylece kullanıcılarınıza istediğiniz zaman bildirim gönderebilirsiniz.

  Tek Tık ile Güncelleme
  Uygulamanızın yeni sürümü çıktığında tek bir tıklama ile yeni sürümünüzü oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Siz Arkanıza Yaslanın
  Uygulamanızı yayınladıktan sonra içerisinde bir problem ile karşılaşılırsa, Crashlytics eklentisi ile haberimiz oluyor ve hızlı şekilde sorunu ortadan kaldırıyoruz. Yani uygulama üzerindeki sorunları sizin haberiniz bile olmadan çözüme kavuşturabiliyoruz.

  Çoklu Dil Desteği ile Evrenselleşin
  Approid'in kendi geliştirdiği sistem ile 79 dilde otomatik çeviri yapabilme imkanınız var. Otomatik çeviri özelliği, Yandex Translate kullanarak uygulamanızı istediğiniz dile çevirmenizi sağlıyor. Böylece daha çok kullanıcıya erişebilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

  Uygulama Başına Bir Defa Ödeme
  Her uygulamanız için sadece bir defa ödeme yaparsınız. Bunun dışında sizden herhangi bir ücret asla talep edilmez.

  Kurumsal Hizmet
  Bütün ürünlerimizde adınıza (veya şirketinize) e-fatura kesilir ve e-posta adresinize gönderilir.


  SIK SORULAN SORULAR

  - Neden Approid?
  Approid dışında hazır bir uygulama satın aldığınızda bu uygulamayı özelleştirmek ve amacınıza uygun hale getirmek için ekstra para ve zaman harcamanız gerekmektedir. Yeni sorunlar çıktıkça daha çok para ve zaman harcarsınız. Ancak Approid üzerinden bir uygulama aldığınızda bir defa ödeme yapar, hızlı şekilde uygulamanızı özelleştirir ve uygulama üzerinde olası hataları dert etmezsiniz.

  - Uygulamanın kaynak kodunu satın alabilir miyim?
  Malesef hayır. Politikamız gereğince kaynak kod satışı yapmamaktayız. Ancak artık Approid uygulamanızı yayınlamak yerine kendi geliştirdiğiniz uygulamayı yayınlamak istiyorsanız dilediğiniz zaman "Java Keystore" dosyanızı indirebilir ve kendi uygulamanızı uygulama dükkanlarına yükleyebilirsiniz.

  - Uygulamamda benim reklamlarım dışında bir reklam çıkar mı?
  Kesinlikle hayır. Sadece sizin belirttiğiniz alanlarda sizin reklamlarınız çıkar. Yani uygulamanızdan elde edeceğiniz kazanç tamamen sizindir.

  - Uygulamam Google Play tarafından yasaklanırsa yeni bir uygulama mı almam gerekiyor?
  Evet. Satın aldığınız uygulamalara sadece bir adet paket adı tanımlayabiliyorsunuz. Uygulamanız Approid sisteminde bulunmaya devam eder ancak paket adını değiştiremeyeceğiniz için yeni bir uygulama almanız gerekir.


  - Kazanç garantisi veriyor musunuz?
  Hayır, böyle bir garanti veremeyiz ancak zaman zaman vereceğimiz ipuçları ile kazancınızı arttırmanız için yardımcı olmaktayız. Approid size kazanç sağlayabileceğiniz sektörlerde uygulama şablonları sunar ancak uygulayacağınız fikir ve izleyeceğiniz kazanç stratejisi kazancınızı etkileyecektir.

  ÜRÜNLERİMİZ
  BASIC LOCKSCREEN
  Lock Screen oldukça iyi kazançlar sağlayan uygulama şablonlarından birisidir.
  Lock Screen, cihazın ekranı karardıktan sonra tekrar açıldığında kullanıcıyı karşılayan ekrandır. Yani kullanıcı her telefonunu eline aldığında uygulamanızı ziyaret etmiş olur. Böylece reklamlardan kazanç elde edebilme imkanınız artmış olur.
  Bu proje için ihtiyacınız olan tek şey telif hakkı içermeyen niche kelime ve telif hakkı içermeyen resimlerdir. "Gençler için Ekran Kiliti" isminden ziyade "Midilli Arkaplanlı Ekran Kiliti" gibi kelimelerde yükselme şansınız artar. Yani genel kitleden özel bir kitleye doğru indikçe rekabet azalacaktır. Uygulamayı İngilizce olarak hazırlarsanız tık başına alacağınız ücret de oldukça artacaktır.

  ÖZELLİKLER

  Fabric Crashlytics ile uygulamanızı 7/24 takip ediyoruz ve meydana gelen hataları en kısa sürede çözüyoruz.
  Androidx kütüphanesi sayesinde daha hızlı
  Özelleştirilebilir duvar kağıtları
  79 dil desteği (İngilizce ve Türkçe hazır)
  AdMob, Facebook Ads desteği
  Firebase Analytics desteği
  Onesignal desteği ile bildirim gönderebilme imkanı
  Uzaktan güncelleme özelliği ile reklam alanlarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz
  Güncellemeler Ömür Boyu Ücretsiz
  Kullanıcılarınız uygulama içinde standart olarak gelen birçok yazı tipini kullanabilir.
  Kullanıcıdan "Cihaz Yöneticisi Yetkisi" isteyerek uygulama kaldırılma oranınızı etkili bir şekilde düşürebilirsiniz. (Bu özellik kullanıcının uygulamayı kaldırmasını zorlaştırır. Kısa vadede kazancınızı arttırırken, uzun vadede uygulama puanınızda gerilemelere sebebiyet verebilmektedir.)
  FİYAT : 149 TL (KDV DAHİL)


  DEMO APK İNDİR

  2 adet lock screen uygulamasının kazanç son 30 günlük kazanç durumu
  (Uygulamalar yayınlanalı 2 ay olmuştur. Hiç reklam, kullanıcı alma yapılmamıştır)  3 DAKİKA İÇERİSİNDE LOCKSCREEN UYGULAMASI HAZIRLANIŞI


  https://www.youtube.com/watch?v=uEvtSuwjCbc


  AWESOME WEBVIEW
  BENZERLERİNDE OLMAYAN BİR ÖZELLİK SİZİNLE!
  AWESOME WEBVIEW UYGULAMA ŞABLONU İLE WEB SİTENİZ ARACILIĞIYLA UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA YAPABİLİRSİNİZ
  GEREKLİ DÖKÜMANTASYON ÇOK YAKINDA YAYINLANACAKTIR


  Hızlandırılmış, kolay özelleştirilebilir Awesome Approid karşınızda.

  Siz hiç daha önce web sitenizden Google Play uygulama içi ödeme yöntemi ile ödeme aldınız mı?


  Approid IAP API (https://github.com/ApproidHub/iap-webview) ile web sitenizden Google Play uygulama içi ödeme yöntemi ile ödeme alabilirsiniz.
  Admob veya Facebook ADS reklamlarınızı geçiş reklamı ve banner reklamı çeşitleri ile dilediğiniz zaman özelleştirebilir, aktif veya pasif duruma getirebilirsiniz.
  Firebase Analytics ile kullanıcılarınızın aktifliklerini görüntüleyebilir buna göre strateji değişikliğine gidebilirsiniz.
  Awesome Webview, OneSignal desteklidir. OneSignal kullanarak dilediğiniz zaman kullanıcılarınıza bildirim gönderebilirsiniz.
  Google Play güncelleme kontrolü ile kullanıcılarınızı uygulamayı güncellemeye teşvik edebilirsiniz. Böylece yeni güncelleme geldiğinde kullanıcılarınızın hemen haberi olur ve güncellemeyi gerçekleştirirler.
  Google Play değerlendirme isteği ile kullanıcılarınızdan uygulamanızı değerlendirmesini isteyebilirsiniz. Böylelikle marketteki olumlu yorum ve değerlendirmeler arttıkça, daha üst sıralarda yer almaya başlar, daha çok kullanıcıya erişme imkanına sahip olursunuz.
  Sağ tarafta açılan menünün link, başlık ve ikonlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca FontAwesome desteği ile 1000'den fazla hazır ikon seçeneği yer almaktadır.
  Dilerseniz Webview User-Agent'ını değiştirebilirsiniz.
  X-DEVICE-ID başlığını aktif ederek cihazların kimlik numarasına (android id) erişim sağlayabilirsiniz. Böylece kullanıcılarınızı bu kimliklerden ayırt edebilirsiniz.
  Harici browser desteği ile istediğiniz linkleri cihaza ait web tarayıcılar üzerinden açtırabilirsiniz.
  Dosya indirme özelliğini aktif ederek, kullanıcıların ".zip, .rar, .pdf, .doc, .xls, .mp3, .wma, .ogg, .m4a, .wav, .avi, .mov, .mp4, .mpg, .3gp, .apk" uzantılarındaki dosyaları telefonlarına indirmelerini sağlayabilirsiniz.
  GeoLocation özelliği sayesinde kullanıcılarınızın konumlarını web siteniz üzerinden alabilirsiniz.
  70'den fazla dil seçeneği ile uygulamayı özelleştirebilir, Oto Çeviri özelliği ile istediğiniz diller için otomatik çeviri yapabilirsiniz.
  Approid Remote Config özelliği ile dosya güncellemesine ihtiyaç duymadan uygulamanızın birçok özelliğini uzaktan güncelleyebilirsiniz.

  FİYAT : 99 TL (KDV DAHİL)
  Proje yayın hayatına yeni başladığı için bazı eksiklikleri veya hatalar olabilir. Bildirmeniz durumunda derhal düzeltilecektir.
 • 15-09-2019, 05:50:03
  #2
  İleride Şablonların artışı olacak mı hocam ?
  Instagram @slowmusix & @seyahatlar Kullanıcı Adı Satılıktır.
 • 15-09-2019, 05:56:55
  #3
  YusufMeric adlı üyeden alıntı
  İleride Şablonların artışı olacak mı hocam ?
  Tabi yeni şablonlar hazırlandıkça testleri yapılıp sisteme eklenecek. Popüler e-ticaret scriptlerinin uygulamaları ve araçlar kategorisine giren uygulamaların şablonlarını hazırlamayı düşünüyorum.
 • 15-09-2019, 08:36:15
  #5
  Proje ile olusturlmus demo apk var mi webview icin?
 • 15-09-2019, 18:18:09
  #7
  Fikir güzel. Bir konu hakkında pm gönderiyorum. Cevaplarsanız sevinirim.
  Profesyonel Reskin Hizmeti | [100₺]Android Webview
 • 15-09-2019, 19:30:42
  #8
  Proje benim gibi kodlama bilmeyenler için harika. Akşam bir tane oluşturacağım ama uygulamaya yeni eklemeler yaparak güncellemek istersek nasıl yapacağız?

  noıt: Yeni bir şablon için pm atıyorum bakalım. Hayırlı olsun.
 • 15-09-2019, 22:16:59
  #9
  @Meftun; webview için fonksiyonel bir demo hazırlanıyor. En kısa sürede yayınlanacaktır.
  @BatuhaNN; sağol kardeşim
  @AwoApp; Teşekkürler, geri dönüş yapılmıştır.
  @hayatnesesi; Uygulama için kaynak kod veremiyoruz ama önerilerinizi değerlendiriyoruz. Eklemek istediğiniz özellikleri bize iletirseniz değerlendirilip mevcut şablona güncelleme olarak ekleyebilme şansımız var.
  🔥BOOSTAPP.STORE🚀GOOGLE PLAY'DE YÜKSELİN🌐25 ÜLKEDEN İNDİRME-YORUM-YILDIZ ALIN! %100 MEMNUNİYET